مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jun/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش کاشت مژه و اکستنشن مژه >
نقشه برای اکستنشن مژه
نقشه برای اکستنشن مژه
2020/12/20

چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟

نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه

قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اندازه طول مژه برای کل چشم  ممکن است ظاهر و حالتی غیرطبیعی به چشم بدهد  ، و شما نمی توانید به طور تصادفی طول های و اندازه های  مختلف اکستنشن را روی مژه اکستنشن کنید. پلن  و نقشه  به شما کمک میکند تعیین کنید که در کدام قسمت از خط مژه از چه طول و اندازه ای  استفاده کنید. این فرایند به خودی خود ساده است ، اما ممکن است قبل از دانستن اینکه مشتری شما به چه چیزهایی نیاز دارد ، به تمرین نیاز داشته باشید.

مرحله ۱ از ۳
۱_ تعدادی پد  زیر چشم را که مخصوص نقشه و پلن مژه است تهیه کنید. از مشتری خود بخواهید دراز بکشد و چشمانش را ببندد. پد را درست در زیر چشم ها ، در ناحیه پایین مژه قرار دهید.
اگر به توانایی های خود اطمینان ندارید ، به جای آن از سر مانکن استفاده کنید. 
می توانید پد را روی نوار کاغذ یا حتی ماسک پلاستیکی قرار دهید.

۲_یک خودکار قرمز تهیه کنید. اگر خودکار قرمز پیدا نکردید ، رنگ  دیگری مانند آبی روشن ، صورتی ، سبز یا حتی بنفش را امتحان کنید. از رنگ مشکی استفاده نکنید ، زیرا مژه های مشتری در آنها گم می شود. 


۳_خطوط زاویه دار را که از گوشه داخلی و خارجی چشم هستند، بکشید. سعی کنید این خطوط را با زاویه مژه های مشتری مطابقت دهید یعنی بشکل اوریب. اگر روی یک کاغذ تمرین می کنید ، ابتدا خط مژه مصنوعی بکشید. طول خطوط مهم نیست ، به شرطی که از مژه های مشتری بیشتر باشد. 
نقشه و پلن خود را بین  این 2 خط بکشید.


۴_از وسط یک خط عمودی بکشید. مرکز خط مژه مشتری را پیدا کنید. یک خط عمودی از آن نقطه به سمت لبه پد بکشید. بازهم طول خط مهم نیست.  یک طرف خط  "گوشه داخلی" گفته میشود  ، و  طرف دیگر خط "گوشه خارجی" نامیده می شود. 

۵_نقشه را به بخشهای کوچکتر تقسیم کنید. برای داشتن 3 قسمت به سمت گوشه ی داخلی و 4 قسمت به سمت گوشه ی  خارجی تقسیم بندی را انجام دهید. این خطوط را مستقیم و زاویه دار نگه دارید. خطوط باید با زاویه طبیعی مژه های مشتری مطابقت داشته باشند. 
گسترده ترین و بزرگ ترین  قسمت را در وسط چشم قرار دهید.
باریکترین قسمتها را در ناحیه گوشه ی خارجی چشم قرار دهید.
قسمت متوسط را در ناحیه گوشه داخلی چشم نگه دارید.

۶_بر اساس طول مژه مشتری بر اساس میلیمتر ، بخشها را شماره گذاری کنید. اعداد را درست در داخل هر بخش بنویسید ، از گوشه داخلی شروع کنید و در آخر قسمت گوشه خارجی چشم را انجام دهید. 
نمونه سازهای مژه های شما ممکن است به این شکل باشد: 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 11 ، 10 و 9.
مثال دیگر ممکن است به این شکل باشد: 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 10 ، 9 و 8. 

قسمت ۲ از ۳

۱_بدانید که هر مشتری منحصر به فرد خواهد بود. اکثرا از مپ  کت آی یا گربه ای استفاده میکنند  به این معنی که مژه ها به سمت گوشه خارجی از نظر طول و اندازه بلندتر هستند. چشم های درشت با مپ عروسکی قشنگ میشوند به این شکل که مژه ها در مرکز یعنی وسط چشم بلند تر هستند  و متراکم تر. با این حال همیشه استثناهایی وجود دارد و شما همچنین باید آنچه مشتری می خواهد را نیز در نظر بگیرید.
مشتری همیشه درست تشخیص نمیدهد ، و گاهی ممکن است درخواستی کند که بعد از پایان کار زیبا نشود. پس بعد از شنیدن نظر مشتری مشاوره حرفه ای خودتان را هم بدهید .
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب مژه های مناسب بر اساس فرم چشم ، زیر همین مقاله سوال بپرسید.

 


۲_وقتی صحبت از طراحی و مپ مژه ها می شود ، هیچ یک برای همه مناسب نیست. حتی اگر اکثر پلانها در قسمت های میانی طولانی تر و بلند تر باشند ،  گاهی اوقات ، شما باید آنها را در قسمت های بیرونی متناسب با شکل چشم منحصر به فرد مشتری خود بسازید. به عنوان مثال: 
افزودن مژه های بلندتر به گوشه های بیرونی باعث ایجاد مدل چشم گربه ای می شود و به باز تر دیده شدن چشم های نزدیک به هم کمک می کند.
افزودن مژه های بلندتر در وسط ، مپ عروسکی ایجاد می کند و به کشیده تر شدن چشم های گرد کمک می کند.
ترکیبی از طول های کوتاه تر و مپ چشم گربه ای به چشم های برجسته یا  کمک می کند تا کمتر برجسته به نظر برسند.


۳_با قسمتهای  مختلف بازی کنید. برخی از مشتری ها به بخشهایی با اندازه یکسان در سراسر نوار مژه نیاز دارند. اگر بخشها از نظر عرض سایز متفاوت باشند مدلهای متنوع تری نیز خواهید داشت به عنوان مثال ، می توانید بخشهای باریکی در گوشه های خارجی ، بخشهای متوسط در قسمت داخلی و قسمتهای وسیع در وسط چشم داشته باشید.

۴_چند مژه بلندتر را بین هر بخش اضافه کنید. به جای اینکه فقط قسمت ها را شماره گذاری کنید ، خطوط را نیز  شماره گذاری کنید. به این ترتیب ، شما چند مژه دیگر را بین هر بخش اضافه خواهید کرد. به عنوان مثال ، اگر نوار مژه شما مانند: 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 10 باشد ، می توانید بین هر بخش مژه هایی با طول  11 ، 12 ، 13 و 12 قرار دهید. 

۵_از کار کردن با سایزهای خیلی بلند در تمام طول مژه خودداری کنید. اولین و آخرین قسمت های چشم  باید نزدیک به مژه های طبیعی مشتری باشد. طول های کوتاه باعث می شود مژه های مشتری پرتر به نظر برسند. برای بیشتر افراد ، 11 میلی متر بلند ترین سایز  مژه استفاده شده است ، اما برای برخی دیگر از مشتریان می توانید از طول ها و سایزهای  12 و 13 میلی متر استفاده کنید.


مرحله ۳ از ۳


۱_از مشتری خود بخواهید روی تخت دراز بکشد. همچنین می توانید از صندلی های تاشو نیز استفاده کنید از او بخواهید که راحت و طاق باز دراز کشیده و چشمانش کاملا بسته باشد. 

۲_ پدهای مخصوص زیر چشم را از لبه مژه های پایین بچسبانید این پدها حاوی کراتین هستند و موقع برداشتن آنها از زیر چشم به پوست و مژه های پایینی آسیب نمیزنند و همچنین صفحه ی سفید آن باعث میشود شما براحتی در هنگام ایزوله کردن مژه ها دید بهتری داشته باشید . 

۳_نقشه و پلن مورد نظرتان را با استفاده از خودکار قرمز روی پد سفید زیر چشم بکشید. ، می توانید به جای این پدها از پدهایی که از قبل خط کشی شده اند و چاپی هستند نیز استفاده کنید   ، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است پلن چاپی پلن مناسب گریم چشم مشتری شما نباشد. اگر نقشه از پیش ساخته شده متناسب با چشم مشتری شما نیست ، باید خودتان آنرا با خودکار روی پد بکشید.

۴_اولین قسمت را با شروع از گوشه داخلی چشم پر کنید. برای بیشتر افراد ، اندازه و طول  7 یا 8 میلی متر مناسب است . البته سایز و طول مژه های انتخابیشما به مشتری و شکل چشم منحصر به فرد و طول طبیعی مژه او بستگی دارد. از فن های سنگین و یا مژه هایی با ضخامت بالا در گوشه داخلی چشم استفاده نکنید. زیرا مژه های طبیعی فرد در این قسمت  بسیار ظریف هستند و نمی توانند وزن مژه های  اکستنشن را تحمل کنند.

 

۵_قسمت بعدی  را پر کنید. اگر با مژه های 7 میلی متری  شروع کرده اید ، در قسمت بعدی از مژه های بلندتر مثلا  8 میلی متری استفاده کنید. این   درجه بندی  به شما کمک می کند تا شکل ظریف و مرتبی به مژه ها بدهید از کوتاه به بلند . سپس ، کل قسمت 8 میلی متری را  پر کنید. 

۶_پر کردن کل مژه های چشم را ادامه دهید. هنگام درجه بندی نیازی نیست که به همان تعداد مژه اضافه کنید. اگر قسمت بسیار باریکی دارید ، ممکن است فقط به چند تار مژه نیاز داشته باشید. اگر بخش بزرگ تری از یک سایز را  داشته باشید ، به تارهای اکستنشن بیشتری نیاز خواهید داشت. 
اگر مژه ها را درجه بندی نکنید ، در نهایت حالت چشم و اکستنشن بشکل پله ای و بد حالت  خواهد بود.

نام نویسنده : صبا شعبانی

ارایش

نقش برای کاشت مژه

ارایشگاه

مو

اموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

ارایش چشم

خط چشم

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
سلام به همه ی متخصصین اکستنشن و افرادی که علاقمند به این هنر ظریف ، زیبا و البته پول ساز و پردرآمد هستند.من صبا هستم با سابقه ی چندین ساله د... ( انواع مدل های جدید اکستنشن مژه در سال 2023)
در دنیایی امروز داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت قطعا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی و جذابیت محسوب می شود.بیشترین قسمتی از بدن انسان که در ارت... ( آموزش اکستنشن مژه و جنس قیمت کاشت ترمیم و هر آنچه که باید در مورد اکستنشن مژه بدانید)
سلام دوستان صبا شعبانی هستم  و امروز قصد دارم نکاتی رو در مورد کاشت مژه به شما آموزش بدم.قبل از شروع اگر تمایل دارید می توانید به کانال... ( انواع مژه مصنوعی و نحوه کاشت مژه اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی خوب است؟ آیا استفاده از مژه مصنوعی هر روز اشکالی ندارد؟ بسیاری از زنان با این معضل روبرو هستند که ... ( آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟)
راز پشت پرده ی مژه های بلند  هر سلبریتی چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز.   سلبریتی ها از نشان دادن م... ( راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز)
راز زیبایی چشم ها و مژه های کیم کارداشیان مژه های زیبا اعتماد به نفس را افزایش می دهند و اغلب میزان احتیاج به آرایش و میکاپ را  در س... ( مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان)
تاریخچه اکستنشن مژه اکستنشن مژه مدتی بیشتر از آنچه اکثر مردم تصور می کنند ، مد بوده است. میل به داشتن مژه های سالم از ابتدای شروع آنها در... ( تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست)
اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی این یک حقیقت غیرقابل انکار است که اکستنشن کاران مژه ی روسی  همیشه پیشتاز در ارائه ی جدیدترین مدهای ... ( اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی آموزش نحو اجرای اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی همراه با صبا شعبانی)
اکستنشن مژه کلاسیک  همه چیز درباره ی اکستنشن مژه کلاسیک ، مراقبت های بعدی ، نگهداری ، هزینه و همچنین تفاوت بین مدلهای کلاسیک و سایر مد... ( اکستنشن مژه کلاسیک آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه کلاسیک همراه با صبا شعبانی)
پیش بینی مد اکستتشن مژه 2021 اگر یک چیز در سال وحشتناک 2020 برای جشن گرفته وجود داشته باشد ، این است که همه ما زمان بیشتری برای فکر ... ( آخرین مدل اکستنشن مژه در سال ۲۰۲۱)
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشمهای پف دار اگر پلک پشت چشمانتان پف دار است حتما از اینکه خط چشمتان بالای پلکتان را کثیف میکند و یا اصلا قشنگ و ... ( نحوه ی کشیدن خط چشم برای چشم های پف دار)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا