مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
اخبار و حواشی بالیوود >
مصاحبه با کارینا کاپور
مصاحبه با کارینا کاپور
2023/09/07

مصاحبه جذاب وخواندنی با کارینا کاپور خان تک ستاره سینما بالییود.

بی شک کارینا کاپور Kareena Kapoor یکی از آخرین ستاره های بالیوود است. در عصرشبکه های اجتماعی و دسترسی راحت به اخبار مربوط به بازیگران، او توانسته است زندگی شخصی خود را از فضای مجازی حفظ کند. او یک بار به طور مشخص گفت که نیازی به حضور در شبکه های اجتماعی ندارد زیرا به هر حال همه در مورد کارینا کاپور صحبت خواهند کرد.
 طرفداران او هر بار که با جمله ای از او مواجه می شوند که هیچ بازیگر دیگری جرات بیان آن را تابحال  نداشت است،با هر منتقد فیلمی صحبت کنید  آنها این واقعیت که کارینا بازیگر خوبی است که فیلم‌های «خوب» را انتخاب نمی‌کند ابراز تاسف خواهند کرد. اما این ستاره 41 ساله از علملکرد خود راضی است. اون کسی نیست که پشیمون بشه چه او در یک فیلم 3 میلیار تومنی ایفای نقش کند و چه در یک شکست، همیشه کارینا کاپور خان ستاره باقی خواهد ماند.

 در این بیست و دو سال، مهمترین تجربه ای که از حضور در بالیوود بدست آوردیده اید چیست؟
استعداد بازیگری مهمترین نکته است. ثابت و متواضع بودن مهم است. و همیشه به موفقیت ها خود افتخار کنید  و همچنین  شکست های خود را قبول کنید این جریان زندگی است.


وقتی بازیگر هستید استعداد چقدر مهم است و اخلاق بازیگر چقدر اهمیت دارد؟
هر دو دست به دست هم می دهند. در طول این سال ها، من نیز بازیگر آرام تری شدم. با رشد شما، آرامش شما نیز بیشتر می شود. من به رشد خود ادامه دادم و اکنون بهتر از بیست و دو سال پیش هستم.


آیا احساس می کنید در انتخاب فیلمنامه یا اهمیت دادن به گیشه بهتر از قبل عمل میکنید؟

من همیشه شکست و موفقیتم را با افتخار روی شانه هایم گذاشته ام. این در واقع چیزی بود که من را نگه داشت. چون به عنوان یک بازیگر باید برای هر دو آماده باشید. و من فکر می کنم درس های از هر دو وجود دارد.. بنابراین، چه انتخاب فیلمنامه‌ها، چه اجراها، با بالا رفتن سن و بالا و پایین‌های مداوم، آرامش به تازگی به وجود آمده است.

اعتماد به نفست رو از کجا میاری؟

فکر می‌کنم اعتماد به نفس در این است که می‌دانم کارم را دوست دارم، می‌دانم که می‌توانم آن را انجام دهم و بازیگر خوبی هستم. من بیشتر از سه بار با Aamir Khan کار هم بازی شدم، در سه فیلم کاملا متفاوت - چگونه ممکن است؟ من همیشه اینطور می گویم: من اصلا به نشد فکر نمیکنم میدانم که هر کاری را میتوانم انجام دهم. شما باید آن سرسختی را در درون خود داشته باشید.

آیا روزهایی وجود دارد که اعتماد به نفس ندارید و اگر بله، چگونه با آن کنار می آیید؟

نه واقعا. شاید در یک روز خاص یا در مورد چیزی احساس خوبی نداشته باشم اما این طبیعی است. اما فکر نمی‌کنم روزی نبوده که به این حقیقت اطمینان نداشته باشم که می‌دانم چه کار می‌کنم.

آیا این اعتماد به نفس یک تمرین در طول سال ها بوده است یا چیزی است که شما به تازگی آنرا بدست آورده اید؟

همیشه وجود داشته است، تمرین نشده است.  چیز محاسبه نشدهای نبود - این یک از خصوصیات در مورد من است. من چهار نماینده و حتی دو نفر روابط عمومی ندارم که به من بگویند باید چه کار کنم. من هرگز آن بازیگر نبودم مثل اوه چرا اینجا نیست، چرا من روی این جلد نیستم، چرا در این رویداد نیستم، چه کار می کنم. ما باید این کار را انجام دهیم، یا باید آن را انجام دهیم.

روی سلفی های خود فیلتر نمی گذارید؟

وقتی برای این مصاحبه به استودیوی شما آمدم، با شلوار جین و تی شرتم آمدم  و در این لباس راحت هستم.نه از فیلتر خوشم نمیاید. من دوست دارم خود واقعی ام باشم و راه دیگری بلد نیستم

آیا مسابقات عامیانه خود را با آمیشا پاتل به خاطر دارید؟

خدایا نمیدونم چطوری من حتی آن قسمت از زندگی ام را به خاطر نمی آورم.

به نظر می رسد یک زندگی دیگر است؟

بله انگار یک زندگی دیگری بود. همه چیز خیلی بی معنی بود اما در حال حاضر همه رشد کرده اند و بالغ شده ایم، حتی رسانه ها نیز رشد کرده اند. یه جورایی، الان فرق کرده. مردم همچنین می خواهند در مورد چیزهای متفاوت تری صحبت کنند تا جنگ گربه ها شایعات و چیزهایی از این قبیل.

بعد از مادر شدن رابطه شما با بدنتان چگونه است احساس خوبی دارید؟

مثل هر دختری، وقتی در سنین نوجوانی هستید، می گویید:  خدایا، همه ما می خواهیم لاغر باشیم، همه می خواهیم این گونه نگاه کنیم. ای کاش پاهای لاغرتر داشتم، کاش بازوهای لاغرتری داشتم.  حالا من درست مثل ... کارم تمام شده است. من فقط می خواهم از ظاهرم خوشحال باشم. چون فکر می کنم عالی به نظر می رسم. و وقتی در آینه نگاه می کنم، شگفت انگیز به نظر می رسم. و این چیزی است که مهم است. من نمی خواهم سیکس پک داشته باشم.

آیا کارینا کاپور خان تا به حال در آینه نگاه می کند و نقص هایی در خود پیدا می کند؟
نه، چون من آن جور آدمی نیستم. من نمی‌خواهم عیب‌ها را پیدا کنم، می‌خواهم خودم را دوست داشته باشم. چون اگر خودم را دوست نداشته باشم، نمی دانم دیگران هم مرا دوست خواهند داشت یا نه. برای این کار ابتدا باید شروع به دوست داشتن خود کنید. و، و فکر می‌کنم خوب عمل می‌کنم - حتی اگر بدانم که نقص‌هایی دارم یا سایز صفر بیشتر نیست (که نمی‌خواهم باشم و فکر نمی‌کنم کسی باشد). اما من پاهای بلند ندارم یا می دانید قد بلندی ندارم ولی خوب است. مردم هنوز من را دوست دارند. من همانی هستم که هستم. می دانید، من همان دختری هستم که واقعاً می خواهد F.R.I.E.N.D.S را تماشا کند. و تمام عمرش همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده بخورد. اگر این بدان معناست که من باید سایز ده یا دوازده باشم، واقعاً از این بابت خوشحالم. و این همان فضایی است که به نظر من هر دختری باید در آن باشد.

 آیا از سفید شدن مو  یا چین و چروک کوچک روی صورتتان آزارده می شوید؟

هیچوقت روی من تاثیر نمیذاره زیرا شما به اندازه ظاهرتان پیر هستید و به اندازه احساستان تناسب اندام دارید. شما باید احساس خوبی داشته باشید. اکنون احساس شگفت انگیزی دارم، مانند بعد از تمرین، احساس می کنم خوب به نظر می رسم. بنابراین، من دقیقاً مانند، من مانند، من به اندازه ظاهرم پیر هستم


 میدونی قبلا چطور بود بازیگران زن بعد از بچه دار شدن در خانه می نشستند. حالا دیگر اینطور نیست؟
 
نه، اکنون معتقدم نقش‌هایی برای همه وجود دارد. امروزه بازیگرانی که برای این نقش مناسب باشند انتخاب می شوند و اگر بدانید چه چیزی می توانند روی میز بیاورند. نه فقط به خاطر ارزش ستاره آنها.

اما آیا احساس می کنید که دوران سوپراستار به پایان رسیده است؟
ما در  عصر تکنولوژی و دسترسی هستیم. ستاره بودن بسیار متفاوت است و برای این نسل سخت تر است. زیرا آنها باید واقعاً خوب باشند. زیرا هر کسی امروز می تواند شگفت انگیز باشد و در اوج باشد. بنابراین، امروز، همه باید مراقب خود باشند.

چه چیزی در مورد رسانه های اجتماعی وجود دارد که فکر می کنید هنگام ساخت اولین فیلم خود مفید بوده است و دلیل آن چیست، دوست داشتید  که وجود نداشت.

به یاد دارم که در آن زمان چگونه همه ما بسیار ساده  بودیم. ما به معنای واقعی کلمه از مواجهه با دوربین هیجان زده میشدیم. امروز، مردم فوراً یک عکس را آپلود می کنند و همه می گویند: فوق العاده داغ، فوق العاده داغ، عالی، عالی، شگفت انگیز. در آن زمان ما منتظر بودیم مردم فیلم های ما را ببینند و واکنش های خود را به ما بدهند. که شگفت انگیز بود، زیرا، می دانید، واقعی بود. اما من عاشق اینستاگرام هستم. و من فقط احساس می کنم نباید جایی برای منفی بافی وجود داشته باشد. صفحه من را لایک کنید، نیازی به نظرات ندارم. چون جایی برای آن نیست. چون میدونی پیج شادیه، در مورد زندگی من، خانواده ام، چیزی که دوست دارم، چقدر میخورم، صحبت میکنه، پیج مثبتیه. می خواهی بیایی، بیا، اما می دانی، هشتاد میلیون برام مهم نیست. من فقط می خواهم مردم من را دوست داشته باشند و من را همانطور که هستم بشناسند.

نام نویسنده : حامد شعبانی
کارینا کاپور مصاحبه کارینا کاپور سینما بالییود
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
نورا فاتحی یکی از پرطرفدارترین رقصندگان و بازیگران زن بالیوود است. او با حرکات رقص خیره کننده و سبک همه کاره خود مخاطب را مسحور کرده است. ام... ( نورا فاتحی چگونه میلیون ها دلار درآمد را به دست می آورد و خرج می کند)
پریتی زینتا  Preity Zinta یکی از محبوب ترین و همه کاره ترین بازیگران زن بالیوود است. او در بسیاری از فیلم‌های موفق مانند Dil ... ( شلوارهای جین پریتی زینتا بازیگر محبوب بالیوودی)
آیا شاهرخ خان و پریانکا چوپرا عاشقان مخفی بالیوود هستند؟ شاهرخ خان shahrukh khan  و پریانکا چوپرا  Priyanka Chopra دو تن از محب... ( آیا شاهرخ خان و پریانکا چوپرا عاشقان مخفی بالیوود هستند؟)
تمنا باتیا هنرپیشه محبوب هندی  که در فیلم‌هایی مانند Baahubali، Entertainment و Himmatwala بازی کرده است، سرانجام رابطه خود را با&... ( تمنا باتیا (Tamannaah Bhatia) در مورد رابطه خود با Vijay Varma صحبت می کند)
کاجول Kajol بازیگر بالیوودی در مصاحبه ای با بی بی سی  گفت که پدرش با شنیدن خبر ازدواج او عصبانی شده است، زیرا معتقد بود که او هنوز خیلی... ( مصاحبه جدید کاجول و آجی دیوگان.پدر کاجول یا ازدواج او موافق نبود.)
آمیشا پاتل (Ameesha Patel )در مورد اینکه قرار ملاقات با ویکرام بات (Vikram Bhatt ) چه تاثیری بر زندگی حرفه ای او داشته است: "در  ب... ( ویکرام بات حرفه بازیگری آمیشا پاتل را نابود کرد)
دیپیکا پادوکونه در اولین نمایش اروپایی فیلم  Return of Xander Cage در Cineworld 02 در لندن، با لباس قرمز درخشید.... ( دیپیکا پادوکونه در اولین نمایش اروپایی فیلم Return of Xander Cage با لباس قرمز درخشید.)
سوکش چاندراسخار (Sukesh Chandrashekhar)که در یک پرونده  پولشویی پشت میله های زندان در هند است، نامه ای عاشقانه برای ژاکلین فرناندز بازی... ( گانگستر هندی نامه ای عاشقانه برای ژاکلین فرناندز نوشت)
پریانکا چوپرا بازیگر محبوب هندی  بعد از ازدواج جنجالی اش با نیک جوناس خواننده جوان آمریکایی با توجه به اختلاف سنی 10 سال ... ( پریانکا چوپرا بازیگر هندی از نیک جوناس بچه دار شده است؟ آیا پریانکا چوپرا حامله شده است؟)
پریانکا چوپرا شایعه جدایی از همسرش نیک جوناس رو رد کرد. پریانکا چوپرا و نیک جوناس که در چند روز اخیر شایعه جدایشان تمام اخبار را به خود اخت... ( پریانکا چوپرا تمامی شایعات جداییش را رد کرد و زیر پست نیک جوناس پیام عاشقانه نوشت)
سیدهارث مالهوترا، دیشا پاتانی و راشی خانا در اولین فیلم اکشن خود را بازی خواهند کرد. کاران جوهر، فیلمساز و مجری تلویزیونی، در پیج اینستاگ... ( سیدهارث مالهوترا و دیشا پاتانی همراه راشی خانا در فیلم مبارز حضور دارند.اینستاگرام سیدهارث مالهوترا دیشا پاتانی راشی خانا)
 سیف علی خان با رانی موکرجی رابطه داشته است؟ سیف علی خان و رانی موکرجی در فیلم جدیدشان Bunty Aur Babli 2  دوباره در ک... ( رانی موکرجی و سیف علی خان زمانی باهم رابطه داشته اند بوسیدن رانی موکرجی توسط سیف علی خانی)
سوناکشی سینها به صورت قانونی از هما قریشی شکایت می کند. چه اتفاقی افتاده است؟ سوناکشی سینها پای هما قریشی را روی عکسی که در این... ( سوناکشی سینها و هما قریشی در اینستاگرام از هم شکایت کردند هر دو آنها یک عکس را به اشتراک گذاشتند)
کاجول در اینستاگرامش در مورد اینکه چرا تولد شاهرخ خان را تبریک نگفته است، در مورد بازگشت آریان خان به خانه پاسخ می دهد. کاجول از آرز... ( کاجول تولد شاهرخ خان را تبریک نگفت رسمی که سال ها بود اجرا می شد اما امسال جنجال آفرید.)
سونام کاپور در روز تولدش با هارشورردهان کاپورعکس های دوران کودکی یاش را به اشتراک می گذارد، آرجون کاپور می گوید "ما خیلی خوش شانس بودیم... ( سونام کاپور تولد برادرش هارشواردان کاپور را اینستاگرام بصورت کاملا خاص تبریک گفت وی را غافلگیر کرد)
پلیس هند آریان خان پسر بزرگ شاهرخ خان یکی از بزرگترین بازیگران جهان  را که در یک کشتی تفریحی با دوستانش و تعدادی روسپی در حالتی غی... ( آریان خان پسر شاهرخ به جرم حمل مواد مخدر زندانی و مجازات سنگین خواهد شد.)
داستان عاشقانه کاترینا کایف و ویکی کاوشال چیست؟ شایعات بالیوود پسیار زیاد است که این دو  ستاره مخفیانه نامزد کرده اند و امسال ب... ( ازدواج کاترینا کایف و ویکی کائوشال داستان عاشقانه کاترینا کایف با ویکی چیست؟)
کاجول محبوب ترین بازیگر زن بالیوود برای شب جوایز فیلم فیر به دبی می رود. این نوید یک شب به یاد ماندنی را می دهد زیرا کاجول  قرا... ( کاجول همراه نورا فاتحی و سانی لئونه در مراسم فیلم فیر دبی حضور خواهند داشت.)
مادوری دیکسیت «22 سال با هم بودن» را با همسرش شریرام ننه جشن گرفت: «خانه هر کجا که باشی است»   مادوری دیک... ( مادوری دیکسیت یکی از وفادارترین بازیگران جهان جشن 22 سالگی ازدواج خود را برگذار کرد)
زمانی که سلمان خان، کاترینا کیف در دبی ازدواج کردند.شایعات اینترنتی اخبار را تسخیر کرد. سلمان خان با چندین زن بازیگر از جمله آیشواریا رای... ( آیا سلمان خان با کاترینا کایف در دبی ازدواج کرده به صورت پنهانی؟)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا