مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/17

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش رنگ مو >
رنگ موهای کیتی پری
رنگ موهای کیتی پری
2021/06/28

رنگ موهای کیتی پری چه رنگی هستند چگونه موهای خود را شبیه کیتی پری کنیم؟

رنگ مو کیتی پری چه رنگی است؟

رنگ مو خوانندگان زنی که در موزیک ویدیوها  به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در لحظه دوست دارد مخاطب و خصوصا بانوان عزیز از دانستن آن لذت ببرند و بخواهند از این رنگ مو برای خود استفاده کنند.

کیتی پری (Katy Perry‎)  قطعا در چند سال اخیر از آن دسته خوانندگانی است که با چهره و اندام خود باعث جذب ماخاطبان زیادی شده و یکی از الگو های زیبایی و پوششی تبدیل شده است.

در مقالات قبلی از رنگ مو خانوم جنیفر لوپز و برند محصول و بازیگر محبوب سینما مارگو رابی و همچنین به صورت کلی رنگ مو افراد مشهور و سلبریتی را برای شما نوشتیم اما حالا رنگ موهای  کیتی پری (Katy Perry‎) را برای شما معرفی می کنیم.

شما می توانید برای سوالات خود به کانال تلگرامی خانوم صبا شعبانی و یا یوتوب ما مراجعه کنید 

1_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

1_رنگ مو بلوند کرم استخوانی

2_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

2_رنگ مو بلوند طلایی صدفی

3_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

3_رنگ مو سبز پاستیلی

4_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

4_رنگ مو کرم استخوانی

5_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

5_رنگ مو بنفش پاستیلی

6_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

6_رنگ مو آبی پاستیلی

7_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

7_رنگ مو صورتی پاستیلی

 

8_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

8_رنگ مو آبی کاربنی پاستیلی

9_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

9_رنگ مو قرمز پاستیلی

10_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

10_رنگ مو زرد پاستیلی

11_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

11_رنگ مو کرم شیری

12_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

12_رنگ مو پر کلاغی

 

13_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

13_رنگ مو بنفش آبی پاستیلی

14_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

14_رنگ مو پر کلاغی

15_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

15_رنگ مو مشکی پرکلاغی

16_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

16_رنگ مو کرم استخوانی

17_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

17_رنگ مو بلوند طلایی

18_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

18_رنگ مو کرم شیری

19_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

19_رنگ مو طلایی زیتونی

20_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

20_رنگ مو پرکلاغی آبی

21_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

21_رنگ مو بلوند کرم

22_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

22_رنگ مو مشکی پرکلاغی

23_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

23_رنگ مو کرم شیری

24_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

24_رنگ مو بلوند کرم

25_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

25_رنگ مو کرم شیری

26_رنگ مو کیتی پری (Katy Perry)

26_رنگ مو کرم استخوانی

نام نویسنده : حامد شعبانی

شوهر کیتی پری

ثروت کیتی پری

مدل موهای کیتی پری

ثروت کیتی پری

کیتی پری

رنگ موهای کیتی پری

رنگ مو کیتی پری

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
رنگ مو اویکو کارایل چه رنگی است فرمول رنگ مو اویکو کارایل اویکو کارایل در لیست زیباترین زنان ترکیه , محبوبترین زنان ترکیه ... ( رنگ مو اویکو کارایل و فرمول رنگ بازیگر ترکیه ای سریال ضربان قلب نقش ایلول اینستاگرام)
تیلور سویفت(تیلور سوئیفت) در لیست موفقترین زنان دنیا,زیباترین زنان دنیا , محبوبترین زنان اینستاگرام و هر آنچه که یک نفر بخواهد در این سن بدس... ( رنگ مو تیلور سویفت چه رنگی است فرمول رنگ مو تیلور سوئیفت)
امبر هرد یکی از زیباترین زن های حال حاضر در دنیا که الگوی بسیاری از طراحان مد و فشن و همچنین بانوان سرتاسر دنیا می باشد. طلاق امبر ه... ( رنگ مو امبر هرد چی رنگی است فرمول رنگ مو امبر هرد)
رنگ مو اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson چه رنگی است؟ اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson قطعا یکی از تاثیرگذارترین بازیگران حا... ( رنگ مو اسکارلت جوهانسون به صورت طبیعی و در فیلم ها)
رنگ مو آسلیهان گونر Aslıhan Güner بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره های شمالی  این روز مورد توجه خانوم های طرفدار سریال ه... ( رنگ مو آسلیهان گونر بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره شمالی)
رنگ مو بازیگر فیلم و یا سریالی که به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در لحظه دوست دارد مخاطب وخصوصا بانوان عزیز از دانستن آن ل... ( رنگ مو مارگو رابی چه رنگی است)
رنگ مو بازیگران هالیوودی شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در فیلم یا سریالی که در حال تماشای آن هستید ناگهان رنگ مو بازیگر نظر شما ر... ( رنگ مو تمامی بازیگران خارجی هالیوود جدید بلوند عسلی کرم طلایی مسی خرمایی کاراملی)
در واقع پوست های با تن گرم با موهایی با تن گرم بیشتر تطابق دارند و این موضوع در مورد کسانی که پوستی با تن سرد دارند نیز صادق است اما هدف این... ( انتخاب رنگ مو متناسب با رنگ پوست شما همراه با صبا شعبانی)
تا به امروز در دنیای هنر و زیبایی آرایشگران در سر تا سر دنیا انواع تکنیک های زیبایی و رنگ مو را به دنیا معرفی کرده اند و انصافا بسیار زیبا و... ( آموزش رنگ کردن مو و آشنایی با انواع مدل های رنگ مو)
در دنیای ما خانم ها  پاسخ به این سوال که  ( آیا باید موهایم را عوض کنم؟ ) همیشه بله است. مو  را کوتاه کنم یا  شینوین جدی... ( رنگ مو سلبریتی ها و بازیگران مشهور در سال 2021)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا