مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/17

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش کاشت مژه و اکستنشن مژه >
اکستنشن کلاسیک مژه
اکستنشن کلاسیک مژه
2021/02/16

اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟

همانطور که می دانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است .
در  روش اکستشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوعی با استفاده از چسب مخصوص اکستنشن استفاده میشد بسیار مرسوم بود و حالت نچرال و طبیعی به مژه ها و چشم میداد اما در چند سال اخیر سبک والیوم از کشور روسیه شروع شد و کم کم تبدیل به یک ترند جهانی شد بخاط همین در اکثر جاها به والیوم سبک روسی هم گفته میشود.
همانطور کع میدانید در روش والیوم بیشتر از یک تار مژه مصنوعی روی یک تار مژه طبیعی قرار میگیرد.
 

در واقع ، دنیای صنعت زیبایی  با استفاده از این روش جدید  Eyelashes Extension به نام Volume متزلزل شد! ریشه تکنیک Volume را می توان در روسیه یافت. این تکنیک در سال 2011 اختراع شد و از آن زمان تاکنون در سراسر جهان: ایالات متحده آمریکا ، اروپا و غیره در حال گسترش است.
این فناوری برای ایجاد حجم اضافی برای مژه ها ایجاد شده است - حجم مژه های طبیعی از 2 به 9 برابر یا حتی بیشتر می شود!
هر خانمی مژه های طبیعی با چگالی و حجم بالا ندارد. با استفاده از روش کلاسیک  مژه ها می توانند بلند تر ، ضخیم تر ، و با فرهای متفات تری درست شوند  اما حجم آن قابل تغییر نیست. به همین دلیل تکنیک Volume یک راه حل عالی است!

تکنیک والیوم یک روش اکستنشن مژه است که حجم بیشتری به مژه ها می دهد. در این روش از مژه هایی با قطر بسیار کم (ترجیحاً 0.07 میلی متر یا 0.10 میلی متر) استفاده می شود ، و از فرهای مختلف میتوان استفاده کرد . از 2 تا 9 مژه مصنوعی به هر مژه طبیعی چسبانده می شود. اگر 2 مژه مصنوعی بر روی 1 مژه طبیعی اعمال شود ، روش 2D ، اگر 3 - 3D ، اگر 4 - 4D و غیره نامیده می شود.

سوالی که متخصصان اکستنشن مژه همیشه می پرسند این است که آیا استفاده از این همه مژه روی یک مژه طبیعی کار درستی است؟
هنگام استفاده از روش Volume ، توصیه می شود از مژه های با قطر 0.07 میلی متر یا 0.10 میلی متر استفاده کنید ، زیرا این مژه ها بسیار نازک و بدون وزن هستند. مژه های قطر 0.05 میلی متر و 0.06 میلی متر نیز وجود دارند ، با این حال تحقیقات 2HD Lashes shown نشان داده است که قطر 0.07 میلی متر حد مجاز و مطلوبی است. 

چه تفاوتی بین تکنیک های "Volume" ، "Russian Volume" ، "2D ، 3D ، 4D ، 5D ، 6D و غیره" ، "xD" وجود دارد؟
هر شرکت از تکنیک یکسانی با مناسب ترین نام برای خود استفاده میکند. مهم نیست که این تکنیک را چه اسمی بنامیم - اصل عملکرد آن یکسان است 

  مژه مصنوعی باید بر روی یک مژه طبیعی چسبانده شود و باعث ایجاد حجم اضافی شود.

زمان انجام اکستنشن مژه به روس والیوم چقدر است؟ 
بسته به حجم خواسته شده و مژه های طبیعی مشتری  کار بین ۲ تا ۳ ساعت طول خواهد کشید.

نام نویسنده : صبا شعبانی

ارایش

ارایشگاه

مو

اموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

ارایش چشم

خط چشم

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
سلام به همه ی متخصصین اکستنشن و افرادی که علاقمند به این هنر ظریف ، زیبا و البته پول ساز و پردرآمد هستند.من صبا هستم با سابقه ی چندین ساله د... ( انواع مدل های جدید اکستنشن مژه در سال 2023)
در دنیایی امروز داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت قطعا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی و جذابیت محسوب می شود.بیشترین قسمتی از بدن انسان که در ارت... ( آموزش اکستنشن مژه و جنس قیمت کاشت ترمیم و هر آنچه که باید در مورد اکستنشن مژه بدانید)
سلام دوستان صبا شعبانی هستم  و امروز قصد دارم نکاتی رو در مورد کاشت مژه به شما آموزش بدم.قبل از شروع اگر تمایل دارید می توانید به کانال... ( انواع مژه مصنوعی و نحوه کاشت مژه اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی خوب است؟ آیا استفاده از مژه مصنوعی هر روز اشکالی ندارد؟ بسیاری از زنان با این معضل روبرو هستند که ... ( آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟)
راز پشت پرده ی مژه های بلند  هر سلبریتی چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز.   سلبریتی ها از نشان دادن م... ( راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز)
راز زیبایی چشم ها و مژه های کیم کارداشیان مژه های زیبا اعتماد به نفس را افزایش می دهند و اغلب میزان احتیاج به آرایش و میکاپ را  در س... ( مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان)
تاریخچه اکستنشن مژه اکستنشن مژه مدتی بیشتر از آنچه اکثر مردم تصور می کنند ، مد بوده است. میل به داشتن مژه های سالم از ابتدای شروع آنها در... ( تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست)
اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی این یک حقیقت غیرقابل انکار است که اکستنشن کاران مژه ی روسی  همیشه پیشتاز در ارائه ی جدیدترین مدهای ... ( اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی آموزش نحو اجرای اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی همراه با صبا شعبانی)
اکستنشن مژه کلاسیک  همه چیز درباره ی اکستنشن مژه کلاسیک ، مراقبت های بعدی ، نگهداری ، هزینه و همچنین تفاوت بین مدلهای کلاسیک و سایر مد... ( اکستنشن مژه کلاسیک آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه کلاسیک همراه با صبا شعبانی)
پیش بینی مد اکستتشن مژه 2021 اگر یک چیز در سال وحشتناک 2020 برای جشن گرفته وجود داشته باشد ، این است که همه ما زمان بیشتری برای فکر ... ( آخرین مدل اکستنشن مژه در سال ۲۰۲۱)
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشمهای پف دار اگر پلک پشت چشمانتان پف دار است حتما از اینکه خط چشمتان بالای پلکتان را کثیف میکند و یا اصلا قشنگ و ... ( نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشم های پف دار)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا