مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
خانواده کارداشیان >
ثروت خانواده کارداشیان
ثروت خانواده کارداشیان
2020/04/13

ایا میدانید هر عضو خانواده کارداشیان چقدر ثروت دارند؟

آیا می دانید هر عضو خانواده کارداشیان چقدر ثروت دارند؟ یکی از آنها در حال حاضر ثروتمند ترین  جوان دنیا می باشد. کایلی جنر جوانترین میلیارد جهان است .خط تولید لوازم ارایشی و بهداشتی کیم کارداشیان وست 100 میلیون دلار فروش داشته است .خانواده کارداشیان در حال شنا کردن در پول هستند اما دقیقا داریم در مورد چقدر سرمایه صحبت می کنیم.

اگر چه این ارقام را فقط حسابداران مخصوص خانواده می دانند اما رسانه با توجه به سرمایه گذاری و حرکت خانواده کارداشیان در بنگاهای سرمایه گذاری اعداد و ارقامی را تخمین زده اند که شاید کمی بالا و یا پایین تر از ارقام واقعی باشد.
به گفته فوربس در سال 2019  کایلی جنر با 21 سال سن  برترین میلیارد جوان دنیا لقب گرقت وی همچنین  اولین میلیارد خود ساخته دنیا شناخته شد.ثروت او ارزش یک میلیارد دلار خالص تخمین زده شده است.

وی برای بار دوم است که عکسش به روی جلد اصلی مجله میلیاردها چاب می شود.او قبلا 100% سهام شرکت  Kylie Cosmetics که متعلق به خود را بود در اختیار داشت اما اخیرا  51% سهام شرکت را به ارزش 600 میلیون دلار به شرکت Coty فروخت است وی هم اکنون مسئولیت بازاریابی و خلاقیت شرکت را به عهده دارد.

در مورد عنوان خود ساختهکایلی جنر بحث زیادی است که وی در مصاحبه با شبکه آلمانی از این عنوان خود دفاع کرده است.کایلی جنر گفته :  من از پدر و مادرم یک سکه هم پول نگرفته ام و تمام پولی که خود داشته ام در راه اندازی شرکت Kylie که در خط تولید لوازم آرایشی است سرمایه گذاری کردم.وی همچنین افزوده : که در 15 سالگی طرفداران زیادی داشته و این امر باعث سرعت و پیشرفت کار وی شده و سکوی پرتابی برای او بوده است.

فر بست در سال 2019 تخمین زده  که ثروت کیم کارداشیان 720 میلیون دلار باشد که قابل توجه ات که قسمت آمده ثروت وی از طریق خط تولید لوازم ارایش kkw می باشد.در سال گذشت وی تنها از این طریق 100 میلیونن دلار در آمد کسب کرده است.

با توجه به دیگر بیزنیس های دیگری که کیم کارداشیان دارد سال گذشت کیم  در رتبه 26 پردآمد ترین آمریکای مشهور قرار گرفت.

ثروت و درآمد Kanye West

 شوهر کیم کارداشیان  رپر مشهور , طراح و تهیه کننده بسیار موفقی است که ارزش وی در سال 2019 چیزی در حدود 150میلیون دلار خالص تخمین زده شده است.وی از طریق نوازندگی , تهیه کنندگی و همکاری وی با آدیداس در عمده فروشی تنها این برند سال گذشته یک میلیارد دلار فروش داشته است. وی همچنین یک برند جداگانه یزی وی را در اختیار شخصی خود دارد.آدیداس 15% از فروش یک مدل کفش را که در اختیار او است برای وی در نظر گرفته است.

ثروت کندال جنر

کندال جنر  طبق اعلام مجله سلبریتی نت ,  کندال جنر 100 میلیون دلار ارزش دارد.درآمد وی از حضور درشو تلویزیونی کارداشیان هااست همچین وی خاطرات خود را در کتابی منتشر کرده  به نام اسرار زندگی من که با حضور در برنامه های انگیزشی در مورد آن صحبت می کندکندال جنر با شرکت mac قرار داد تجاری دارد.

او در اواخر سال 2019 با حضور در یک ریلتی شو به نام من یک سبلریتی هستم من را از اینجا خارج کنید قراردادی به مبلغ 620 میلیون دلار بسته است.او با کیم کارداشیان شراکت خوبی دارد و سخنگوی برند چک چربی نیز می باشد.

تراویس اسکات

شوهر سابق کایلی و پدر دخترشان استورمی است. ولی 58 میلیون دلار قیمت دارد فوربست تایید کرده است از سال 2019 عمده منبع درآمد وی از راه موسیقی و فروش آلبوم های وی که در صدر جدول  بیلبورد می باشد ناشی می شود.همچنین تورهای که وی برگذار کرده  از استقبال خوبی بر خوردار بوده است.در سال 2019 وی در رتبه 39 مشهورترین افراد ثروت مند قرار داشته است.

ثروت افسانه ای کلویی کارداشیان

Khloé دیگر خواهر کیم کارداشیان ,  وی 40 میلیون دلار ارزش دارد او هنگام بارداری قراردادی به امضا رساند که در ازای مبل 15 میلیون دلار تبلیغ شرکت true را انجام دهد وی قراردادهای خود با کیم کارداشیان را حفظ کرده است و خط تولید محصولات جین آمریکایی را برای خود دارد.

ثروت Scott Dysik

Scott Dysik طبقه گذارش سلبریتی نت دیسک ,  شوهر سابق کورتنی کارداشیان و پدر فرزندانشان میسونپنه لوپه ریجین دیزی حدودا 40 میلیون دلار ارزش دارد.او در برنامه تلویزیونی کارداشیان در قسمت های از آن حضور داشته است. فوربست در سال 2018 ارزشکریس جنر را 38 میلیون دلار تخمین زده است.او درریلتی شو کارداشیاننقش تهیه کننده را به عهده دارد و نقش لیدر آنها را هم ایفا می کند.طی گزارشی وی فقط از معاملات فرزندان خود 12 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.او در سال سال 2018 در رتبه 84 لیست مشهور ترین پولدار قرار داشته است.

ثروت کورتنی کارداشیان

Kourtney کارداشیان دیگر دختر این خانواده ارزشی به مبلغ 35 میلیون دلار برچسب خورده است بخش عمده ثروت او از حقوق و دستمزد وی از نمایش ها و برنامه های است که می سازد.وی همچنین برند مخصوص خود را دارد به نام سبک زندگی که در دنیای مد و زیبایی بازار خوبی را به خود اختصاص داده است.

Kourtney یک سایت تجارت الکترونیک را نیز راه اندازی کرده است که بر ثروت و درآمد وی هر روز می افزاید.

نام نویسنده : حامد شعبانی
خانواده کارداشیان کورتنی کارداشیان عکس کیم کارداشیان ثروت کیم کارداشیان خواهر کیم کارداشیان شوهر کیم کارداشیان طلاق کیم کارداشیان کایلی جنر کندال جنر فیلم کیم کارداشیان کیم کارداشیان
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در دنیای مد و فشن همیشه نوع لباس هایی که کیم کارداشیان ۴۲ ساله از آنها استفاده میکند مورد توجه بوده. خیلی از این لباس های ترند سال بوده یا ب... ( تیپ و استایل کیم کارداشیان Kim Kardashian در سال 2023 چیست؟)
کیم کارداشیان در گذشته خود را مسیحی معرفی کرده بود. در مصاحبه ای با مجله Vogue در سال 2018، داشت طور مفصل در مورد تجربیات نوجوانی خود از حضو... ( کیم کارداشیان به چه دین و مذهبی اعتقاد دارد)
در سال ۲۰۰۷ بود که پیش نوار مستهجنی منتشر شد از کیم کرداشیان و ری‌جی که احتمالا ری‌جی آن را منتشر کرده بود. کا... ( فیلم غیر اخلاقی کیم کارداشیان را چه کسی پخش کرد)
لی‌لی رینهارت  Lili Reinhart  در استوری اینستاگرامش جدیدش به شدت به کیم کارداشیان حمله کرد و او را احمق خطاب کرده: ... ( لی‌لی رینهارت کیم کارداشیان را احمق خواند و به وی بشدت تاخت)
کیم کارداشیان معروف ترین زن جهان  بتازگی دوربین مجله Vogue را به عمارت ۶۰ میلیون دلاری‌اش در منطقه کالاباساس لس‌آنجلس دعوت کر... ( خانه کیم کارداشیان کجاست برای اولین بصورت کامل نشان داده شد.)
کانی وست شوهر سابق کیم کارداشیان در حال قرار گذاشتن با کلویی کارداشیان خواهر کوچک همسر سابقش است! یک منبع نزدیک به کانیه وست اع... ( رابطه پنهانی کانی وست و کلویی کارداشیان آیا حقیقت دارد؟)
کانیه وست (kanye west) ساعاتی پیش با انتشار پست هایی در اینستاگرام جنجال به پا کرد و اعلام کرد خانواده کارداشیان به او اجازه نمی دهند ب... ( دعوای کانیه وست با کیم کارداشیان شدید شد.کیم کارداشیان کانیه وست را به خانه راه نمی دهد)
کایلی جنر اولین میلیارد خود ساخته جوان و خواهر کیم کارداشیان یکی از تاثیرگذارترین افراد حال حاضر دنیا ,  تعداد فالوورهایش در اینست... ( کایلی جنر محبوب ترین و مشهورترین زن جهان شد اینستاگرام کایلی جنر رکورد زد)
کانیه وست رپر سرشناس و همسر سابق کیم کارداشیان  در موزیک جدیدش به نام «زندگی من هرگز آسان نبوده» در بخشی از آن  ش... ( دعوای کانیه وست و پیت دیویدسون برای کیم کارداشیان کانیه وست میخواهد پیت دیویدسون را بکشد)
کیم کارداشیان  را شاید محبوب ترین زن حال حاضر به توان معرفی کرد هر اتفاقی همراه با نام کیم کارداشیان است اما در چند روز اخیر او با ... ( کیم کارداشیان و مایلی سایرس به جنگ هم رفتند کیم اینستاگرام مایلی را آنفالو کرد)
کانیه وست رپر سرشناس ۴۴ ساله و همسر قبلی کیم کارداشیان در گفتگوی جدیدش اعتراف کرده  به عنوان یک همسر در طول رابطه‌ا... ( کیم کارداشیان و کانیه وست دوباره باهم ازدواج خواهند کرد)
کیم کارداشیان مدل , بازیگر و کارآفرین آمریکایی به‌همراه آندره‌آ رادریتزانی، مالک و سهام دار تیم فوتبال "لیدزیونایتد"... ( کیم کارداشیان به صورت مخفیانه دختران افغانستان را به انگلیس منتقل کرد طالبان کیم کارداشیان را تهدید به مرگ کرده است)
کیم کارداشیان قطعا نامی است که بیشترین دنبال کننده در دنیا را دارد.هر مسئله نام کیم کارداشیان در آن وجود دارد.شاید هر کسی بعد از رسوایی پخش ... ( کیم کارداشیان برنده جایزه نو آور برتر در بین تمام زنان شد)
کیم کارداشیان بعد از جدای از کانی وست شروع به روابط متعددی با اشخاص مختلف کرده است. از وکیل و استاد دانشگاه تا ورزشکار ها و کمدین ها در سنین... ( کیم کارداشیان وارد رابطه ای جدید شد او با همکار خود در شو کمدی جدیدش پیت دیویدسون وارد رابطه شده است)
 محصولات تولیدی کایلی جنرKylie Jenner به شدت بی کیفیت هستند. کایلی جنر شخصیتی که در دنیایی مد بر روی هر چیزی دست بگذارد ، با... ( کایلی جنر محصولاتی به شدت بی کیفیت تولید کرده آیا او قصد سو استفاده از نام خود را داشته است)
کلویی کارداشیان در طول این سال ها با چهره های مشهور زیادی ارتباط داشته است ، از جمله رپرها و ورزشکاران متعددی مانند فرنچ مونتانا ، لمار اودم... ( تمام افرادی که کلویی کارداشیان با آنها رابطه داشته لیستی پر از افراد مختلط)
کایلی جنر مهمان مجله وگ  VOGUE بود که از وی سوالاتی پرسیده شد. ویژه مجله  وگ  برنامه  «۷۳ سوال»... ( مصاحبه کایلی جنر با مجله وگ (Vogue))
هیچ کس به طور قطع نمی داند که کیم کارداشیان چند بار برای جراحی های زیبایی وارد اتاق عمل شده است. وی بارها انجام عمل های زیبایی مانند جراح... ( عمل های زیبایی کیم کارداشیان تا کجا پیش رفته اند؟)
هنگامی که اسم کیم کارداشیان وست برای اولین بار در سال 2011 در صفحات مجله ی فوربس آمد ، او حدود ۶ میلیون نفر فالوور در توییتر داشت درست نفر ب... ( بیلیونری به نام کیم کارداشیان)
کیم کارداشیان و ون جونز Kim Kardashian - Van Jones قرار ازدواج گذاشته اند. دو ماه پس از منتشرش خبر جدایی کیم کارداشیان و همسرش کان... ( کیم کارداشیان در حال ازدواج است با ون جونز)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا