مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
آرایشگاه سیار بانوان >
خدمات رنگ مو در منزل
ارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل
2020/03/15

در سالن های زیبایی سرویس های  متنوعی ارائه میشوند.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده , تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به همین دلیل است که بعضی از خانم ها ترجیح میدهند از خدمات آرایش در منزل استفاده کنند و بدون دردسر و مشکل خاصی نیاز خود را برطرف کنند.

مزیت های خدمات رنگ مو در منزل

1- اطمینان از اصل بودن مواد آرایشی استفاده شده ( در سالن های زیبایی امکان ندارد شما متوجه بشید دقیقا چه برندی از رنگ مو استفاده میشود و یا محصول مورد استفاده اصل است یا تقبلی ولی با استفاده از خدمات رنگ مو در منزل شما دقیقا مواد استفاده شده را میبنید)

2- با استفاده از خدمات  آرایشگر در منزل  شما این اطمینان را دارید که خدمات ارائه شده دقیقا طبق خواسته شما انجام میشود( در سالن های زیبایی معمولا بعلت شلوغی تایم خاصی به هر مشتری اختصاص داده میشود و امکان دارد نتیجه نهایی دقیقا سفارش شما نباشد)

3- از نظر بهداشتی با خیالی آسوده و با اطمینان از تمیز بودن لوازم مصرفی که برای هر مشتری شخصی بوده بهرمند میشوید.با توجه به فراگیری شیوع بیماری کرونا باید تدابیر واقعا جدی هم از سوی افراد مسئول و هم خود مشتری در نظر گرفته شود

4- اگر دقت کرده باشید در سالن های زیبایی به دلیل ازدحام مشتری ها متخصیصین زیبایی متاسفانه نمیتوانند دقت لازم را برای انجام کارها داشته باشند و به دلیل کمبود وقت نتیجه دلخواه شما بدست نمی آید.اما با درخواست و حضور در منزل خود با توجه به شخصی بودن خدمات و زمان قابل انعطاف میتوانید با خیالی آسوده نتیجه مورد نظر را مقایسه کنید.

5- نیازی به صرف هزینه  و زمان برای رفتن به سالن های زیبایی را ندارید

6- قیمت مناسب(توجه داشته باشید با مراجعه به سالن های  زیبایی شما باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید زیرا سالن های زیبایی باید هزینه هایی مثل اجاره بها سالن زیبایی و حقوق پرسنل و.. را در نظر بگیرند.

خدمات رنگ مو در منزل

خدمات رنگ مو در منزل صبا ریکو شامل موارد زیر میباشد.

- مش فریزینگ

- مش هیلایت

- مش لولایت

- مش بالایاژ

- مش آمبره

-سان لایت

-مش بوش

-استار لایت

-ببری

-ویتامینه

-کراتین درمانی

و...

با تماس با شماره  09392720612  میتوانید در مورد این سرویس اطلاعات بیشتری کسب کنید و یا در صورت نیاز از این خدمات ویژه بهره مند شوید.لازم به ذکر است که کلیه رنگ کار هایی که با صبا ریکو همکاری می کنند از متخصصین این حوزه میباشند و در سالن های زیبایی شمال تهران مشغول به فعالیت هستند.

نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
خدمات عروس صبا ریکو 1_ در مورد ما تیم زیبایی صبا ریکو حدود ۳ سال پیش قبل از شروع اپیدمی کرونا از چند متخصص ارایشگری تشکیل شد و هدف این تیم... ( خدمات آرایش و میکاپ عروس در منزل)
2021/09/30
بیشتر از یکسال از کرونا میگذره و علاوه بر اینکه سالنهای زیبایی و ارایشگاهها مرتبا تعطیل میشوند مکان خطرناکی نیز برای ابتلا به کرونا محسوب می... ( خدمات کوتاهی مو زنانه در منزل یا خانه شما)
2021/05/08
تتو یا تاتو یا خالکوبی اینها کلماتی هستند که قطعا در سال های اخیر به گوش شما خورده است و یا بر روی بدن دوستان یا اقوام خود دیده اید. اکنون... ( تاتو چیست و چگونه تاتو بزنم؟)
2020/04/17
خدمات آرایش در منزل بسیار متنوع میباشد که یکی از این خدمات که میتواند در منزل شما انجام شود خدمات شینیون مو است . شینون مو شامل  باف... ( خدمات شینون مو در منزل با اعزام آرایشگر سیار)
2020/04/09
این روزها رفتن به سالن های زیبایی تبعات خودش را دارد وقتی شما تصمیم میگیرید که برای دریافت خدمات زیبایی  به آرایشگاه یا سالن های زیبایی... ( خدمات اکستنشن و کاشت مژه در منزل)
2020/03/28
php-1 طراحی و اجرا