مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jun/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش کاشت مژه و اکستنشن مژه >
اکستنشن مژه
اکستنشن مژه
2020/10/02

نکاتی مهم در مورد اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی

در این پست تصمیم دارم به سوالات شما عزیزان درباره اکستنش مژه پاسخ بدم.

۱-آیا بعد از اکستنشن مژه، مژه های طبیعی من سالم خواهند ماند؟


از مالیدن چشمها و مژه ها یتان برای پاک کردن آرایش چشم خودداری کنید ،  مدتی طول می کشد تا مژه های خشک ،  یا شکسته بهبود یابند ، اما با پیشرفت در چرخه رشد مژه ،   مژه ها به سلامت کامل برمی گردند.

۲_آیا طبیعی است که بعد از انجام اکستنش مژه مژه های طبیعی ریزش داشته باشند؟


اکستنشن ها به مژه هایی متصل می شوند که در اواسط آخرین مرحله از چرخه رشد خود قرار دارند و راهی برای دانستن زمان دقیق ریختن مژه وجود ندارد ، بنابراین غیر معمول نیست که مژه تازه کشیده شده بعد از انجام اکستنشن بریزد.

۳_آیا حساسیت و آلرژی چشم و پلک بعد از انجام اکستنش مژه از بین میرود؟


در حالی که درصد کمی از مشتریان واکنش آلرژیک به چسب اکستنشن مژه پیدا می کنند ، این حساسیت  خطرناک نیست. و با ریموو کردن اکستنش توسط متخصص این کار آلرژی از بین میرود. البته در بعضی افراد تنها با استفاده چند مرتبه قطره چشمی قرمزی و التهاب بطور کلی محو میشود و نیازی به ریموو مژه نیست.

۴_ آیا باید بعد از انجام چند مرتبه اکستنش مژه  به مژه ها استراحت داد؟


بعضی اوقات مشتریان به دلیل نگرانی از سلامتی مژهایشان از ما می پرسند که چه زمانی باید به مژه ها استراحت دهند؟ ... در واقع به طور نامحدود شما میتوانید اکستنشن مژه داشته باشید به شرطی که مژه های استفاده شده طول ، وزن و ضخامت مناسب با مژه های طبیعی شما را داشته‌باشد ، در اینصورت هیچ دلیلی برای آسیب دیدن آنها وجود ندارد. 

۵_ریزش چند تا اکستنشن مژه همراه با مژه طبیعی در هر روز نرمال است؟


5 تار مژه
قبل از اینکه مژه طبیعی حتی در بلوغ ریزش کند ، مژه جدید مرحله رشد خود را  آغاز کرده است. این روند بدون توقف است و افراد هر روز از 1 تا 5 مژه طبیعی را از دست میدهند. این بدان معنی است که شما می توانید 1 تا 5 اکستنشن  مژه را در روز از دست دهید.

۶_آیا چسب مژه اکستنش،  به مژه های طبیعی شما اسیب وارد می کند؟


نوع چسب مژه همچنین بر آسیب احتمالی مژه های طبیعی شما تأثیر می گذارد. ... با این حال ، حتی چسب استاندارد نیز می تواند باعث ریزش مژه های طبیعی شود و یا در بعضی موارد ،شکستگی انها شود. این نوع آسیب دائمی نیست. مژه ها طی شش تا هشت هفته دوباره رشد می کنند.

۷_آیا ممکن است اکستنش مژه باعث کوری و آسیب به چشمها شوند؟


خیر زیرا در هنگام انجام اکستنش مژه چشمهای شما کاملا بسته هستند اما فرمالدئید موجود در چسب اکستنشن اگر به مقدار زیاد وارد چشم شوند انها را دچار اسیبی جدی میکنند.

۸_چه مدت میتوان اکستنشن مژه ها را نگه دارید؟


2 تا 4 هفته
به طور کلی ، اکثر اکستنش های مژه که در سالنها انجام می شوند ، برای مدت زمان 2 تا 4 هفته باقی می مانند. و این را در نظر بگیرید که بعضی از مژه ها زودتر می افتند ، به خصوص در چند روز اول.
و شما بعد از ۲ تا ۴ هفته باید برای ترمیم اکستنشن خود به سالن مراجعه کنید.

۹_خطرات اکستنشن مژه چیست؟


اکستنشن مژه باعث می شود مژه های کوتاه و کم پشت ضخیم تر و بلندتر به نظر برسند. اما خطراتی وجود دارد.
عفونت قرنیه.
عفونت پلک.
پلک  متورم.
از بین رفتن موقت یا دائمی مژه ها.
البته تمامی این خطرات در صورتی اتفاق میافتند که شما نزد یک غیر متخصص اینکار را انجام دهید.

۱۰_کدام بهتر است اکستنش مژه و یا مژه مصنوعی؟

 

اکستنشن مژه حدود ۳ تا ۴ هفته ماندگاری دارد و برعکس ،  مژه های مصنوعی داشتن انها راحت تر است. و ، فقط باید هر روز آنها را برس کنید. اما مژه مصنوعی برای یک بار استفاده مناسب هستند و ارزانتر.

نام نویسنده : صبا شعبانی

ارایش

ارایشگاه

مو

اموزش اکستنشن مژه

آموزش مژه

صبا شعبانی

اکستنشن مژه

مژه

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
سلام به همه ی متخصصین اکستنشن و افرادی که علاقمند به این هنر ظریف ، زیبا و البته پول ساز و پردرآمد هستند.من صبا هستم با سابقه ی چندین ساله د... ( انواع مدل های جدید اکستنشن مژه در سال 2023)
در دنیایی امروز داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت قطعا یکی از فاکتورهای مهم زیبایی و جذابیت محسوب می شود.بیشترین قسمتی از بدن انسان که در ارت... ( آموزش اکستنشن مژه و جنس قیمت کاشت ترمیم و هر آنچه که باید در مورد اکستنشن مژه بدانید)
سلام دوستان صبا شعبانی هستم  و امروز قصد دارم نکاتی رو در مورد کاشت مژه به شما آموزش بدم.قبل از شروع اگر تمایل دارید می توانید به کانال... ( انواع مژه مصنوعی و نحوه کاشت مژه اکستنشن مژه همراه با صبا شعبانی)
آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی خوب است؟ آیا استفاده از مژه مصنوعی هر روز اشکالی ندارد؟ بسیاری از زنان با این معضل روبرو هستند که ... ( آیا استفاده هر روزه و مرتب از مژه مصنوعی ضرر دارد؟)
راز پشت پرده ی مژه های بلند  هر سلبریتی چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز.   سلبریتی ها از نشان دادن م... ( راز پشت پرده ی مژه های بلند سلبریتی ها چیست؟ از ریحانا ، هایدن پانتییر گرفته تا جنیفر لوپز)
راز زیبایی چشم ها و مژه های کیم کارداشیان مژه های زیبا اعتماد به نفس را افزایش می دهند و اغلب میزان احتیاج به آرایش و میکاپ را  در س... ( مژه های کیم کارداشیان اکستنشن است؟ راز مژه های کیم کارداشیان چیست؟ اکستنشن مژهای کیم کارداشیان)
تاریخچه اکستنشن مژه اکستنشن مژه مدتی بیشتر از آنچه اکثر مردم تصور می کنند ، مد بوده است. میل به داشتن مژه های سالم از ابتدای شروع آنها در... ( تاریخچه اکستنشن مژه این شیوه از کجا آغاز شد اکستنشن مژه چیست)
اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی این یک حقیقت غیرقابل انکار است که اکستنشن کاران مژه ی روسی  همیشه پیشتاز در ارائه ی جدیدترین مدهای ... ( اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی آموزش نحو اجرای اکستنشن مژه چشم گربه ای یا کت آی همراه با صبا شعبانی)
اکستنشن مژه کلاسیک  همه چیز درباره ی اکستنشن مژه کلاسیک ، مراقبت های بعدی ، نگهداری ، هزینه و همچنین تفاوت بین مدلهای کلاسیک و سایر مد... ( اکستنشن مژه کلاسیک آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه کلاسیک همراه با صبا شعبانی)
پیش بینی مد اکستتشن مژه 2021 اگر یک چیز در سال وحشتناک 2020 برای جشن گرفته وجود داشته باشد ، این است که همه ما زمان بیشتری برای فکر ... ( آخرین مدل اکستنشن مژه در سال ۲۰۲۱)
۵ روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم اکستنشن مژه یک هنر است و نمی توان آنرا با عجله انجام داد . اما واقعی... ( روش آسان برای اینکه اکستنشن مژه را سریعتر و با کیفیت تر انجام دهیم)
عزیزان پکیج آموزشی اکستنش مژه  موارد آموزشی شامل ۱_آشنایی با مواد ابزار و برندهای موجود ۲_بهداشت و ایمنی مشتری ۳_آموزش دو سبک روس... ( پکیج آموزشی اکستنش مژه صباریکو)
همانطور که میدانید اکستنشن مژه اخیرا در کل دنیا بسیار مد شده است . در  روش اکستمشن کلاسیک مژه که روی هر تار مژه طبیعی یک تار مژه مصنوع... ( اکستنشن کلاسیک مژه چگونه است؟)
هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید. اکستنشن مژه   بهترین اختراع زیبایی از زمان ریمل مژه و ابرو است. گزینه ا... ( هفت روش برای اینکه طول عمر اکستنشن مژه خود را طولانی تر کنید.)
این روزها ، به نظر می رسد که اکستنشن  مژه به یکی از  خدمات زیبایی پرطرفدار  تبدیل شده است. دیگر  استفاده از مژه مصنوعی &... ( چگونه اکستنشن مژه را در خانه ریموو کنیم؟)
پیدا کردن مدل اکستنشن مژه  مناسب شکل چشم هر فرد کار ساده ای نیست - هر صورت و جفت چشم به اندازه یک  DNA منحصر به فرد است و همچنین ن... ( مپ ها و پلانهای درست اکستنشن مژه برای مدل های مختلف چشم)
انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم مهم است که بدانید از چه پلان و یا مپی برای مدل های چشم ... ( انواع مپ و پلانهای اکستنشن مژه و نحوه انتخاب صحیح آنها و آشنایی با انواع گریم چشم)
نحوه انجام پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن مژه به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد.  استفاده از یک اند... ( چگونه پلن یا نقشه برای اکستنشن مژه ترسیم کنیم؟)
مژه مناسب چشم تان را انتخاب کنید. عکس طول  و حجم مژه مصنوعی انتخابی را با توجه به قدرت و بنیه ی مژه های طبیعی خود انتخاب کنید. اگرچه ... ( چگونه مژه مصنوعی مدت زمان بیشتری روی چشمانمان باقی بماند؟)
چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلکها بدهیم. این مدل خط چشم در واقع  "خط چشم نامرئی" است یعنی خط چشمی که حالت چشم شما ... ( چگونه با خط چشم حالت تیره و مشکی به پلک ها بدهیم)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا