مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
خدمات صبا ریکو >
آرایشگرای و مدلینیگ
معرفی آرایشگران و مدل های برتر
2020/02/17

معرفی و بررسی  آرایشگران و مک آپ ارتیست ها در صنعت آرایشگری این خدمات شامل کلیه افردای است که در این صنعت مشغول به کار و فعالیت هستند .

عکاسی فشن در حال حاضر یکی از رشته های پردرآمد در اروپا و آمریکاست و در سال های اخیر در ایران نیز این رشته از عکاسی هنرمندان زیادی را جذب خود کرد است .در مجله صبا ریکو بیشتر با هنرمندان حوزه مدلینگ آشنا می شویم.

متاسفانه صنعت مدلینگ برای خانم ها در ایران درآمد زیاد نداشته بطور مثال چند سال پیش شبکه ۲۴ فرانسه طی گزارشی عنوان کرد ایران بیشتر مدل های جهان را دارد با کمترین حقوق درخواستی .

دستمزد آنها  یک لایک است که برای انتشار تصاویر خود در شبکه های مجازی دریافت می کنند.

برعکس صنعت مدلینگ برای آقایان در ایران درآمد زا است و مدل های مشهوری مانند حمید فدایی یا فرزان اطهری و..در این حوزه مشغول به فعالیت هستند.

شما به راحتی می توانید با عضویت در کانال های ارتباطی ما در telegram تلگرام و youtube یوتوب  از آموزش های رایگان که در اختیارتان قرار می گیرد لذت ببرید

نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
سوالی که همیشه بین ادمین ها و مدیران کسب و کار وجود دارد این است که چگونه و کجا تبلیغ کنیم؟ آیا تبلیغ ما مفید خواهد بود؟ هزینه تبلیغ چ... ( تبلیغات در سایت صباریکو بهترین بازده در کوتاه ترین زمان)
2021/04/24
داشتن مدل موهای زیبا و بروز چه در مجالس و دوره همی ها چه در محل کار همیشه مورد توجه خانم ها بوده است. مادر دوره های تخصصی آموزشی شینیون مهار... ( دوره آموزشی شینیون مو)
2020/08/16
روسری یک تکه پارچه مربع شکلی است که برای پوشاندن سر توسط خانم ها استفاده میشود.و در جوامع و فرهنگ های مختلف به منظور و اهداف خاص ان جامعه از... ( شرکت های تولید کننده روسری)
2020/02/17
php-1 طراحی و اجرا