مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مطالب >
بهترین سالن زیبایی
بهترین سالن زیبایی در تهران
2020/01/17

سالن زیبایی خوبی در تهران تاسیس شده.در این سالن ها خدمات متنوعی ارائه میشود .البته این را باید در نظر بگیرید که هرچی پول بیشتر پرداخت کنید خدمات با کیفیت تری دریافت میکنید.هزینه پرداختی برای اکثر خانم ها در انتخاب سالن زیبایی مهم و بسیار تاثیر گزار است.پیدا کردن سالنی خدمات رنگ مو و کاشتن ناخن یا شینیون مو را به بهترین نحو اجرا کند چالش برانگیز است.

بطور مثال سالن زیبایی آتیه واقع در میرداماد خدمات متنوعی را با  قیمت های مناسب اراده میدهد.و افراد مشهور زیادی مشتری دائم این سالن هستند.صبا یکی از رنگ کار های معروف این سالن میباشد که با جرات میتوان گفت یکی از حرفه ای ترین رنگ کار ها در سطح تهران میباشد.و با تجربه 20 ساله توانسته رنگ مو بسیاری از خانم ها را به بهترین نحو و طبق خواسته مشتری تغییر دهد.

این سالن زیبایی خدمات دیگری مانند کاشت مژه و اکستشن مژه , لیفت مژهکاشت ناخن , کاشت ناخن ژله ای , مانیکور و پدیکور  و اکستنشن مژه را ارائه میدهد.در سالن زیبایی آتیه سعی شده از مواد ارایشی اصل و استاندادر استفاده شود تا مشتری بهترین تجربه را در هنگام استفاده از خدمات این سالن زیبایی داشته باشد.

یکی از خدمات مهم این سالن زیبایی کاشت مژه و اکستشن مژه میباشد.اتیه سالن جز محدود سالن های زیبایی است که برای کاشت مژه نسب به نوع و حالت مژه مشتری از چسب مژه های استاندارد برای جلوگیری از ایجاد هرگونه حساسیت استفاده میکند.همچنین با استفاده از این چسب مژه شما  میتوانید مدت زمان بیشتری از مژه های کاشته شده استفاده کنید.

برای مراجعه به سالن زیبایی اتیه میتوانید به ادرس تهران -میرداماد -نبش خیابان شمس تبریزی، پلاک 189 مراجعه کنید و برای تعیین وقت قبلی با شماره 09365435943 تماس بگرید.

 

 

محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا