مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/16

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال عشق در طبقه زیر شیروانی
سریال عشق در طبقه زیر شیروانی
2021/12/14

داستان سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه داستان اینستاگرام

سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی  با حضور بازیگرانی همچون : فورکان آندیچ , ازگی شنلر , نیلای دنیز , سلین شکرجیپلین اوزتکینابرو آیکاچ  و مهتاب آلتونوک  از تاریخ 9  جولای 2020 تا  24 اکتبر 2020 در 16 قسمت از شبکه Kanal D پخش شد.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی 

آیسن ( ازگی شنلر  ) دختری جوان و زیبا که در رشته طراحی مد تحصیل می کند. پس از اینکه او در کودکی توسط والدینش رها می شود، توسط خانواده ای با عشق بزرگ شده است. با وجود اینکه آیسن توسط پدر و مادرش تنها مانده است، اما هرگز از محبت خانوادگی، صمیمیت و مهربانی کم ندارد.

آیسن دختر خانواده ای  متشکل از پدر جلال یلماز (رنان بیلک)، مادر پریهان یلماز (تولای گونال  )، مادر بزرگ سعادت یلماز (بدیا انر)، خواهر سهیلا دورماز  (پلین اوزتکین)، برادر سوئیپ دورماز  (بولنت سیران)، و برادر دیگری  دمیر یلماز ( ییگیت کرازچی ) است.

زندگی این خانواده خونگرم زمانی به سختی می‌گذرد که نه می‌توانستند اجاره 6 ماهه پنت‌هاوس خود را بدهند  و نه می‌توانند بدهی خود را برای رستورانی که صاحب آن هستند پرداخت کنند.

جلال پدر خانواده تصمیم می گیرد خانه و رستوران خود را بفروشد، بدهی آنها را بپردازد و بعد از فارغ التحصیلی آیسن در عرض چند ماه به شهر خود بازگردد. با این حال، همه اعضای خانواده فکر می کنند که اگر با همبستگی و در کنار هم بودن ادامه دهند، می توانند بر این مشکل مالی غلبه کنند.

دمیر می خواهد به جای فروش رستوران آنرا خودش اداره کند. آیسن می خواهد به صورت پاره وقت کار کند تا خانواده اش را تامین کند. سهیلا می خواهد پنت هاوس خود را برای یک زوج متاهل اجاره کند تا درآمد اجاره خود را به طور منظم دریافت کنند. از این رو، خانواده تصمیم می گیرد تا همه تلاش خود را انجام دهند.

زندگی آیسن و خانواده اش با آمدن آتس (فورکان اندیک) و یاسمین (نیلای دنیز) به عنوان مستاجران جدید پنت هاوس به طرز چشمگیری تغییر می کند.

آتس ( فورکان آندیچ ) یک پسر جوان و خوش تیپ  از خانواده ای ثروتمند می آید. با اینکه از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شده، تصمیم می گیرد به جای بهره مندی از دیپلم پزشکی، هر کاری که دوست دارد انجام دهد. او ورزش رالی انجام می دهد و از شرکت در مسابقات سرعت لذت می برد. به همین دلیل با پدرش که دوست دارد پسرش به عنوان پزشک کار کند، کنار نمی آید.

روزی آتس دوباره با پدرش بحث می کند و خانه را ترک می کند تا مطابق میل خودش زندگی کند. آتس هیچ چیز متعلق به پدرش مانند ماشین، کارت های اعتباری و پول را نمی خواهد. بدون کمک پدرش، آتس بدون یک لیر می شود، اما این فرصت را پیدا می کند تا همانطور که می خواهد زندگی کند.

از طرف دیگر یاسمین ( نیلای دنیز )، دختر جوانی است که از یک خانواده متوسط ​​معمولی می آید. او در رشته غذا شناسی تحصیل می کند و در همان زمان به عنوان کارمند پاره وقت در رستوران کار می کند تا بتواند مخارج زندگی خود را تامین کند. وقتی پدرش بیمار می‌شود و مادرش شغلش را از دست می‌دهد، یاسمین می‌فهمد که باید تمام تلاشش را بکند تا خودش زندگی کند و تا حد امکان از خانواده‌اش حمایت کند. یاسمین پس از اخراج شدن توسط هم اتاقی هایش، کاری جز یافتن خانه ای مقرون به صرفه برای زندگی ندارد.

از روی تصادف، آتس و یاسمین می خواهند پنت هاوس را همزمان اجاره کنند. وقتی برای اجاره پنت هاوس اقدام می کنند، متوجه می شوند که صاحب خانه مستاجر مجرد نمی خواهد بلکه یک زوج متاهل می خواهد.

از آنجایی که پنت هاوس نسبت به بودجه آنها خانه ای مقرون به صرفه است، آتس و یاسمین کاری جز تظاهر به یک زوج تازه ازدواج کرده ندارند.

آتس و یاسمین خیلی همدیگر را نمی شناسند اما برای اجاره پنت هاوس طوری رفتار می کنند که انگار تازه ازدواج کرده اند. آنها با جلال صاحب خانه و خانواده اش آشنا می شوند و موفق می شوند اعضای خانواده را متقاعد کنند که پنت هاوس را اجاره کنند. پس از نقل مکان به پنت هاوس، داستان زمانی پیچیده تر می شود که آتس و آیسن جذب یکدیگر می شوند در حالی که یاسمین و دمیر جذب یکدیگر می شوند.

داستان سریال تلویزیونی عشق در طبقه زیر شیروانی یا عاشقانه همسایه  (cati kati ask) در مورد آتس، آیسن، یاسمین و دمیر است که با گذشته های متفاوتی می‌آیند و از روی اتفاقی غیر منتظره شروع به زندگی در یک خانه می‌کنند.

 آیا آتس و یاسمین موفق خواهند شد که به عنوان یک زوج تازه ازدواج کرده نقش بازی کنند؟

 آیا آتس می تواند بدون حمایت مالی پدرش زندگی کند؟

 آیا آتس و آیسن با وجود شخصیت ها و پیشینه خانوادگی متفاوت عاشق یکدیگر خواهند شد؟

 فورکان آندیچ Furkan Andic در نقش Ates Avci

ازگی شنلر Ezgi şenler در نقش آیسن یلماز

 نیلای دنیز Nilay Deniz  در نقش یاسمین چتین یلماز

سلین شکرجی Selin Sekerci در نقش سیرین چتین آوچی

پلین اوزتکین Pelin Öztekin در نقش سهیلا دورماز

نام نویسنده : حامد شعبانی
آخر سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی خلاصه داستان سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی اینستاگرام سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی بازیگرای زن سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی دانلود سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی قسمت های سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی بازیگران سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی داستان سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی سریال ترکی عشق در طبقه زیر شیروانی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا