مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش رنگ مو >
اش بلوند ash bloud چیست ؟
اش بلوند ash bloud چیست ؟
2020/06/28

آموزش قدم به قدم رنگ مو بلوند خاکستری یا ash bloud

 بلوند خاکستری یک رنگ مو بسیار جذاب است و با پوستهای رنگ  روشن  بسیار عالی به نظر می رسد. در حالی که همیشه می توانید برای انجام رنگ بلوند خاکستری یا ash blonde روی موهای خود  به سالن بروید ، انجام این کار در خانه نیز ممکن است. اگر موهای شما بلوند روشن نیست ، ابتدا باید موهای خود را سفید کنید. با استفاده از دکلره همراه با رنگ مو بلوند خاکستری روشن.

۱- موهای خود را به سطح 9یا 10 برسانید ، که بلوند روشن است. رنگ مو  در سطح 1 سیاه است ، در حالی که سطح 10 یک بلوند بسیار روشن است. بیشتر افراد موهای سطح 9 یا 10 ندارند ، بنابراین  باید آن را دکلره کنید.
شما می توانید یک جستجوی سریع آنلاین انجام دهید تا یک نمودار پیدا کنید که سطح رنگ های مختلف مو را به شما نشان می دهد.

۲-پودر سفید کننده را با اکسیدان  ۶ درصد ترکیب کنید. یک پیمانه پودر سفید کننده  را درون یک کاسه ، به همراه دو پیمانه اکسیدان ۶ درصد   بریزید. پودر سفید کننده و اکسیدان ۶ درصد   را می توان به راحتی بصورت آنلاین و همچنین در اکثر فروشگاههای بزرگ خریداری کرد.

۳:اکسیدان ۶ در صد که برای مدت زمان مناسب استفاده می شود باعث باز شدن  2 درجه پایه  رنگ موی شما می شود.
پودر سفید کننده و اکسیدان ۶ درصد را کاملاً مخلوط کنید. باید پودر سفید کننده و ۳ اکسیدان را طوری با هم مخلوط کنید تا هیچ گونه توده ای در آن نباشد. از یک برس رنگ برای هم زدن استفاده کنید

۴:مراقب پوست و لباس خود باشید. حوله ای را در اطراف شانه های خود قرار دهید تا لباس های شما تمیز بماند  و از دستکش برای محافظت از دستان خود استفاده کنید.
پوشیدن لباس های قدیمی که فکر نمی کنید خراب شود ، ایده خوبی است.

۵:موهای خود را به 4 بخش تقسیم کنید. از قسمت انتهایی یک شانه دم باریک استفاده کنید تا موهای خود را از وسط از پیشانی تا پشت گردن تقسیم کنید. سپس موهای خود را به صورت افقی از گوش تا گوش جدا کنید. 3 بخش مو را گیره کرده و قسمت آخر را به سمت پایین بگذارید.

۶:مخلوط دکلره را با فاصله ی  ۲ سانتی متر از ریشه مو  بمالید.  از یک قلم مو یا برس رنگ برای انجام این کار استفاده کنید. ابتدا مواد را روی قسمت هایی که جداسازی کرده اید  بمالید وهنگامی که کل سر خود را تمام کردید ، موهای خود را با یک کیسه پلاستیکی یا کلاه  بپوشانید  تا سریعتر کار انجام شود.
حتما از بخش های نازک استفاده کنید تا تمام موهای شما از مواد دکلره اشباع شود.
اگر ابتدا مخلوط را روی ریشه های خود بمالید ، ریشه ها بدلیل گرم بودن کف سر  بسیار سریع تر رنگ باز میکند و در نتیجه با سایر قسمتهای دکلره شده   مطابقت ندارند.

۷:بعد از یک ساعت  موهای خود را چک کنید تا ببینید آیا به اندازه کافی روشن شده یا نه. بیشتر افراد برای به دست آوردن یک زمینه ی مناسب باید حدود یک ساعت مواد را روی موهای خود بگذارند. برای اینکه مطمئن شوید همه چیز به طور صحیح پیش می رود ، رنگ مو خود را بطور دوره ای در طول ساعت بررسی کنید تا ببینید که چقدر به سطح 9 یا 10 رسیده است.
اگر موهای شما قبل از پایان ساعت به زمینه مناسب رسید ، می توانید آن را بشویید.
اگر بعد از یک ساعت هنوز موهای شما به پایه مناسب نرسید ، تمام مواد دکلره را بشویید و موهای خود را خشک کنید. به سادگی می توانید این روند را دوباره تکرار کنید. اگر دوباره می خواهید دکلره کنید ، آگاه باشید که  ممکن است باعث آسیب به موهای شما شود

۸-سفید کننده را بشویید و موهای خود را خشک کنید. پس از رسیدن به  پایه ی ۹ یا ۱۰ موهای شما بلوند روشن است ، وقت آن است که با استفاده از آب خنک یا ولرم دکلره  را بشویید. موهای خود را کاملاً شامپو کنید و پس از تمیز کردن آن را خشک کنید. ]

 پارت ۲ از ۱

رنگ زدن

اکسیدان ۳ درصد را با رنگ موی بلوند خاکستری  ترکیب کنید. مشابه نحوه مخلوط کردن اکسیدان و پودر دکلره ،

می توانید رنگ موی خاکستری و اکسیدان ۳ درصد را از  فروشگاههای بزرگ و یا داروخانه ها  ، فروشگاه زیبایی و یا بصورت آنلاین خریداری کنید.
این کار می تواند درست بعد از خشک کردن موهایتان  انجام شود ، یا می توانید چند روز صبر کنید تا از صدمه زدن به موهای شما جلوگیری شود

۲:موهای خود را به 4 بخش تقسیم کنید. موهای خود را از وسط از پیشانی تا نوک ، سپس از گوش تا گوش تقسیم بندی کنید. قسمت به قسمت ریشه را را رنگ کنید. پس از پایان بخش اول ، به قسمت بعدی بروید.

۳:مخلوط را تا ۲ سانت فاصله از ریشه به موها بمالید. از قلم مو استفاده كنید وابتدا رنگ را به انتهای موهای خود بمالید. همیشه رنگ را روی ریشه های خود بمالید.

به یاد داشته باشید از دستکش استفاده کنید تا دستهایتان رنگی نشوند و یک حوله را روی شانه های خود بیندازید تا هر زمان که رنگ  را روی موهای خود میزنید  از لباس خود محافظت کنید.

۴:جعبه رنگ مو را بخوانید تا مشخص شود چه مدت باید رنگ روی موهایتان بماند. برای دقیق ترین اطلاعات ، جعبه رنگ مو خود را بخوانید تا بدانید که مدت زمان مکث رنگ روب موهای شما قبل از شستشو چقدر است.

۵:رنگ را بشویید و موهای خود را کاملاً خشک کنید. پس از اتمام زمان مکث در جعبه رنگ مو ، می توانید  موهای خود را با استفاده از آب خنک یا ولرم شستشو دهید. موهای خود را بشویید تا رنگ اضافی آن از بین برود و موهای خود را بعد از آن کاملاً خشک کنید.

 پارت ۳ از ۳

 یک پیمانه رنگ مو بنفش را با 2 پیمانه نرم کننده مخلوط کنید. یک رنگ مو بنفش نیمه دائمی خریداری کنید و آن را در یک کاسه با نرم کننده مخلوط کنید. با استفاده از یک پیمانه ق
رنگ بنفش و دو پیمانه نرم کننده، (باید به محض مخلوط شدن یک مخلوط پاستیل شکل بنفش داشته باشید)
رنگ و نرم کننده مو بنفش موهای شما را تن می کند و آن را به آن رنگ خاکی می رساند.

۲:مخلوط رنگ و نرم کننده را روی موهای خود بمالید. از قلم مو استفاده کنید درست مانند آنچه كه هنگام استفاده از رنگ معمولی انجام دادید. هنگامی که کل سر خود را پوشانده اید ، یک کلاه پلاستیکی بگیرید و موها را با آن خوب بپوشانید.

۳:30 دقیقه صبر کنید  بگذارید نرم کننده و رنگ به مدت 30 دقیقه روی موهای شما بنشیند ، یموهای خود را برای آخرین بار بشویید ، و مطمئن شوید که همه  نرم کننده ها رت خوب آبکشی کرده اید. موهای خود را خشک کنید و سپس از رنگ بلوند خاکستری جدید خود لذت ببرید.

۴: در صورت تمایل موهای خود را با استفاده از تونر یا شامپو بنفش رنگ کنید. مخلوط کردن رنگ موهای بنفش با نرم کننده ، تنها راه برای تقویت موهای شما نیست. می توانید از یک تونر با ترکیب کردن با اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید. یا می توانید از شامپوی بنفش استفاده کنید که از تونر ملایم تر است.
اگر از شامپو بنفش استفاده می کنید ، به راحتی می توانید هفته ای 2-3 بار موهای خود را با شامپو بشویید ،و در هر بار دوش گرفتن 5 تا 10 دقیقه بماند.
 

نام نویسنده : صبا شعبانی

رنگ مو بلوند خاکستری

ash blonde

آموزش انجام رنگ مو خاکستری

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
رنگ مو اویکو کارایل چه رنگی است فرمول رنگ مو اویکو کارایل اویکو کارایل در لیست زیباترین زنان ترکیه , محبوبترین زنان ترکیه ... ( رنگ مو اویکو کارایل و فرمول رنگ بازیگر ترکیه ای سریال ضربان قلب نقش ایلول اینستاگرام)
تیلور سویفت(تیلور سوئیفت) در لیست موفقترین زنان دنیا,زیباترین زنان دنیا , محبوبترین زنان اینستاگرام و هر آنچه که یک نفر بخواهد در این سن بدس... ( رنگ مو تیلور سویفت چه رنگی است فرمول رنگ مو تیلور سوئیفت)
امبر هرد یکی از زیباترین زن های حال حاضر در دنیا که الگوی بسیاری از طراحان مد و فشن و همچنین بانوان سرتاسر دنیا می باشد. طلاق امبر ه... ( رنگ مو امبر هرد چی رنگی است فرمول رنگ مو امبر هرد)
رنگ مو اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson چه رنگی است؟ اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson قطعا یکی از تاثیرگذارترین بازیگران حا... ( رنگ مو اسکارلت جوهانسون به صورت طبیعی و در فیلم ها)
رنگ مو آسلیهان گونر Aslıhan Güner بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره های شمالی  این روز مورد توجه خانوم های طرفدار سریال ه... ( رنگ مو آسلیهان گونر بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره شمالی)
رنگ مو کیتی پری چه رنگی است؟   رنگ مو خوانندگان زنی که در موزیک ویدیوها  به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در... ( رنگ موهای کیتی پری چه رنگی هستند چگونه موهای خود را شبیه کیتی پری کنیم؟)
رنگ مو بازیگر فیلم و یا سریالی که به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در لحظه دوست دارد مخاطب وخصوصا بانوان عزیز از دانستن آن ل... ( رنگ مو مارگو رابی چه رنگی است)
رنگ مو بازیگران هالیوودی شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در فیلم یا سریالی که در حال تماشای آن هستید ناگهان رنگ مو بازیگر نظر شما ر... ( رنگ مو تمامی بازیگران خارجی هالیوود جدید بلوند عسلی کرم طلایی مسی خرمایی کاراملی)
در واقع پوست های با تن گرم با موهایی با تن گرم بیشتر تطابق دارند و این موضوع در مورد کسانی که پوستی با تن سرد دارند نیز صادق است اما هدف این... ( انتخاب رنگ مو متناسب با رنگ پوست شما همراه با صبا شعبانی)
تا به امروز در دنیای هنر و زیبایی آرایشگران در سر تا سر دنیا انواع تکنیک های زیبایی و رنگ مو را به دنیا معرفی کرده اند و انصافا بسیار زیبا و... ( آموزش رنگ کردن مو و آشنایی با انواع مدل های رنگ مو)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا