مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/16

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سریال های ترکیه ای >
داستان سریال ترکی دروغگو
داستان سریال ترکی دروغگو
2021/12/04

داستان سریال ترکی دروغگو با حضور بورچین ترزی اوغلو همراه با بیوگرافی قسمت ها و اینستاگرام سریال ترکی یالانچی

سریال دروغگو Yalanci با حضور بورچین ترزی اوغلو , صالح بادمجی و هازال تورسان در تاریخ  17 سپتامبر 2021  از شبکه Show TV شروع به پخش کرد. 10 قسمت سریال ترکی دروغگو قابل دسترس است.

 شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما  telegram تلگرام و youtube یوتوب از آموزش های رایگانی که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

خلاصه داستان سریال دروغگو Yalanci

دنیز ( بورچین ترزی اوغلو ) یک زن جوان زیباست که به عنوان معلم ادبیات در دانشگاه کار می کند. دنیز به تازگی از همسرش مورات ( جمال توکتاش ) طلاق گرفته  و تمام تلاش خود را می کند تا زندگی جدیدی را خودش شروع کند.

از طرف دیگر مهمت امیر یک جراح قلب موفق است که در جامعه به خوبی مورد احترام و شناخته شده می باشد. او یک پدر مجرد ایده آل , ثروتمند، مهربان و کاریزماتیک است. پس از اینکه همسرش به دلیل نامعلومی خودکشی می کند، او تمام تلاش خود را برای تربیت صحیح پسرش به کار گرفته است. مهمت امیر نسبت به پسرش پدری مهربان و منظم است.

زندگی دنیز و مهمت امیر در مناسبت های مختلف بهم نزدیک می شود. دنیز معلم مدرسه ای است که پسر مهمت امیر در آن درس می خواند. در همان زمان، مهمت امیر در بیمارستانی که خواهر دنیز در آن کار می کند، مشغول است.

پس از اینکه دنیز رسما از همسرش طلاق می گیرد، او در مورد بازگشت رابطه با دیگران مطمئن نیست. وقتی در حیاط مدرسه با مهمت امیر روبرو می شود، در ابتدا پیشنهاد دوستیابی مهمت امیر را رد می کند.

خواهر بزرگ دنیز یاسمین (هازال تورسان ) سعی می کند خواهرش را متقاعد کند. یاسمین به خوبی در مورد مهمت امیر که با او در همان بیمارستان کار می کند صحبت می کند. او فکر می کند که مهمت امیر برای دنیز مناسب است.

دنیز با حمایت خواهرش پیشنهاد دوستیابی مهمت امیر را می پذیرد. آنها در یک رستوران شیک شام می خورند و از همراهی خود لذت می برند. بعد از شام با هم به سمت خانه دنیز قدم می زنند.

دنیز می خواهد شب را بدون اینکه قدمی فراتر بگذارد به پایان برساند زیرا هنوز احساس نمی کند که برای یک رابطه جدی آماده است. با این حال، او چاره ای ندارد جز اینکه مهمت امیر را بعد از شروع بارندگی و نبودن تاکسی در محله به خانه خود دعوت کند.

روز بعد دنیز روی تختش بیدار می شود و احساس می کند مشکلی پیش آمده است. او به یاد نمی آورد که دقیقاً در طول شب چه اتفاقی افتاده است. با این حال، او فکر می کند به او تجاوز شده است.

اما در طرف دریگر مهمت امیر داستان کاملاً متفاوتی در مورد آن شب بیان می کند. او برای دنیز پیام تشکر می فرستد و به خوبی از شب صحبت می کند.

هنگامی که دنیز به پلیس گزارش می دهد که توسط مهمت امیر مورد تجاوز قرار گرفته است، نه تنها زندگی آنها، بلکه زندگی دوستان و خانواده آنها نیز زیر و رو می شود. حقیقت و دروغ دست به دست هم می دهند و هر دو طرف سعی می کنند دیگران را متقاعد کنند که داستان آنها حقیقت دارد.

داستان سریال دروغگو (یالانچی) در مورد ادعای یک پرونده تجاوز جنسی است که در آن هم شاکی و هم متهم سعی می کنند دیگران را متقاعد کنند که  بی گناه هستند.

 دروغگو کیست؟

 آیا دنیز قسمت های گم شده آن شب را به یاد خواهد آورد؟

 پس از گزارش دنیز مبنی بر اینکه مهمت امیر به او تجاوز کرده است چه اتفاقی برای خانواده و دوستان آنها خواهد افتاد؟

 آیا یاسمین و مورات رابطه خود را فاش خواهند کرد؟

دنیز سونگور ( بورچین ترزی اوغلو ): او یک زن جوان زیباست که به عنوان معلم ادبیات کار می کند. دنیز همسر سابق مورات و خواهر یاسمین است. او قوی، شجاع و سرسخت است. بزرگترین تفاوت او با دیگران، اشتیاق او به عدالت است. 

مهمت امیر گورسوی ( صالح بادمجی ): او یک جراح قلب موفق است که با یاسمین در یک  بیمارستان کار می کند. او در جامعه مورد احترام و شناخته شده است. او یک پدر مجرد  ثروتمند، مهربان و کاریزماتیک است. پس از خودکشی همسرش، او تمام تلاش خود را می کند تا پسرش دوروک را به درستی تربیت کند. او نسبت به پسرش پدری مهربان و منظم است. پسرش دانش آموز مدرسه ای است که دنیز در آن کار می کند.

یاسمین آیتکین (هازال تورسان ): او خواهر بزرگ دنیز است. یاسمین ازدواج کرده و دو فرزند دارد. او یک متخصص بیهوشی است که در همان بیمارستانی کار می کند که مهمت امیر در آن کار می کند. او زنی زیبا، سخت کوش و مسئولیت پذیر است که به نظر می رسد خانواده کاملی دارد. با این حال، او یک رابطه عاشقانه پنهانی با مورات دارد.

نام نویسنده : حامد شعبانی
بورچین ترزی اوغلو در سریال ترکی درغگو سریال ترکی دروغگو چند قسمته قسمت جدید سریال ترکی دروغگو قسمت های سریال ترکی دروغگو بازیگران سریال ترکی دروغگو داستان سریال ترکی دروغگو
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
سریال ترکی محبوب این روزها که حسابی سرو صدا کرده انتهای شب نام دارد.این سریال به حضور نسلیهان آتاگول , سارپ لوند اوغلو , الیف ... ( داستان سریال ترکی در انتهای شب با حضور نسلیهان آتاگول قسمت ها خلاصه اینستاگرام بیوگرافی)
سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه با نام های مختلفی این روز ها در حال پخش است.هر چی زندگی بخواد , شانس دوباره ,زندگی همانطور که می داند... ( داستان سریال ترکی بزار زندگی هر چی میخواد بشه خلاصه قسمت ها زمان پخش بازیگران)
سریال ترکی روزهای خوب(روزهای زیبا) یا برای همیشه باهم از شبکه Show TV در 13 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به کار کرده است.این سریال در استانبو... ( داستان سریال ترکی روزهای زیبا بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی آدمک یکی از جدیدترین سریال ترکی است که کار خود را از شبکه  Star TV آغار و به گفته سازندگان این سریال فعلا 10 قسمت 120 د... ( داستان سریال ترکی آدمک بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی محکوم یا متهم یکی از موفق ترین و محبوبترین سریال این روزهای ترکیه می باشد.سریال محکوم در 23 آذر 1400 از شبکه Fox Tv در ... ( داستان سریال ترکی محکوم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها زمان پخش با حضور ملیکه ایپک یالووا و هایال کوسوغلو)
سریال ترکی ملکه در 23 بهمن 1394 از شبکه Star Tv در 15 قسمت آغاز به کار کرد.نقش اصلی زن سریال ترکی ملکه شب را مریم اوزرلی و نق... ( داستان سریال ترکی ملکه شب بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پسرم یا پسرم من از 20 بهمن 1400 توسط شبکه Show Tv در 15 قسمت 120 دقیقه فعالیت خود را آغار کرد بازیگران مطرحی همچون : جانان ا... ( داستان سریال ترکی پسرم بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام زمان پخش)
سریال ترکی پشت پرده ازدواج یا همه چیز دربره ازدواج در 30 شهریور 1400 از شبکه Fox TV در 17 قسمت 150 دقیقه ای آغاز به پخش کرد.بازیگران اص... ( داستان سریال ترکی پشت پرده ازدواج بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها اینستاگرام بازیگران)
خلیل ابراهیم جیهان سیلا ترک اوغلو سریال ترکی میراث یا امانت کی پخش میشه بازیگر مرد سریال ترکی میراث یا امانت سریال ترکی میراث یا امانت چند ق... ( داستان سریال ترکی میراث یا امانت بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی فاطما با داستانی جنایی اجتماعی وعاطفی در تاریخ 7 اردیبهشت 1401 از شبکه نتفلیکس در 6 قسمت 65 دقیقه آغاز به پخش کرد.بورجو بیری... ( داستان سریال ترکی فاطما بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور بورجو بیریجیک)
سریال ترکی قصه شهر دور در 21 شهریور 1400 از شبکه FOX TV در 5 قسمت 150 دقیقه ای با حضور آسلیهان گونر Aslıhan Güner و باری... ( داستان سریال ترکی قصه شهر دور بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی الپ ارسلان یکی از چندین سریال ترکی موفق کشور ترکیه می باشد که در سطح جهانی برای خود طرفداران زیادی را جمع کرده است این سری... ( داستان سریال ترکی آلپ ارسلان بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور باریش آردوچ وفخریه اوجن)
سریال ترکی صداقت سیز این روزها به شدت مورد استقبال طرفداران سریال های ترکی قرار گرفته است.این سریال با حضور جانسو دره و جانر جیندوروک د... ( داستان سریال ترکی صداقت سیز بیوگرافی بازیگران خلاصه زمان پخش اینستاگرام با حضور جانسو دره)
خلاصه داستان سریال ترکی گلوله داستان در دهه 1970 در استانبول ترکیه می گذرد. اورهان ( انگین آلتان دوزیاتان  ) دادستان جو... ( داستان سریال ترکی گلوله قسمت ها بیوگرافی بازیگران زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی بازی سرنوشت من در تاریخ 12 آذر 1400 از شبکه Star TV آغاز به پخش کرد از این سریال تاکنون 11 قسمت 120 دقیقه ای پخش شده و بازیگ... ( داستان سریال ترکی بازی سرنوشت من خلاصه داستان بیوگرافی بازیگران خلاصه قسمت ها)
سریال ترکی سه سکه یا سه قرون با نام انگلیسی بد پنی در 10 آبان 1400 از شبکه Show TV آغاز و تاکنون 11 قسمت 150 دقیقه ای سریال پخش شده است... ( داستان سریال ترکی سه سکه یا سه قرون بیوگرافی بازیگرام قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور نسرین جوادزاده)
سریال ترکی انتخاب با نام ترکی بابل یا بابیل در تاریخ 27 تیر 1396 از شبکه Star Tv آغاز به پخش کرد. سریال ترکی بابیل با حضور بازیگرا... ( داستان سریال ترکی انتخاب بابل بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه زمان پخش اینستاگرام)
سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی یکی دیگر از پرژه های تاریخی کشور ترکیه که در 2 سال اخیر به شدت مشغول ساخت اینگونه پروژه... ( داستان سریال ترکی تاریخی ظهور امپراتوری‌ها عثمانی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام)
سریال ترکی عزیز با حضور مراد ییلدریم , داملا سونمز و سیمای بارلاس در 14 آبان 1400 از شبکه Show TV اغاز به پخش کرده است.&... ( داستان سریال ترکی عزیز بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با بازی مراد ییلدریم داملا سونمز و سیمای بارلاس)
سریال ترکی فی با حضور بازیگران مطرحی همچون مهمت گونسور , سرنای ساریکایا و بیراک توزوناتاچ 11 فروردین 1396 از شبکه Puhu Tv آغا... ( داستان سریال ترکی فی بیوگرافی بازیگران قسمت ها خلاصه اینستاگرام با حضور مهمت گونسور و سرنای ساریکایا)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا