مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jun/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش کاشت مژه و اکستنشن مژه >
لمینت ابرو چیست
لمینت ابرو چیست
2020/10/12

لمینت ابرو چیست؟ و گزینه های جایگزین کدام هستند؟

لمینت ابرو یک روش محبوب برای مدل دادن به ابرو است و بسیاری از کارشناسان زیبایی می گویند این یک روش عالی برای داشتن ابروهای پر پشت و خوش حالت است. اما  این روش درمانی زیبایی چیست و چگونه میتوان انجام داد؟ و مهمتر از همه ، آیا این گزینه مناسب برای ابروهای شما است - یا آیا گزینه دیگری مانند Brow Fix می تواند انتخاب بهتری باشد؟

سالها پیش هنگامی که برای اولین بار درمان HD Brows را انجام دادم ، یعد از آن لمینت ابرو را آزمایش کردم تا با برخی از مشکلاتی که با ابروهای بی قاعده مشاهده خواهیم کرد ، مقابله کنم. در آن زمان ما از محصولاتی استفاده می کردیم که برای لیفت ابرو و مژه مناسب بودند و برخی از نتایج عالی بودند ، اما بسیاری از آنها افتضاح بودند ، بنابراین من مایل نبودم هر چیزی را که حداقل 90 درصد اثبات رضایت ندارد را استفاده کنم. اکنون راه حل ها و روش های موجود بسیار بهتر شده است و من فکر می کنم با آموزش صحیح و تجربه بیشتر نتایج بسیار بهتر خواهد بود.

لمینت ابرو چگونه کار می کند

لمینت ابرو نوعی پرم ابرو است که با استفاده از یک فرآیند شیمیایی موها را در موقعیت بهتری قرار می دهد.

لمینت ابرو با استفاده از موادی خاص شروع به شکستن پیوندهای پروتئینی در موهای ابرو می کند. واجازه می دهد تا موها به راحتی در موقعیت رو به بالا قرار بگیرند. سپس ، مرحله و مواد دوم استفاده می شود ، که پیوندهای پروتئینی را به این موقعیت جدید تبدیل می کند ، تا 6 هفته ابرو را به شکل جدید نگه می دارد.

بنابراین ، اگر موهایی در حال رشد ، بی نظم ، صاف یا رو به پایین دارید ، لمینت ابرو می تواند جهت رشد را تغییر داده و ظاهری یکدست تر با قوس بالاتر و شکل ابروی مطلوب تر ایجاد کند.

آیا لمینت ابرو برای من مناسب است؟

لمینت می تواند برای افرادی که دارای موی ابرو هستند و در جهت نامطلوبی رشد می کنند ، انتخاب خوبی باشد.

به عنوان مثال ، هر مو در یک مرحله متفاوت از چرخه رشد است ، بنابراین پس از چند روز برخی از موهای لمینت شده می ریزند و موی جدید در جهت معمول خود رشد می کند. موهای دیگری که در میانه چرخه رشد قرار دارند پس از چند هفته شروع به از بین رفتن می کنند.  تقریباً 50٪ موها طی 6 هفته خود را جایگزین می کنند ، بنابراین اگر مشتری آنها را دوباره استفاده کند ، موهایی باقی می ماند که دو بار لیفت و لمینت می شوند.

همچنین ، از آنجا که این یک فرآیند شیمیایی است ، لمینت گاهی اوقات به برخی از موهای ریزتر در ابرو آسیب می رساند و باعث می شود که ابروها حالت پوسیده ای داشته و منجر به شکستگی شود. ما باید موهای ابرو خود را حفظ کنیم زیرا رشد مو با افزایش سن کند می شود و هنوز نمی دانیم که آیا درمان های مکرر روی رشد موها تأثیر می گذارد یا نه.

این روند همچنین می تواند ابرو را کمی روشن کند و من می بینم که بسیاری از افراد در همان روز آنها را رنگ میکنند که من علاقه ای به انجام آن ندارم ، زیرا این یک فرآیند شیمیایی دیگر است که می تواند به موها آسیب برساند  من توصیه می کنم بعد از استفاده از محلول نرم کننده ابرو حداقل یک هفته بعد آنها را رنگ کنید. در بعضی از مشتری ها ابروها تا حدی روشن می شوند که چاره ای ندارند مگر اینکه در همان روز رنگ کنند ، بنابراین اگر مجبور به رنگ کردن باشم ، از مکث زیاد رنگ روی ابروهایم پرهیز میکنم.

ما همچنین مواردی از لمینت ابرو را دیده ایم که در نتیجه درمان ابروها کاملاً صاف و روی صورت قرار می گیرند ، ظاهری غیرطبیعی و تقریباً براق. نتیجه یادآور یک ورق کاغذ است که با پلاستیک ورقه ورقه شده است - این نوع ورقه ورقه اشتباه است! معمولاً بعد از چند روز این حالت کرک می شود اما بعضی از موها آنقدر شل می شوند که می افتند. من  طرفدار ابروهای کشیده و پر هستم  البته اخیرا محصولی به اسم صلبون ابرو در بازار آمده که به نظر من خیلی جالب نیست چون هم خیلی ناپایدار و خیلی خشک و پوسته پوسته به نظر می رسد. 

نکات مهم برای  بهترین نتایج لمینت ابرو:

۱−هنرمند و متخصص زیبایی  ابرو خود را با دقت انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی آموزش دیده اند و از یک سیستم معتبر و راه حل معتبر استفاده می کنند

۲−در حالت ایده آل یک هفته قبل یا بعد از لمینت برای رنگ کردن ابروها اقدام کنید.

۳−اگر باید در همان روز رنگ بزنید ، فقط کافی است که بلافاصله رنگ را بردارید یعنی مدت زمان کمی رنگ روی ایروها بماند.

۴−در صورت استفاده از لمینت هرگز  ابروهای خود را دکلره نکنید زیرا باعث افزایش شکستگی می شود

۵−در طی مراحل لیفت و لمینت از چسب استفاده نکنید.

۶−پس از انجام فرآیند ، روزانه از  سرم رشد ابرو استفاده کنید

۷−ابروهای تازه لمینت شده خود را به مدت 48 ساعت خیس نکنید.  خواب ابروها را در جای خود ثابت نگه دارید و در این مدت از آنها در برابر آب محافظت کنید.

۸−سعی کنید این روند را بیشتر از هر 10 هفته تکرار نکنید تا اجازه رشد موهای جدید درمان نشده را بدهید

۹−حتما هر روز ابروها را برس کنید.

نام نویسنده : صبا شعبانی

لمینیت ابرو

لمینت ابرو

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
سلام به همه ی متخصصین اکستنشن و افرادی که علاقمند به این هنر ظریف ، زیبا و البته پول ساز و پردرآمد هستند.من صبا هستم با سابقه ی چندین ساله د... ( انواع مدل های جدید اکستنشن مژه در سال 2023)
در دنیایی امروز داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت قطعا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی و جذابیت محسوب می شود.بیشترین قسمتی از بدن انسان که در ارت... ( آموزش اکستنشن مژه و جنس قیمت کاشت ترمیم و هر آنچه که باید در مورد اکستنشن مژه بدانید)
سلام دوستان صبا شعبانی هستم  و امروز قصد دارم نکاتی رو در مورد کاشت مژه به شما آموزش بدم.قبل از شروع اگر تمایل دارید می توانید به کانال... ( انواع مژه مصنوعی و نحوه کاشت مژه اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی خوب است؟ آیا استفاده از مژه مصنوعی هر روز اشکالی ندارد؟ بسیاری از زنان با این معضل روبرو هستند که ... ( آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟)
راز پشت پرده ی مژه های بلند  هر سلبریتی چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز.   سلبریتی ها از نشان دادن م... ( راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز)
راز زیبایی چشم ها و مژه های کیم کارداشیان مژه های زیبا اعتماد به نفس را افزایش می دهند و اغلب میزان احتیاج به آرایش و میکاپ را  در س... ( مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان)
تاریخچه اکستنشن مژه اکستنشن مژه مدتی بیشتر از آنچه اکثر مردم تصور می کنند ، مد بوده است. میل به داشتن مژه های سالم از ابتدای شروع آنها در... ( تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست)
اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی این یک حقیقت غیرقابل انکار است که اکستنشن کاران مژه ی روسی  همیشه پیشتاز در ارائه ی جدیدترین مدهای ... ( اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی آموزش نحو اجرای اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی همراه با صبا شعبانی)
اکستنشن مژه کلاسیک  همه چیز درباره ی اکستنشن مژه کلاسیک ، مراقبت های بعدی ، نگهداری ، هزینه و همچنین تفاوت بین مدلهای کلاسیک و سایر مد... ( اکستنشن مژه کلاسیک آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه کلاسیک همراه با صبا شعبانی)
پیش بینی مد اکستتشن مژه 2021 اگر یک چیز در سال وحشتناک 2020 برای جشن گرفته وجود داشته باشد ، این است که همه ما زمان بیشتری برای فکر ... ( آخرین مدل اکستنشن مژه در سال ۲۰۲۱)
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا