مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی بازی سرنوشت من
سریال ترکی بازی سرنوشت من
2022/03/04

داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها

سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگرانی همچون اویکو کارایل در نقش آسیه , آکین آکینوزو در نقش جمال و مریک آرال در نقش هلین حضور دارند.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان بازی سرنوشت من

آسیه ( اویکو کارایل ) زنی جوان و زیباست که فرزندانش را به تنهایی بزرگ می کند . وقتی فرزند دومش را به دنیا می آورد، همسرش از وی جدا می شود. شوهرش جمال ( آکین آکینوز) به دلیل مشکلات مالی آنها را رها می کند و دیگر بر نمی گردد.

آسیه تمام تلاشش را می کند تا دخترش نرگیس (ایراز آکچم) و پسرش اوگور را بزرگ کند. با وجود این که او سخت کار می کند، نمی تواند زندگی مناسبی برای خانواده اش فراهم کند. با این حال، او هرگز شکایت نمی کند و سعی می کند به خاطر فرزندانش بسیار قوی باشد.

زندگی آسیه و فرزندانش به یکباره زیر و رو می شود. دخترش نرگیس همسایه آنها را که قصد تجاوز به او را دارد می کشد. این حادثه ناگوار زندگی متواضعانه آنها را در هم می شکند.

آسیه برای محافظت از دخترش تصمیم می گیرد همه چیز را رها کند و از دست پلیس فرار کند. او نمی خواهد اجازه دهد دخترش را به زندان بیاندازند. بنابراین، او فرزندان خود را می گیرد و به جاده می زند.

آسیه از روی تصادف محض در راه با مرد جوانی به نام ماهیر ( سارپ آپاک ) روبرو می شود. ماهیر تاجر جوانی است که مدت هاست در روسیه زندگی می کند و برای دیدار با خانواده اش به استانبول می رود. وقتی می فهمد که آسیه و فرزندانش در شرایط سختی هستند، حاضر می شود به آنها کمک کند و به آنها پیشنهاد سواری می دهد.

با این حال، آنها در مسیر خود به استانبول تصادف می کنند. در حالی که ماهیر در مراقبت های ویژه است، خانواده او تصور می کنند که آسیه همسر ماهیر است و فرزندان نرگیس و اوگور فرزندان ماهیر هستند.

آسیه و فرزندانش خود را در عمارت زیبای دمیرهان می بینند. با این حال، به جای یافتن رستگاری در آنجا، خود را با چالش جدیدی مواجه می‌کنند. در آنجا آسیه با شوهر سابقش جمال برخورد می کند که سال ها پیش آنها را ترک کرده است.

خانواده دمیرهان خانواده ای ثروتمند در استانبول هستند. هارون ( مفید کایاجان ) رئیس خانواده قدرتمند دمیرهان است و دو فرزند راسی (کان چاکیر) و هلین ( مریک آرال ) دارد.

جمال شوهر سابق آسیه اکنون با هلین ازدواج کرده و ازدواج خوبی دارد. او به همراه همسر و پسرش از زندگی ثروتمند خود لذت می برد. هر وقت آسیه را می بیند وانمود می کند که او را نمی شناسد.

آسیه در شرایط بسیار سختی قرار می گیرد. او و فرزندانش باید هویت خود را پنهان کنند تا از دید پلیس پنهان شوند. آنها وانمود می کنند که خانواده ماهیر هستند و تصمیم می گیرند برای مدتی در عمارت دمیرهان زندگی کنند. در عین حال وانمود می کنند که جمال را نمی شناسند.

داستان سریال بازی سرنوشت من (Kaderimin Oyunu) درباره مادری مجرد آسیه است که سال ها بعد با همسر سابقش جمال روبرو می شود.

 آیا آسیه دوباره عاشق جمال  خواهد شد یا شروعی تازه با ماهیر خواهد داشت؟

 آیا آسیه بر سرنوشت بی رحم خود غلبه خواهد کرد و برای فرزندانش خوشبختی خواهد یافت؟

 آیا نرگس پدرش جمال را به یاد می آورد؟

 آیا آسیه از دخترش نرگس محافظت می کند؟

شخصیت های سریال بازی سرنوشت من

آسیه ( اویکو کارایل ): او زنی جوان و زیبایی است که یک دختر و پسر دارد. او در جوانی با اولین عشقش جمال  ازدواج می کند. جمال در روز تولد پسرش آنها را رها می کند. پس از آن آسیه تنها می شود و تمام تلاش خود را می کند تا فرزندانش را در فقر بزرگ کند. 7 سال بعد، وقتی دخترش نرگس مردی را می کشد، آسیه تصمیم می گیرد از دست پلیس فرار کند و خود را در خانواده دمیرهان می بیند. آسیه با مردی نجیب ماهیر روبرو می شود که پسر نامشروع خانواده دمیرهان است. او باید تصمیم سختی بگیرد تا دوباره با همسر سابقش جمال بپیوندد یا شروعی تازه با ماهیر داشته باشد.

جمال ( آکین آکینوزو ): او مرد جوانی است که در یتیم خانه بزرگ شده است. او با اولین عشقش آسیه ازدواج می کند و ازدواج خوشی دارد. او تمام تلاش خود را می کند تا زندگی مناسبی داشته باشد و به عنوان یک راننده کامیون سخت کار می کند. با این حال او نمی تواند از شر مشکلات مالی خلاص شود و مسئولیت های خانوادگی خود را رها می کند. جمال با هلین ازدواج می کند و با وجود اینکه هنوز عاشق آسیه است، شروع به یک زندگی ثروتمند می کند. او از تصمیم خود پشیمان است و می خواهد به آسیه و زندگی ساده خود بازگردد. اما او نمی تواند هلین را ترک کند وقتی متوجه شد که او باردار است. 7 سال بعد جمال در عمارت دمیرهان با همسر سابقش آسیه روبرو می شود.

ماهیر ( سارپ آپاک ): بچه نامشروع خانواده دمیرهان است. او توسط خادمان خانواده دمیرهان بزرگ شده است. پس از اطلاع از حقیقت پدر بیولوژیکی خود (هارون دمیرهان) همه چیز را رها می کند و شروع به زندگی در روسیه می کند. 17 سال بعد به استانبول برمی گردد و در راه با آسیه روبرو می شود. ماهیر مردی بالغ و مهربان است که هرگز از مسئولیت دوری نمی کند و باید برای رسیدن به موفقیت بجنگد. او تمام تلاش خود را می کند تا به آسیه و فرزندانش کمک کند وقتی می فهمد آنها در شرایط سختی هستند. بعداً احساساتی نسبت به آسیه در او ایجاد می شود.

هلین ( مریک آرال ): او دختر خانواده دمیرهان است. او با جمال ازدواج کرده و یک پسر دارد. او جمال را تا سر حد مرگ دوست دارد و مصمم است که او را هر چه باشد از دست ندهد.

نام نویسنده : حامد شعبانی
خلاصه داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من آخر سریال ترکی بازی سرنوشت من چی میشه سریال ترکی بازی سرنوشت من چند قسمته سریال ترکی بازی سرنوشت من کی پخش میشه بازیگرای سریال ترکی بازی سرنوشت من بازیگرای مرد سریال ترکی بازی سرنوشت من بازیگرای زن سریال ترکی بازی سرنوشت من سریال ترکی بازی سرنوشت من چند قسمته داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من سریال ترکی بازی سرنوشت من
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
سریال ترکی شماره 309 با حضور فورکان پالالی , دمت اوزدمیر و پلین اولوکسار در تاریخ 12 خرداد 1395 از شبکه  Fox T... ( داستان سریال ترکی شماره 309 بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور فورکان پالالی و دمت اوزدمیر)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا