مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مطالب >
صبا ریکو
وب سایت آموزشی صبا ریکو
2020/02/03

اصطلاح مد که در ایران استفاده می شود یک کلمه فرانسوی است .مد شامل موارد زیادی از جمله پوشاک ,آرایش , رنگ و..می شود.در دهه های قبل اطلاع داشتن از اینکه امثال چه رنگ یا نوع لباس یا آرایشی مد شده  در بهترین حالت چندین ماه بعد از مد شدن در اروپا به دست ما می رسید ولی امروزه با استفاده از وسایل ارتباط جمعی واقعا اطلاعت کمتر از یک ثانیه بدست هرشخصی در هر جای دنیا میرسد .دنیای مد در دنیای امروز تغییرات زیادی کرده .بطور مثال 10 یا 15 سال پیش حداقل در ایران حرف رنگ سال یا ارایش سال بود.ولی الان بحث رنگ فصل یا حتی رنگ ماه میشود.

در قرن 19 بیشتر چیز های که مد میشد محلی بود.بطور مثال در مورد لباس بیشتر لباس ها دست دوز بودند و در اختیار قشر خاصی از جامعه قرار می گرفتند .به همین دلیل بیشتر طراحان و مدلینگ ها تمام کمال در اختیار طبقه خاصی از جامعه بودند.امروزه این صنعت رشد فزاینده ای کرده و  و هرکسی با هر دارمدی می تواند لباس مد خریداری کند و یا از رنگ فصل برای موهای خود استفاده کند.بدلیل این پوشش جهانی درامد بی نهایت عاید گرداندگان این صنعت شده.

با توجه به تغیرات هر روزه دنیای مد و دسترسی به دنایی بزرک و پیچیده اینترنت همگی بدنبال به روز ترین مد ها و متد های جدید آرایشگری هستند.و باید به این نکتته توجه کرد که با توجه به مشکلات افتصادی امرزه هر کس توانایی استفاد از کلاس های پر هزینه آموزش آرایشگری را ندارد.این امر ما را بر ان داشت تا با استفاده از مربی های اموزشی به نام در سطح ایران به روز ترین متد های ارایشی و پیرایشی را در قالب ویدئو های آموزشی و مقالات در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم.

این مطالب اموزشی شما طیف گستره ای از مطالب مانند.رنگ مو, کاشت ناخت ,زیبایی پوست, میک آپ و گریم عروس, اکستنشن مو, تتو و اصلاح ابرو شینون مو میباشد .امیدورایم این مطالب مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.

محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا