مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما
داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما
2022/01/06

داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان با حضور هازال کایا و بوراک دنیز

سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما با بازی هازال کایا , بوراک دنیر و نسرین جوادزاده از 24 شهریور 1396 شبکه Fox Tv آغاز به پخش کرد.این سریال 37 قسمتی از شبکه فارسی زبان جم هم به نمایش در آمد.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

حکایت ما (داستان ما) اقتباسی ترکی از سریال محبوب آمریکایی Shameless است.

فیلیز ( هازال کایا  ) دختر جوانی که به دلیل نبود مادرش از 5 خواهر و برادرش مراقبت می کند. او بیشتر مسئولیت بچه ها را بر عهده دارد و سعی می کند تمام تلاش خود را بکند تا خانواده اش را در کنار هم نگه دارد. او زندگی خود را وقف خانواده اش می کند. فیلیز مدرسه اش را رها می کند و شروع به کار در مشاغل کم مهارت می کند تا از نظر مالی خانواده اش را تامین کند.

فیلیز تمام کارهای خانه را انجام می دهد، حتی شب ها در مشاغل مختلف کار می کند و بقیه اعضای خانواده را به تنهایی بزرگ می کند. او همچنین باید با پدر الکلی اش کنار بیاید. پدرش فکری ( رها اوزجان) خودخواه است و بیشتر وقت خود را صرف نوشیدن الکل می کند. او همه چیز را می گیرد و چیزی ارائه نمی دهد.

فیلیز بعد از اینکه مادرش مدت ها پیش آنها را ترک کرد برای خواهر و برادرش هم مادر و هم پدر می شود. پسر بزرگ رحمت ( یاگیز جان کونیالی) باهوش است و برای تامین مالی خانواده خود به تدریس خصوصی مشغول است. پسر وسطی حکمت ( نجات اویگور) در خواربار فروشی کار می کند و مخفیانه عاشق همسر رئیسش است.

فکرت 10 ساله (اَلف آکار) همیشه در مدرسه مشکل ایجاد می کند. دختر کوچکتر کیراز (زینپ سلیم اوغلو) به مدرسه ابتدایی می رود و سعی می کند تا حد امکان به خواهرش کمک کند. عصمت نوپا (عمر سوگی) بیمار است و به مراقبت از خواهرش نیاز دارد.

فیلیز زندگی سختی دارد و هیچ وقت  تمایلی برای داشتن کسی در زندگی خود ندارد. با این حال، از روی تصادف محض، او با یک پسر جوان آشنا می شود. فیلیز با اصرار بهترین دوستش تولای  ( نسرین جوادزاده) تصمیم می گیرد به مراسم عروسی همسایه اش برود. در راه، او مورد حمله قرار می گیرد و جیب بری را تجربه می کند. این تصادف به باریس (بوراک دنیز) اجازه می دهد وارد زندگی فیلیز شود.

باریس ( بوراک دنیز  ) یک پسر خوش تیپ است که به فیلیز کمک می کند و کیف دزدیده شده او را پس می گیرد. او در نگاه اول جذب شخصیت قوی فیلیز می شود و تصمیم می گیرد او را ترک نکند. باریس اتومبیل های گران قیمت می راند و لوازم جانبی مارک می پوشد. به نظر می رسد او خیلی متفاوت از فیلیز و خواهر و برادرهایش است. به همین دلیل فیلیز دیگر نمی خواهد او را ببیند. با این حال، باریس مصمم است که اعتماد فیلیز را قبل از به دست آوردن قلب او جلب کند.

در داستان سریال داستان ما (حکایت ما)، زندگی دشوار فیلیز را مشاهده می کنید که از 5 خواهر و برادرش پس از مدت ها ترک آنها توسط مادرش مراقبت می کند.

 آیا فیلیز تصمیم می گیرد برای خودش کار خوبی انجام دهد و به دیدن باریس ادامه دهد؟

 باریس ثروتمند است یا فقیر؟

 آیا فیلیز و باریس مانند سایر زوج ها زندگی عادی خواهند داشت؟

 آیا فیلیز موفق خواهد شد از خواهر و برادرش مراقبت کند؟

بازیگرای سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

هازال کایا  در نقش فیلیز سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

 فیلیز دختر جوانی است که به دلیل نبود مادرش از 5 خواهر و برادرش مراقبت می کند. او زندگی خود را وقف خانواده اش می کند و در مشاغل کم مهارت کار می کند. او مغرور، سرسخت و مهربان است.

بوراک دنیز در نقش باریس سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

 باریس مرد جوانی است که به طور مرموزی وارد زندگی فیلیز می شود. او باهوش و با اعتماد به نفس است. او در نگاه اول عاشق فیلیز می شود و سعی می کند تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد او انجام دهد.

نسرین جوادزاده در نقش تولای سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

تولای بهترین دوست فیلیز است. او در همان محله زندگی می کند و در صورت نیاز از برادر کوچک فیلیز مراقبت می کند.

رحمت (یاگیز جان کونیالی): رحمت به دبیرستان می رود. او باهوش است و در کلاس هایش خوب است. او برای تامین مالی خانواده به تدریس خصوصی می پردازد و از هوش خود برای کسب درآمد استفاده می کند.

ملیسا دونگل در نقش دنیز سریال ترکی حکایت ما یا داستان ما

نام نویسنده : حامد شعبانی
سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما کی پخش میشه آخر سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما چند قسمته نسرین جوادزاده سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بوراک دنیز در سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما هازال کایا در سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما بازیگرای سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما داستان سریال ترکی داستان ما یا حکایت ما
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا