مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی در انتهای شب
سریال ترکی در انتهای شب
2023/03/01

داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی

سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده درانتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف اوزگه  و کادیر دوغلو(همسر واقعی نسلیهان آتاگول ) از شبکه Star TV در تاریخ  13-7-1401 برای 10 قسمت 150 دقیقه آغاز به کار کرد.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما در telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی درانتهای شب

ماجیده  (نسلیهان آتاگول) دختر جوان و زیبایی  که در رشته روانشناسی تحصیل کرده  و در یک شرکت خصوصی کار می کند. او با مادرش تنهایی زندگی می کند. ماجیده با مادرش که معتاد به قمار است مشکلاتی زیادی دارد اما با وجود اینکه از رفتار بی پروا مادرش شاکی است، سعی می کند تمام تلاش خود را نادیده بگیرد تا با او کنار بیاید.

ماجیده از کار خود راضی نیست و می خواهد مانند پدرش دکتر شود. او در نهایت تصمیم خود را می گیرد و کار خود را رها می کند.برای حضور در یک دوره آموزشی در مورد دکترا به شهر استانبول سفر می کند. ماجیده فقط می خواهد سرنوشت خود را دنبال کند و سعی می کند بفهمد آیا قدرت تغییر زندگی را دارد یا خیر.


ماجیده سرانجام به استانبول می رود تا با توانایی که دارد دیگران خود را کمک کند. او معتقد است که قدرتی  را دارد که از پدرش دریافت کرده است پس تصمیم می گیرد در دورهای که سارا ( الیف اوزگه ) برگزار می کند شرکت کند.

ماجیده در راه خود به استانبول با مرد جوانی به نام احمد ایسیک ( سارپ لوند اوغلو ) روبه رو می شود. احمد از خانواده ای ثروتمند می آید و در نگاه اول عاشق ماجیده می شود. در واقع، احمد مشکلات روحی و روانی دارد و با شور و اشتیاق به زنی که عاشقش است می چسبد.

اگرچه ماجیده تمام تلاش خود را می کند تا از احمد دور بماند، اما نمی تواند این کار را انجام دهد. احمد همه جا او را تعقیب می کند، مخفیانه تمام کارهای او را زیر نظر دارد و سعی می کند عشق ماجیده را به دست آورد. به نظر می رسد او بسیار مهربان و فهمیده است. با این حال، ماجیده احساساتش را نسبت به او نمایان نمی کند، علیرغم این واقعیت که به نظر می رسد از او خوشش آمده است.

ماجیده سعی می کند از احمد دور بماند و می خواهد روی دوره آموزشی خود تمرکز کند. اما هر چقدر هم که تلاش می کند، خود را در کنار خانواده ایسیک می بیند. او از روی تصادف محض با کاظم برادر بزرگ احمد برخورد می کند و به طور غیرقابل توضیحی جذب او می شود.

کاظیم ایسیک ( کادیر دوغلو ) تاجر موفقی است که هر آنچه در زندگی می خواهد دارد. او با نرمین (طوبا اونسال ) ازدواج کرده که مشکلات روحی و روانی دارد. کاظم مرد قوی ای است که همیشه مورد خیانت عزیزانش قرار گرفته است. او همیشه احساس می کند که تنهاست.

کاظم برای اولین بار به ماجیده برخورد می کند و در ضعیف ترین لحظه او را در کنار خود می یابد. او جذب پاکی و انرژی او می شود. با این حال، او می خواهد تمام تلاش خود را بکند تا او را از خانواده اش دور نگه دارد.

داستان مجموعه تلویزیونی درانتهای شب Poison Ivy (Gecenin Ucunda) در مورد دختر جوانی به نام ماجیده  است که هدف خود را دنبال می کند و با یک تاجر موفق کاظم ایسیک آشنا می شود.

 آیا ماجیده سرنوشت خود را دنبال خواهد کرد و به هدف خود خواهد رسید؟

 آیا ماجیده موفق می شود از خانواده ایسیک دور بماند؟

 آیا کاظم به قوی شدن و مبارزه با تمام دشمنان خود در داخل و خارج از خانواده ادامه خواهد داد؟

 آیا کاظم می‌تواند از ماجیده در برابر ظلم دیگران محافظت کند؟

 آیا ماجیده خلوص و بی گناهی را در استانبول حفظ خواهد کرد؟

نسلیهان آتاگول در نقش ماجیده سریال ترکی در انتهای شب

ماجیده دختری جوان و زیباست که روانشناسی خوانده است. او در نهایت جسارت خود را به دست می آورد و کار خود را رها می کند و برای شرکت در یک دوره آموزشی در مورد شفا به استانبول می رود. او فقط می خواهد سرنوشت خود را دنبال کند و سعی می کند بفهمد آیا قدرت شفابخشی دارد یا خیر. ماجیده می خواهد با شفا دادن دیگران خود را کشف کند. او معتقد است که قدرت شفابخشی را دارد که از پدرش دریافت کرده است.

کادیر دوگولو در نقش کاظم ایسیک سریال ترکی در انتهای شب

کاظم یک تاجر موفق است که هر آنچه در زندگی می خواهد دارد. او با نرمین که مشکلات روحی و روانی دارد ازدواج کرده است. کاظم مرد قوی ای است که همیشه مورد خیانت عزیزانش قرار می گیرد. کاظم به دلیل استرس دچار حمله پانیک می شود اما این مشکل را از خانواده خود پنهان می کند. یکی از ضعیف ترین لحظات او، ملاقات با ماجیده است و جذب پاکی و انرژی او می شود.

طوبا اونسال در نقش نرمین ایسیک سریال ترکی در انتهای شب

نرمین با کاظم ازدواج کرده است. پس از فاجعه‌ای که سال‌ها پیش تجربه می‌کند، نمی‌تواند آرامشی در زندگی‌اش پیدا کند. او برخی از مشکلات اعتیاد به مواد مخدر دارد.

سارپ لوند اوغلو در نقش احمد ایسیک سریال ترکی در انتهای شب

احمد یک پسر جوان و خوش تیپ است که از خانواده ای ثروتمند می آید. او مشکلات روانی دارد و با شور و اشتیاق به زنی که عاشقش است چنگ می زند. وقتی در نگاه اول با ماجیده آشنا می شود، عاشق او می شود. او شروع به دنبال کردن او در همه جا می کند، مخفیانه تمام کارهای او را زیر نظر می گیرد و سعی می کند قلب او را به دست آورد.

زوهال اولجای در نقش برین ایسیک کانبی سریال ترکی در انتهای شب

برین مادر کاظم، احمد و جهانگیر است 

نام نویسنده : حامد شعبانی
داستان سریال ترکی در انتهای شب سریال ترکی سریال ترکی در انتهای شب از کدوم شبکه هست سریال ترکی در انتهای شب آخرش چی میشه سریال ترکی در انتهای شب کی پخش میشه بازیگرای زن سریال ترکی در انتهای شب بازیگرای سریال ترکی در انتهای شب تعداد قسمت های سریال ترکی در انتهای شب داستان سریال ترکی در انتهای شب سریال ترکی در انتهای شب
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا