مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های عرب زبان >
نوال الزغبی خواننده زیبا عرب
نوال الزغبی خواننده زیبا عرب
2021/10/27

نوال الزغبی خواننده زیبا عرب علیه دولت لبنان شده و به وضع موجود شدید اعتراض کرد

نوال الزغبی، ستاره موسیقی پاپ لبنان و جامعه عرب زبان، پس از درخواست دولت لبنان برای جلوگیری, انتقاد از سیاستمداران، سندیکای هنرمندان لبنان را ترک کرد.

نوال الزغبی، ستاره پاپ لبنانی، پس از اینکه این انجمن به اعضایش گفت که نمی توانند از سیاستمداران انتقاد کنند، از سندیکای هنرمندان حرفه ای استعفا داد.
الزغبی روز چهارشنبه استعفای دو صفحه ای را در حساب توییتر خود منتشر کرد که در آن از دولت حاکم کشور لبنان انتقاد کرد. 


او گفت که همه سیاستمداران و احزاب سیاسی لبنان "نفوذ منفی" دارند و آنها را به سستی و ضعف در برابر بحران اقتصادی و سیاسی فعلی کشور متهم کرد.
این خواننده موسیقی عربی گفت که احساس افتخار نمی کند که بنشیند و "لبنان عزیز و مردمش" را که در حال حرکت به سوی ناشناخته هستند تماشا کند.
الزغبی همچنین خطاب به پنج میلیون دنبال کننده خود در اینستاگرام و 4.7 میلیون دنبال کننده در توییتر گفت که با استعفا از سندیکا , اتحاد و حمایت از "شهروندان لبنانی"   خود را مشخص کرده است.


ماه گذشته، بازیگر جهاد الاطرش، رئیس سندیکا هنرمندان لبنانی، درخواست کرد که اعضا نباید از سیاستمداران یا احزاب سیاسی انتقاد یا نامی ببرند. وی افزود که آزادی بیان در چارچوب پارامترهای قانون اساسی محترم و حفظ می شود.
بیانیه او پس از حمله هواداران جبران باسیل، رئیس جنبش آزاد میهنی به خانه بازیگر اسعد راچدان صورت گرفت.
راچدان در طول یک مصاحبه تلویزیونی از میشل عون، رئیس جمهور، دامادش باسیل و حزب سیاسی آنها به دلیل حکومتشان انتقاد کرده و آنها را مقصر بحران های فعلی لبنان دانسته بود.
او گفت: «من ساکت نمی‌مانم و جز با کشتن نمی‌توانم ساکت شوم و از مردن نمی‌ترسم».

خانه راچدان تخریب شد و عکس های عون در اطراف آن منتشر شد.
العترش به دلیل اظهاراتش پس از حمله به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و بسیاری از هنرمندان و بازیگران با راچدان همبستگی کردند.  
الزغبی بیانیه الاطرش و سندیکا را محکوم کرد و گفت که این وظیفه اوست که از شهروندان لبنانی حمایت کند و از خواسته های آنها برای زندگی بهتر حمایت کند. او گفت که مردم باید بتوانند "آزادانه و دموکراتیک"  نظرات خود را بیان کنند.
او موضع سندیکا را "یک اقدام خطرناک و بی سابقه" توصیف کرد.
او 20 سال عضو سندیکا بود.

اینستاگرام نوال الزغبی

نام نویسنده : حامد شعبانی
فیلم نوال الزغبی قد نوال الزغبی اینستاگرام نوال الزغبی شوهر نوال الزغبی نوال الزغبی کجایی است آهنگ نوال الزغبی عکس نوال الزغبی نوال الزغبی کیست نوال الزغبی nawalelzoghbi
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
خواننده مشهور لبنانی هیفا وهبی بار دیگر در اینستاگرام در صدر فهرست تاثیرگذارترین ستاره های عرب  قرار گرفت. وهبی از نظر تعداد فالوورها د... ( هیفا وهبی در صدر فهرست تاثیرگذارترین ستاره های عرب)
احلام الشمسی خواننده زن عرب که نامش در جامعه عرب مثال زدنی است را بیشتر بشناسیم احلام  که بیشتر با نام خانوادگی احلام بنت علی ب... ( احلام الشمسی محبوب ترین خواننده عرب بیوگرافی اینستاگرام قد وزن ثروت روابط همراه با عکس)
مدیر سابق هیفا وهبی به دلیل سرقت 4 میلیون دلار از این خواننده لبنانی دستگیر شد محمد وزیری مدیر سابق هیفا وهبی خواننده لبنانی اوایل ه... ( هیفا وهبی ازدواج کرده است؟سرقت از هیفا وهبی و ادعای ازدواج با وی توسط وکیلش)
هیفا وهبی در میان زیباترین زنان جهان در سنین مختلف   هیفا وهبی ، خواننده , مدل و ستاره لبنانی ، همچنان در سطح جامعه عرب... ( هیفا وهبی در بین 30 زن زیبایی جهان در سنین مختلط قرار گرفت.چه کسانی با هیفا وهبی مبارزه می کردند)
شوهر نانسی عجرم متهم به "قتل عمدی" است که به عنوان یک اقدام مشروع دفاع از خود شناخته می شود پیش از این سرویس پخش عربی ShahidVIP... ( نانسی عجرم و شوهرش فادی الهاشم از اتهام قتل عمد تبرئه شدند آیا واقعا بی گناه بودند؟)
هدی قطان 185000 دلاری برای پست حمایتی در اینستاگرام که فقط یک شب قرار بگیرد رد کرد.   هدی قطان، وبلاگ نویس و کارآفرین لوازم ... ( هدی قطان پیشنهاد 185000 دلاری برای یک شب را با نگاه به وجدانم سریعا رد کردم)
10 نکته ای که در مورد میریام فارس نمی دانستید. اگر هنوز با میریام فارس  آشنا نشده اید  ، به خودتان لطف کنید. او ... ( 10 نکته در مورد میریام فارس خواننده عرب بیوگرافی اینستاگرام قد وزن و روابط)
مایا دیاب  خواننده ، مجری تلویزیونی ، مدل و بازیگر لبنانی ، که از بدو ورود قلب مردم سراسر جهان را تسخیر کرده است. درباره مایا... ( مایا دیاب خواننده مجری و مدل لبنانی بیوگرافی ایسنتاگرام تحصیلات و روابط همراه با عکس)
کارمن فراگوسو Carmen Fragoso کیست؟ به احتمال زیاد کیلیپ رقص این هنرمند را با آهنگ خانم ویزیری تتلو دیده اید. اما رقصنده آهنگ خانم... ( کارمن فراگوسو رقصنده کلیپ خانم وزیری امیر تتلو کیست؟بیوگرافی اینستاگرام کیلیپ)
هیفا وهبی کیست؟ هیفا وهبی در 10 مارس 1976 (20 اسفند 1354) در شهر ماهرونا در جنوب  کشور لبنان متولد شد. پدرش ، محمد وهبه ، ملیت ... ( هیفا وهبی خواننده و بازیگر لبنانی بیوگرافی اینستاگرام قد وزن همراه با عکس)
10 تا از زیباترین خوانندگان زن عرب  که  در جامعه اعراب از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. در سال های  گذشته برخی از زنان عرب پ... ( 10 خواننده زیبای عرب بیوگرافی اینستاگرام قد وزن تحصیلات همراه با عکس)
سریال عروس بیروت که ساخت کشور لبنان می باشد با سرمایگذاری 6 میلیون دلاری وزارت گردشگری لبنان و شبکه ام بی سی ساخته شده است.این سریال بازسازی... ( بیوگرافی كارمن بصيبص در سریال عروس بیروت ( عکس ))
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا