مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی آدمک
داستان سریال ترکی آدمک
2023/02/24

داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام

سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 دقیقه ای برای این سریال پشبینی شده است.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

محل فیلم برداری در استانبول ترکیه است و بازیگرانی همچون : اَلچین سانگو , انگین آلتان دوزیاتان و صدف آوجی در سریال آدمک ایفای نقش میکنند.

تامر ( انگین آلتان دوزیاتان ) مرد جوانی است که با برین ( صدف آوجی) ازدواج کرده و صاحب یک دختر است. او مردی باهوش، ساکت و درونگرا است.

تامر آسیب های شدید از دوران کودکی دارد که هرگز از شر آنها خلاص نمی شود. او بدون محبت پدر و مادرش بزرگ شده و در دوران کودکی مجبور شد برای تامین مالی خانواده‌اش در مشاغل زیادی کار کند. پس از اینکه والدینش او و خواهرش را در پرورشگاه ترک رها کردند،  از خواهر کوچکترش مراقبت می کند.

خوشبختانه تامر در مدرسه موفق می شود. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، تجارتی را راه اندازی می کند و با دوست صمیمی اش سکو (علی یوغورتکو اوغلو) شروع به کار می کند. او با وجود اینکه در حال حاضر در کنار خانواده زندگی خوبی دارد، هرگز رنج های دوران کودکی خود را فراموش نمی کند.

شرکت تامر بسیار موفق می شود. سرمایه گذاران آمریکایی نیمی از سهام شرکت را با 300 میلیون دلار خریداری می کنند. پس از به دست آوردن مقدار زیادی پول، تامر یک عمارت بزرگ می خرد که در آن می تواند با همسر، دختر، خواهر و والدینش زندگی کند.

حتی با وجود اینکه تامر با والدینش خوب نیست، بدون مشورت با همسرش تصمیمی رادیکال می گیرد. او با والدینش صحبت نمی کند اما همچنان تصمیم می گیرد با والدینش زندگی کند.

در سوی دیگر داستان، پری (اَلچین سانگو) یک زن جوان زیبا  30 ساله است. او متاهل است و به عنوان مدیر در یک بانک خصوصی کار می کند. وقتی متوجه می شود که خواهرش و شوهرش رابطه پنهانی دارند، زندگی او زیر و رو می شود.

پری تحمل خیانت به عزیزانش را ندارد. او یک یادداشت خودکشی در خانه اش می گذارد و تصمیم به خودکشی می گیرد. در حالی که او در خیابان ها سرگردان است، به تامر برخورد می کند.

وقتی تامر با پری ملاقات می کند، غیرمنطقی عمل می کند و پری را بدون فکری دقیق می رباید. او حتی نمی تواند بفهمد که چرا این گونه رفتار کرده است. تامر پری را در اتاق مخفی در طبقه زیرزمین عمارت جدیدش نگه می دارد.

داستان سریال  (آدمک) در مورد تامر است که مشکلات روانی دارد.

 آیا تامر موفق خواهد شد پری را برای مدت طولانی در زیرزمین نگه دارد؟

 آیا پری موفق می شود آزادی خود را به دست آورد؟

 پس از آزادی پری برای تامر چه اتفاقی خواهد افتاد؟

 آیا برین متوجه خواهد شد که چرا شوهرش به طور ناگهانی تغییر کرده است؟

 آیا تامر و مریم از آسیب های دوران کودکی خود خلاص می شوند؟

بازیگران سریال ترکی آدمک

انگین آلتان دوزیاتان در نقش تامر یلماز سریال ترکی آدمک

تامر مرد جوانی است که با برین ازدواج کرده و یک دختر دارد. تامر بدون عشق والدینش بزرگ شد. او در دوران کودکی برای تأمین مالی خانواده مجبور به کار در بسیاری از مشاغل شده و مدتی را در یک پرورشگاه بزرگ شده است. خوشبختانه موفق می شود تحصیلاتش را با موفقیت سپری کند. او زمانی که به دانشگاه می رفت با همسرش برین آشنا شئه است. اکنون تامر صاحب شرکتی است که بازی های رایانه ای را طراحی می کند. او با وجود اینکه در کنار خانواده زندگی خوبی دارد اما رنج های دوران کودکی را فراموش نمی کند. تامر بسیار باهوش، ساکت، درونگرا، ضداجتماعی و دارای برخی مشکلات روانی است.

اَلچین سانگو در نقش پری یلدریم سوناد سریال ترکی آدمک

پری یک زن جوان زیبا در 30 سالگی است. او متاهل است و به عنوان مدیر در یک بانک خصوصی کار می کند. پری با همسر و خواهرش زندگی می کند. در نوجوانی مادرش خانواده اش را ترک کرد و با معشوقش فرار کرده , پدرش به دلیل ورشکستگی از دنیا رفته و پس از آن، پری مجبور می شود برای خواهر کوچکش هم پدر و هم مادر باشد. پری برای حمایت از خواهرش جان خود را فدا می کند. با این حال، او متوجه می شود که خواهرش و شوهرش رابطه پنهانی دارند. زندگی پری وقتی متوجه می شود که توسط عزیزانش به او خیانت شده ، زیر و رو می شود. زندگی او با تامر تلاقی می کند و او شروع به زیر سوال بردن زندگی خود می کند.

صدف آوچی در نقش برین یلماز سریال ترکی آدمک

برین همسر تامر است. او ساکت و دوست داشتنی است. پدرش ازدواج او با تامر را تایید نکرد، زیرا معتقد بود او در یک پرورشگاه بزرگ شده است. با وجود مخالفت پدرش، او با تامر ازدواج می کند. در ابتدا، برین سعی می کند تامر را درک کند، اما بعداً او را همانطور که هست می پذیرد. او را بسیار دوست دارد و زندگی خود را وقف خانواده اش می کند.

علی یوغورتجو اوغلو در نقش قدرت سریال ترمی آدمک

سکو دوست صمیمی تامر از یتیم خانه است. او هم یتیم است. او فارغ التحصیل رشته بازرگانی است و در کار بسیار موفق است. او شریک تجاری تامر است.

لطفا و حتما نظر خودتان را برای ما بنویسید.

نام نویسنده : حامد شعبانی
داستان سریال ترکی آدمک سریال ترکی آدمک بازیگران زن سریال ترکی آدمک بازیگران سریال ترکی آدمک سریال آدمک چند قسمته زمان پخش سریال ترکی آدمک آخر سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران سریال ترکی آدمک
گالری عکس
(روی تصویر کلیک کنید)
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا