مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش کاشت مژه و اکستنشن مژه >
کاشت مژه و اکستنشن مژه
کاشت مژه و اکستنشن مژه
2020/02/15

تفاوت های کاشت مژه و اکستنشن مژه چیست؟

از زمان های قدیم  یکی از فاکتور های زیبایی خانم ها و دختران جوان داشتن مژه های بلند و پرپشت و حالت دار بوده.امروزه خانم ها بوسیله لوازم آرایشی مختلف از جمله ریمل می توانند مژه های خود را بلند تر و زیبا تر جلوه دهند.دختر خانم های دهه 60 تسلط بسار زیادی در استفاده از ریمیل داشتند ولی به مرور زمان در دهه های بعدی دختر خانم ها به این نتیجه مبرم رسیدند که چرا ساعت ها صرف زدن ریمل کنند.و یا در بعضی موارد توانایی یادگیری زدن ریمل در چند ثانیه را نداشتند به  علت ارزش زیادی که برای زمان خود قائل بودند تصمیم گرفتند از روش های کم هزینه تری از لحاظ زمانی استفاده کنند. بنابراین آرایشگران به  این نتیجه رسیدند که از متد های جدیدی که در غرب  استفاده می شد  استفاده کنند. متد های که راحت تر و بدون زحمت بود.فقط با این متد مردان جوان  کمی باید ساعات کاری خود را در ماه افزایش میدادند . 

تفاوت کاشت مژه و اکستشن مژه

کاشت مژه و اکستنشن مژه تنها شباهتی که به هم دارند این است که هر دو برای زیباتر کردن مژه های شما کاربرد دارد ولی در نحوه انجام این دو روش تفاوت هایی وجود دارد. 

تفاوت کاشت مژه و اکستنشن مژه در این است که در کاشت مژه بیشترین دوام آن حداقل دوماه است و در این مدت شما باید همواره به متخصص کاشت مژه برای ترمیم مژه خود مراجعه کنید .در این روش از فولیکول  موی سر برای پیوند به مژه های شما استفاده میشود.و روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد مثل کاشت مژه مخفی یا نامرئی,کاشت مژه ابریشمی و...

بر خلاف کاشت مژه در اکستنشن مژه نیاز به جراحی خاصی نیست .در این روش مژه های مصنوعی بوسیله چسب مخصوص مژه در لابه لای مژه های شما کاشته میشود.از اکستشن مژه می توانید حداکثر بستگی به نوع تار های مژه مصنوعی و چسب مژه مورد استفاده شده بین 3 تا 6 ماه استفاده کنید.

مزیت کاشت مژه نسبت به اکستنش مژه

تنها مزیت کاشت مژه نسب به اکستنشن مژه این است که چون در این روش از تارهای مو طبیعی شما استفاده شده است طبیعی تر به نظر میرسد  .ولی در اکستشن مژه چون از تارهای مو مصنوعی استفاده می شود  قابل تشخیص است .البته دز اکستشن مژه  اگر از تارهای مو طبیعی استفاده شود و مژه کار به مهرارت از مدل های مختلف اکستشن استفاده کنند این مزیت خیلی کم رنگ می شود.

مزیت های اکستشن مژه:

1-اولین و مهمترین مزیت اکستشن مژه زیبایی چهره شما بعد از انجام اکستشن میباشد.بعد از اکستشن متوجه تغییر قابل ملاحظه در چهره خود خواهید شد.

2-با اکستشن مژه کمتر نیاز به میکاپ دارید و نیازی نیست ساعت ها برای میکاپ چهره خود صرف کنید.

3-تمامی خانم های تجربه ریم کشیدن بر روی مژه های خود را دارند و میدانند اگر ریمیل زدن با مهارت و تخصص انجام شود نتیجه بسیار بدی همراه دارد .با اکستشن مژه این مرحله سخت وقت گیر آرایش صورت حذف میشود.

4-اکستشن مژه مدل های مختلفی دارد که شما می توانید بعد از مشاوره با مژه کار خود مدلی انتخاب کنید که به صورت شما بنشیند.

5-اگر اکستنشن مژه با مهارت و تخصص انجام شود و در هنگام چسباندن مژه نکات بهداشتی و مهم رعایت شود هیچ آسیبی به مژه های شما وارد نمیشود.

6-انجام اکستشن مژه در سالن های زیبایی توسط مژه کار حرفه ای حدود یک ساعت طول میکشد.و شما می توانید تا یک ماه از مژه های زیبای خود لذت ببرید و از شر ریمل کشیدن خود را راحت کنید.

نام نویسنده : صبا شعبانی

کاشت مژه

اکستنشن مژه

eyelash

extensions

مژه

planting eyelash

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
سلام به همه ی متخصصین اکستنشن و افرادی که علاقمند به این هنر ظریف ، زیبا و البته پول ساز و پردرآمد هستند.من صبا هستم با سابقه ی چندین ساله د... ( انواع مدل های جدید اکستنشن مژه در سال 2023)
در دنیایی امروز داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت قطعا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی و جذابیت محسوب می شود.بیشترین قسمتی از بدن انسان که در ارت... ( آموزش اکستنشن مژه و جنس قیمت کاشت ترمیم و هر آنچه که باید در مورد اکستنشن مژه بدانید)
سلام دوستان صبا شعبانی هستم  و امروز قصد دارم نکاتی رو در مورد کاشت مژه به شما آموزش بدم.قبل از شروع اگر تمایل دارید می توانید به کانال... ( انواع مژه مصنوعی و نحوه کاشت مژه اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی خوب است؟ آیا استفاده از مژه مصنوعی هر روز اشکالی ندارد؟ بسیاری از زنان با این معضل روبرو هستند که ... ( آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟)
راز پشت پرده ی مژه های بلند  هر سلبریتی چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز.   سلبریتی ها از نشان دادن م... ( راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز)
راز زیبایی چشم ها و مژه های کیم کارداشیان مژه های زیبا اعتماد به نفس را افزایش می دهند و اغلب میزان احتیاج به آرایش و میکاپ را  در س... ( مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان)
تاریخچه اکستنشن مژه اکستنشن مژه مدتی بیشتر از آنچه اکثر مردم تصور می کنند ، مد بوده است. میل به داشتن مژه های سالم از ابتدای شروع آنها در... ( تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست)
اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی این یک حقیقت غیرقابل انکار است که اکستنشن کاران مژه ی روسی  همیشه پیشتاز در ارائه ی جدیدترین مدهای ... ( اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی آموزش نحو اجرای اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی همراه با صبا شعبانی)
اکستنشن مژه کلاسیک  همه چیز درباره ی اکستنشن مژه کلاسیک ، مراقبت های بعدی ، نگهداری ، هزینه و همچنین تفاوت بین مدلهای کلاسیک و سایر مد... ( اکستنشن مژه کلاسیک آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه کلاسیک همراه با صبا شعبانی)
پیش بینی مد اکستتشن مژه 2021 اگر یک چیز در سال وحشتناک 2020 برای جشن گرفته وجود داشته باشد ، این است که همه ما زمان بیشتری برای فکر ... ( آخرین مدل اکستنشن مژه در سال ۲۰۲۱)
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا