مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات
آخرین مقالات
مطلب پیشنهادی
>

صبا ریکو

با توجه به تغییرات هر روزه دنیای مد و دسترسی به دنیایی بزرگ و پیچیده اینترنت همگی بدنبال به روز ترین مد ها و متد های جدید آرایشگری هستند.و باید به این نکته توجه کرد که با توجه به مشکلات اقتصادی امروزه هر کسی توانایی استفاده از کلاس های پر ه
فهرست مقالات
chignon یا شینیون مو کلمه فرانسوی  که برای تزئین آرایی مو بوسیله پین آرایشگری یا hairpins  و وسایلی همچون سنجاق یا barre... ( آموزش انواع شینیون و بافت مو همراه با عکس(شینیون عروس))
2020/02/15
کاشت ناخن از جمله مواردی است که در زیبایی خانم ها نقش بسزایی دارد.در کاشت ناخن باید به نکات بهداشتی توجه کرد زیرا عدم رعایت این نکات صدمات ج... ( کاشت ناخن و زیبایی ناخن همراه با آموزش)
2020/02/15
کاشت مژه یا اکستنشن مژه زمانی انجام می شود که خانم ها برای زیباتر کردن مژه های خود از آن استفاده می کنند.در قرن های گذشته این کار مختصص بازی... ( کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟)
2020/02/15
رنگ مو (hair color) (dey color) یکی از مواردی می باشد که در زیبایی خانم ها بسیار تاثیر گذار است و از آنجا که رنگ مو داری تنوع گسترده ای... ( آموزش رنگ مو در منزل و خدمات رنگ مو)
2020/02/15
تاتو یا خالکوبی انواع مختلفی دارد .تتو ابرو یا هاشور یکی از این مواردی است که باعث می شود چشم ابرو خانم ها زیباتر از قبل بنظر برسد .در این م... ( آموزش تاتو و هاشور ابرو( میکروبلیدینگ میکروپیگمنتیشن))
2020/02/15
makeup یا آرایش صورت توسط خانم ها و آقایان استفاده می شود.برای تغییر چهره به دلایل خاص و یا زیبا تر جلوه دادن صورت که بیشتر برای ز... ( آموزش آرایش و میکاپ (روزانه و عروس))
2020/02/15
محصولات آرایشی و بهداشتی قطعا از مواردی هستند که دیگر نمی توانیم آنها را از زندگی روزانه خود حذف کنیم و شعار پیشگیری بهتر از درمان است دقیقا... ( محصولات آرایشی و بهداشتی)
2021/06/27
php-1 طراحی و اجرا