مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
خدمات صبا ریکو >
کلاس آموزشی شینیون مو در تهران
دوره آموزشی شینیون مو
2020/08/16

داشتن مدل موهای زیبا و بروز چه در مجالس و دوره همی ها چه در محل کار همیشه مورد توجه خانم ها بوده است. مادر دوره های تخصصی آموزشی شینیون مهارت و دوره های زیادی را به شما آموزش می دهیم. ما بعنوان یک دیزاینکار موظف هستیم در درجه اول شما را با ابزار شینیون و درجه بندی مواد بکار رفته در آرایش مو آشنا کنیم.

در درجه دوم کار با انواع مدل های مو آشنا می شوید.

در درجه سوم آموزش شمارا با فرم و مدل سر آشنا می کنیم.در

درجه چهارم شما باید خودتان را با روش ها و متد های جدید آرایش مو آپدیت کنید.

و در درجه آخر باید روش ها و متدها را آموزش ببینید که چگونه شینیون و بافت مو را برای ساعتهای طولانی روی سر مشتری فیکس کنید.زهره شعبانی با سابقه ۷ ساله در حوزه بافت و دیزاین مو (شینیون و سشوار)و تجربه کاری که در سالن های زیبایی و شرکت در کلاس های داخل و خارج ایران کسب کرده ام و دریافت مدرک رسمی بین اللملی از سازمان فنی حرفه ای و تجربیات و دانش خود را در اختیار هنر جویان عزیزقرار دهم.

کلاس های آموزشی بنده بصورت عمومی و خصوصی برگزار می شود (ولی بعلت وجود بیماری کرونا به در خواست هنر جویان ظرفیت کلاس ها تعداد محدود می باشد) و در این کلاس ها هنر جویان با متدهای جدید و بروز دیزاین مو و موارد ذکر شده در بالا آشنا می شوند و بعد از پایان دوره می توانند در سالن های زیبایی مشغول بکار شوند.به آرزوی موفقیت شما دوستان و هنر جویان عزیز

نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
سوالی که همیشه بین ادمین ها و مدیران کسب و کار وجود دارد این است که چگونه و کجا تبلیغ کنیم؟ آیا تبلیغ ما مفید خواهد بود؟ هزینه تبلیغ چ... ( تبلیغات در سایت صباریکو بهترین بازده در کوتاه ترین زمان)
2021/04/24
روسری یک تکه پارچه مربع شکلی است که برای پوشاندن سر توسط خانم ها استفاده میشود.و در جوامع و فرهنگ های مختلف به منظور و اهداف خاص ان جامعه از... ( شرکت های تولید کننده روسری)
2020/02/17
معرفی و بررسی کله ارایشگران و مک آپ ارتیست ها در صنعت ارایشگری .این خدمات شمال کلیه افردای است که در این صنعت مشغول به کار و فعالیت هستند.در... ( معرفی آرایشگران و مدل های برتر)
2020/02/17
php-1 طراحی و اجرا