مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش کاشت مژه و اکستنشن مژه >
اکستنشن مژه
اکستنشن مژه
2021/01/22

مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم

پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین نیازها و سلیقه ی  هر مشتری نیز متفاوت و متنوع .
می دانیم که ممکن است پیچیده باشد - به ویژه هنگام انجام کار برای مشتریان جدید - بنابراین ما در اینجا هستیم تا روند انتخاب بهترین مپ و مدل اکستنشن مژه برای مدلهای مختلف چشم را  تجزیه و تحلیل کنیم.

1. چشمهای پف دار

مونولید یا چشم های کلاه دار  یا پف داره یکسره پلک های بدون چین است. بسته به اندازه پلک ، خط مژه می تواند زیر پلک ناپدید شود. مشتریانی که مونولید دارند به طور کلی مژه های صاف تری دارند. برای آنها ، مژه ای با حالت خمیده تر مانند L یا L + را انتخاب کنید. این پایه ها با پایه صاف و حلقه ای قابل توجه ، بدون  فشار آوردن به مژه های طبیعی ، چشم ها را زیباتر و بزرگتر  می کنند. 
2. چشم بادامی

 چشم های بادامی شکل متداول ترین شکل چشم است (مشتریان چشم بادامی تقریباً همیشه در جستجوی راه هایی برای بزرگتر نشان دادن چشمهایشان هستند). اکستنشن هایی با طول بلندتر در وسط چشم  ، چشم های بادامی را برای ظاهری روشن تر ، هوشیارتر و بیدار باز می کنند. برخی از مشتریان ممکن است بخواهند شکل طبیعی چشمهای خود را داشته باشند اما با طول مژه هایی بلندتر . برای این مشتری ها ، کت آی یا مپ چشم گربه ای  بهترین گزینه است. فر استاندارد C یا D برای شروع بهترین  است -  یک اکستنشن کلاسیک می تواند به ایجاد جلوه ای  طبیعی تر کمک کند ، در حالی که یک اکستنشن والیوم  روسی  چشمها را جذاب تر میکند .  

۳. چشم های گرد دارای "موهبت الهی" هستند و  به نظر می رسند که از سایر اشکال چشم بازتر و روشن تر به نظر می رسند ، اما با ارزیابی مناسب از صورت  مشتری می تواند با طولانی ترین طول مژه نزدیک به گوشه چشم خارجی  به کشیده تر شدن چشم کمک  کند ، ایجاد توهم شکل چشم بادامی. یک فر استاندارد B یا C برای بدست آوردن این ظاهر برای مشتریان چشم گرد کافی است. 
4. چشمهای عمیق 

کسانی که چشمانشان عمیق است ، به مژه های بلندتر و طولانی تری  احتیاج دارند . یک فر استاندارد و بلند J برای یک اکستنشن کامل سبک تر ، به جای یک اکستنشن پرحجم ، این کار را انجام دهید تا به چشم های باز و هوشیارتر برسید. فرهای  L یا L + می تواند جلوه زیبایی برای این چشم ها نیز ایجاد کند! 

5. چشمهای افتاده یا رو به پایین

مشتریانی که چشمانش رو به پایین است 
سعی کنید برای این مدل چشمها از مپ سنجابی و یا دال آی عروسکی استفاده کنید و گوشه های بیرونی چشم را از طول کوتاه تر مژه استفاده کنید تا حالت چشم ها رو به بالا کشیده شود.

نام نویسنده : صبا شعبانی

ارایش

ارایشگاه

مو

اموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

ارایش چشم

خط چشم

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
سلام به همه ی متخصصین اکستنشن و افرادی که علاقمند به این هنر ظریف ، زیبا و البته پول ساز و پردرآمد هستند.من صبا هستم با سابقه ی چندین ساله د... ( انواع مدل های جدید اکستنشن مژه در سال 2023)
در دنیایی امروز داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت قطعا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی و جذابیت محسوب می شود.بیشترین قسمتی از بدن انسان که در ارت... ( آموزش اکستنشن مژه و جنس قیمت کاشت ترمیم و هر آنچه که باید در مورد اکستنشن مژه بدانید)
سلام دوستان صبا شعبانی هستم  و امروز قصد دارم نکاتی رو در مورد کاشت مژه به شما آموزش بدم.قبل از شروع اگر تمایل دارید می توانید به کانال... ( انواع مژه مصنوعی و نحوه کاشت مژه اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی خوب است؟ آیا استفاده از مژه مصنوعی هر روز اشکالی ندارد؟ بسیاری از زنان با این معضل روبرو هستند که ... ( آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟)
راز پشت پرده ی مژه های بلند  هر سلبریتی چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز.   سلبریتی ها از نشان دادن م... ( راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز)
راز زیبایی چشم ها و مژه های کیم کارداشیان مژه های زیبا اعتماد به نفس را افزایش می دهند و اغلب میزان احتیاج به آرایش و میکاپ را  در س... ( مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان)
تاریخچه اکستنشن مژه اکستنشن مژه مدتی بیشتر از آنچه اکثر مردم تصور می کنند ، مد بوده است. میل به داشتن مژه های سالم از ابتدای شروع آنها در... ( تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست)
اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی این یک حقیقت غیرقابل انکار است که اکستنشن کاران مژه ی روسی  همیشه پیشتاز در ارائه ی جدیدترین مدهای ... ( اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی آموزش نحو اجرای اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی همراه با صبا شعبانی)
اکستنشن مژه کلاسیک  همه چیز درباره ی اکستنشن مژه کلاسیک ، مراقبت های بعدی ، نگهداری ، هزینه و همچنین تفاوت بین مدلهای کلاسیک و سایر مد... ( اکستنشن مژه کلاسیک آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه کلاسیک همراه با صبا شعبانی)
پیش بینی مد اکستتشن مژه 2021 اگر یک چیز در سال وحشتناک 2020 برای جشن گرفته وجود داشته باشد ، این است که همه ما زمان بیشتری برای فکر ... ( آخرین مدل اکستنشن مژه در سال ۲۰۲۱)
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشمهای پف دار اگر پلک پشت چشمانتان پف دار است حتما از اینکه خط چشمتان بالای پلکتان را کثیف میکند و یا اصلا قشنگ و ... ( نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشم های پف دار)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا