مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/17

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
سریال ترکی خانه کاغذی
سریال ترکی خانه کاغذی
2021/12/06

داستان سریال ترکی خانه کاغذی با بازی نور فتاح‌اوغلو تعداد قسمت ها بیوگرافی بازیگران اینستاگرام

سریال ترکی خانه کاغذی با بازی  نور فتاح‌اوغلو , اردال بشیکچی‌اوغلو و تووانا تورکای یکی از جذاب ترین داستان ها را به خود اختصاص داده است. در این سریال شما دیگر شاهد داستان تکراری خیانت های قدیمی و انتقام های که هیچوقت گرفته نمی شود نیستید.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

سریال ترکی خانه کاغذی در ژانر جنایی و درام از تاریخ 19 آوریل 2021  شبکه ATV ترکیه شروع به پخش شده است.

خلاصه سریال ترکی خانه کاغذی

جهان ( اردال بشیکچی‌اوغلو ) یک استاد موفق حقوق و همسر آیلین ( نور فتاح‌اوغلو  ) یکی از وکیل های قدرت مند ترکیه که حاصل این زندگی سه فرزند است. او همچنین یک برنامه تلویزیونی پرطرفدار را همراه با زن زیبای با نام آزرا ( تووانا تورکای ) اجرا می کند.

زندگی کامل جهان زمانی که نمی تواند در برابر زیبایی و جذابیت آزرا مقاومت کند و با او رابطه برقرار می کند، زیر و رو می شود. همسرش آیلین متوجه  این خیانت نمی شود، زیرا او بسیار مشغول کار و فرزندانش است.

با این حال، جمره دختر جهان ( هلین کاندمیر ) از خیانت پدرش مطلع می شود. جمره دختری 16 ساله است که به پدرش بسیار علاقه دارد. او نمی‌خواهد پدرش را با زن دیگری شریک شود و پس از اطلاع از رابطه پنهانی پدرش بسیار حسود می‌شود.

جمره سعی می کند زنی را که پدرش با او رابطه نامشروع دارد، پیدا کند. او به دانشگاهی می رود که پدرش در آنجا کار می کند. او به اشتباه تصور می کند که پدرش با دختر خدمتکار خانواده اینچی (توگچه آیکوت) رابطه دارد.

اینچی دختر خدمتکار این خانواده است. او یکی از دانشجویان موفق کالج است که در دانشگاهی که جهان در آن سخنرانی می کند، حقوق می خواند. او با حمایت مالی جهان و آیلین مشغول به تحصیل است.

اینچی مدت زیادی است که با مرت (نجات اویگور) رابطه دارد اما به دلیل اینکه در خانواده ای محافظه کار بزرگ شده است، نمی تواند دوست پسرش را فاش کند. مرت پسر جهان و آیلین است. او به درخواست دوست دخترش رابطه خود را مخفی نگه می دارد.

جمره نمی داند که برادرش مرت با اینچی قرار داشته است. به همین دلیل رفتارهای اینچی را به اشتباه تفسیر می کند و او را به داشتن رابطه پنهانی با پدرش متهم می کند. هنگامی که جمره با اینچی روبرو می شود،  به او حمله می کند. در این دعوا  اینچی به طور مرگباری مجروح می شود و بلافاصله می میرد.

آیلین و جهان پس از کاری که جمره انجام داده  ویران می شوند و سعی می کنند تمام تلاش خود را برای محافظت از دخترشان بکار ببرند. آنها تصمیم می گیرند قتل را پنهان  و تمام شواهد را پاک کنند تا جمر به زندان نرود. جسد اینچی را در کیسه ای سیاه می پیچند و در باغ خود دفن می کنند.

مادر و دوست پسر اینچی سعی می کنند با اینچی تماس بگیرند. ناپدید شدن او همه را ویران می کند. یک کارآگاه بولنت ( کان نرگیس ) مسئول پرونده این قتل می شود.

بولنت یک کارآگاه موفق است که سال ها پیش با آیلین رابطه داشت. از آنجایی که او یک دوست صمیمی است، آیلین تمام تلاش خود را می کند تا حقیقت را پنهان کند و بولنت را گمراه کند.

داستان سریال ترکی خانه کاغذی House of Lies (Kagit Ev) در مورد جیهان و آیلین است که سعی می کنند قتل را برای نجات دخترشان پنهان کنند.

 آیا جهان و آیلین با موفقیت تمام شواهد قتل دختر نظافتچی خانه خود را پاک خواهند کرد؟

 آیا جمره از کاری که انجام داده پشیمان خواهد شد؟

 آیا بولنت در نهایت مقصر این پرونده قتل را پیدا خواهد کرد؟

 آیا مرت متوجه خواهد شد که خواهرش قاتل دوست دخترش است؟

بازیگران سریال ترکی خانه کاغذی House of Lies (Kagit Ev)

اَردال بشیکچی اوغلو نقش جهان 

نور فتاح‌اوغلو در نقش آیلین فیرتینا

تووانا تورکای در نقش آزرا اینس

هلین کاندمیر در نقش جمره فیرتینا

نجات اویگور در نقش مرت فیرتینا

نام نویسنده : حامد شعبانی
اینستاگرام سریال ترکی خانه کاغذی بیوگرافی بازیگران سریال ترکی خانه کاغذی دانلود سریال ترکی خانه کاغذی سریال ترکی خانه کاغذی چی میشه بازیگر زن سریال ترکی خانه کاغذی بازیگران سریال ترکی خانه کاغذی قسمت های سریال ترکی خانه کاغذی داستان سریال ترکی خانه کاغذی سریال ترکی خانه کاغذی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا