مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/28

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال عشق منطق انتقام
داستان سریال عشق منطق انتقام
2021/12/20

داستان سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام

سریال ترکی عشق منطق انتقام  سریالی ترکی عاشقانه با بازی بورجو اوزبرک و ملیسا دونگل دو ستاره جوان این روزهای سینمایی ترکیه از شبکه FOX Tv در حال پخش است. تاکنون 9 قسمت آن قابل مشاهده است.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی عشق منطق انتقام

اسرا ( بورجو اوزبرک ) دختر زیبایی  که می خواهد با مردی ازدواج کند که شغل ثابتی دارد. خانواده او به دلیل شکست های کاری پدرش همیشه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کردند. اسرا برای اینکه در طول زندگی اش مشکل مالی نداشته باشد، انتخاب منطقی می کند و تصمیم می گیرد با مردی ازدواج کند که شغل ثابتی دارد.

اوزان ( الهان شن ) یک نابغه مهندسی است که در همان محله اسرا زندگی می کند. او از کودکی عاشق اسرا بوده است. او پتانسیل این را دارد که شغل ثابتی داشته باشد و زندگی راحت برای عروسش فراهم کند. به همین دلیل هدف اسرا قرار می گیرد.

اسرا و اوزان با هم ازدواج می کنند و شروع به زندگی راحت و با ثبات می کنند تا روزی که اوزان شغل ثابت خود را رها می کند. اوزان می خواهد یک نرم افزار جدید توسعه دهد، رویاهای خود را محقق کند و شرکت خود را راه اندازی کند. اسرا در حالی که آرزوی خانه دار شدن و داشتن یک زندگی راحت را در سر می پروراند، در موقعیت سختی قرار می گیرد. او در نهایت از مشکلات مالی و اخلاقی در ازدواج رنج می برد.

اسرا تنها نان آور ازدواج آنها می شود در حالی که اوزان از یک ورشکستگی به دیگری می پرد. او تمام بار مالی را به دوش می کشد، در مشاغل مختلف کار می کند و برای سرپا نگه داشتن آنها تلاش می کند. ناامیدی و خستگی او را مجبور به طلاق می کند.

وقتی اسرا به دلیل استرس تنها نان آور بودن دچار سقط جنین می شود، تصمیم می گیرد به ازدواج خود ادامه ندهد. او بدون اینکه چیزی در مورد سقط جنین خود بگوید، پس از چند سال ازدواج پرونده طلاق را تشکیل می دهد. او دیگر فرصتی به اوزان نمی دهد و حتی می گوید که هرگز عاشق او نشده است.

در نهایت این دو از هم جدا می شوند. اسرا به خانه پدر و مادرش برمی گردد و به عنوان پیشخدمت مشغول به کار می شود. از سوی دیگر، اوزان برای نرم افزار  خود حامی مالی پیدا می کند و فرصتی پیدا می کند تا شرکت خود را Milenyum Soft راه اندازی کند. اوزان در نهایت از یک بازنده به یک مدیر عامل موفق تبدیل می شود. او اکنون مردی موفق، ثروتمند و خوش تیپ است.

2 سال پس از طلاق، اسرا متوجه می شود که اوزان به یک تاجر موفق تبدیل شده است. در حالی که او نه شغل موفقی دارد و نه ازدواج، شوهر سابقش از زندگی ثروتمندی لذت می برد.

اسرا انتظار دارد بابت رنج هایش در ازدواج  اوران عذرخواهی کند. او فقط از کارهایی که برای حمایت مالی خانواده اش در طول زندگی مشترکش انجام داده است، می خواهد. با این حال، وقتی او با اوزان روبرو می شود، به دلیل برخورد اوزان بسیار شگفت زده می شود.

اوزان بیش از حد متکبرانه و سرد عمل می کند. او هرگز اسرا را به خاطر جا گذاشتن او نمی بخشد. او فکر می کند که اسرا به دلیل ثروتمند شدن او سعی می کند با او ارتباط برقرار کند. به همین دلیل می خواهد به او پول بدهد و مشخص می کند که دیگر نمی خواهد او را ببیند.

 

اسرا از رفتار اوزان خیلی عصبانی می شود. او تصمیم می گیرد انتقام خود را بگیرد. او فقط می خواهد یک عذرخواهی و قدردانی برای کاری که در طول زندگی مشترکش انجام داده است. برای انجام این کار، او هر کاری می کند تا اوزان دوباره عاشق او شود.

اسرا تصمیم می گیرد تا اوزان را با کارآموز شدن در شرکت او به دست آورد. به این ترتیب، او می تواند او را در هر زمان ببیند. او برای یک موقعیت کارآموزی در بخش تبلیغات در Milenyum Soft درخواست می دهد.

داستان زمانی بسیار پیچیده می شود که دوست نزدیک اوزان، سینار ( بوراک یوروک ) نیز به عنوان کارآموز در Milemyum Soft شروع به کار کرد و با اسرا به خوبی کنار آمد.

داستان سریال انتقام منطق عشق  در مورد دو جوان است که به دلیل مشکلات مالی در زندگی مشترکشان از هم جدا می شوند و با یکدیگر روبرو می شوند.

 آیا اوزان در نهایت اسرا را درک خواهد کرد و او را خواهد بخشید؟

 آیا اسرا در Milenyum Soft موفق خواهد شد؟

 آیا اوزان و اسرا دوباره عاشق یکدیگر می شوند؟

 آیا اسرا نقشه انتقام خود را با موفقیت اجرا خواهد کرد؟

 آیا سینار و اسرا به خوبی کنار می آیند؟

بورچو اوزبرک در نقش اسرا ارتن سریال عشق منطق انتقام

الهان شن در نقش اوزان کورفالی سریال عشق منطق انتقام

ملیسا دونگل در نقش کاگلا یلماز سریال عشق منطق انتقام

بوراک یوروک در نقش سینار یلماز سریال عشق منطق انتقام

نام نویسنده : حامد شعبانی
ملیسا دونگل بورچو اوزبرک سریال عشق منطق انتقام کی پخش میشه آخر سریال عشق منطق انتقام خلاصه داستان سریال عشق منطق انتقام سریال عشق منطق انتقام چند قسمته بازیگر زن سریال عشق منطق انتقام بیوگرافی بازیگران سریال عشق منطق انتقام سریال عشق منطق انتقام داستان سریال عشق منطق انتقام
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا