مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
برترین مدل های دنیا >
شعار ملکه زیبایی 2021
شعار ملکه زیبایی 2021
2021/05/18

ملکه زیبایی 2021 چه کسی شد

آندرا متزا کارمونا(Andrew Meza ) ملکه زیبایی مکزیک

آندرا متزا کارمونا(Andrew Meza ) ۲۶ ساله از کشور مکزیک برنده عنوان ملکه زیبایی جهان در سال پر از حاشیه  ۲۰۲۱ شد. در این رقابت‌ها نمایندگانی از ۷۴ کشور جهان حضور داشتند. آندرا متزا سومین مکزیکی می باشد که در طول  تاریخ این رقابت‌ها عنوان ملکه زیبایی جهان را برای کشور مکزیک بدست می آورد. او می‌خواهد در یک سالی که این عنوان را در اختیار دارد(رسم است کسی که ملکه زیبایی می شود یک سال این تاج در اختیار او قرار می گیرد) با "خشونت علیه زنان" مبارزه کند.

اما این مراسم همیشه حاشیه و جنجال های خود را داشته یکی از رسم های مرسوم پیام های است که هر ملکه زیبایی برای خود(عموما مربوط به کشور خودشان)انتخاب می کنند که اکثرا اعتراضی هستند.

در اینجا پیام های از این بانوان را میبینیم

ملکه زیبایی میانمار توزار وینت لوین(Thuzar Wint Lwin) 

ملکه زیبایی میانمار توزار وینت لوین(Thuzar Wint Lwin)  خواستار "دعا برای میانمار" شده است. بعد از کودتای نظامی و اعتراض‌های مردمی در میانمار تاکنون صدها نفر کشته و هزاران نفر توسط دولت زندانی شده‌اند. در روزهای گذشته نیز خبر درگیری نظامی و کشته شدن تعدادی در استان "چین" گزارش شده است.

ملکه زیبایی سنگاپور برنادت بله اونگ (Bernadette Belle Wu Ong)

ملکه زیبایی سنگاپور برنادت بله اونگ (Bernadette Belle Wu Ong)( متولد ۲۹ مهٔ ۱۹۹۴) نیز بر روی لباس‌ سفید و قرمز خود  خواستار "توقف نفرت‌پراکنی در آسیا" شده است.

 یولیا هورتا (Júlia Horta)

 یولیا هورتا (Júlia Horta) ملکه زیبایی برزیل در سال ۲۰۱۹ با لباسی مثل پرچم برزیل ظاهر شد و بنری با متن "خشونت علیه زنان" اعتراض کرد.

ویچیتا فونویلای(Vichitta Phonevilay)

ویچیتا فونویلای(Vichitta Phonevilay ) ملکه زیبایی کشور لائوس در مراسم انتخاب ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۱۹ به آتش‌سوزی‌های عمدی در جنگل‌های آمازون اعتراض کرد  او با یک فیلم دست ساز وارد سالن شد و خواستار "حفاظت از جنگل های آمازون" شد.

اعتراض دسته جمعی  کاندیداهای ملکه زیبایی تمامی کشور ها  در سال ۲۰۱۸ به مصرف بیش از اندازه  پلاستیک اختصاص داشت. آنها با در دست دادشتن پرچمی خواستار "پایان دادن به آلودگی پلاستیک" در محیط زیست شدند.

لارا رونارسون(Lara Runarsson )

لارا رونارسون(Lara Runarsson ) ملکه زیبایی ایالت بایرن آلمان با لباسی پوشیده و سفید که به روی آن نوشته بود strong ظاهر شد.لارا رونارسون  به "قدرت" زنان در مراسم سال ۲۰۲۱ انتخاب ملکه زیبایی آلمان توجه داده است.

 کاندیداهای رقابت ملکه زیبایی (miss world ) در سال ۲۰۱۶ که در مانیل فیلیپین برگذار شد برای "احترام" به کره زمین و حفظ محیط زیست شعارهای "بازیافت"، "دوباره استفاده کردن" و "کاهش" را بدست گرفتند.

ملکه زیبایی فرانسه آلیسیا آیلیز (Alicia Aylies)

ملکه زیبایی فرانسه آلیسیا آیلیز (Alicia Aylies) در رقابت‌های ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ جهان برای برگزاری رقابت‌های المپیک سال ۲۰۲۴ در پاریس تبلیغ و تلاش کرد که با استقبال عجیب مردم فرانسه و دولت مردان این کشور از این حرکت رو به رو شد.

 ملکه زیبایی نامیبیا پاولینا مالولو (Paulina Malulu)

 ملکه زیبایی نامیبیا پاولینا مالولو (Paulina Malulu) در سال ۲۰۱۲ با لباس سفیدی که با رنگ قرمز روی آن  خواستار " حفاظت از کرگدن‌ها"ی کشورش شده بود حاضر شد. کرگدن‌ها به شدت با خطر انقراض روبرو هستند.

نام نویسنده : حامد شعبانی
ملکه زیبایی ایران مراسم ملکه زیبایی مراسم میس ورد قشنگترین ملکه زیبایی ملکه زیبایی جدید ملکه زیبایی آمریکا ملکه زیبایی ترکیه ملکه زیبایی 2022 ملکه زیبایی 2021 ملکه زیبایی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
ویدیویی از جشن تعیین جنسیت سومین فرزند آدریانا لیما مدل برزیلی و ۴۰ ساله که بیشتر او را به عنوان فرشته ویکتوریا سکیرت میشناسیم وی ... ( آدریانا لیما یک پسر بدنیا خواهد آورد بچه آدریانا لیما پسر است همسر آدریانا لیما کیست)
حتما داخل اینستاگرام عکس های زیادی مشاهده کردید از افرادی که خود را مدل و یا حرفه ای که به آن مشغوا هستند مدلینگ معرفی می کنند با عکس های جذ... ( بیتا طیبی مدل زن ایرانی کیست؟بیوگرافی بیتا طیبی جذاب ترین مدل زن ایرانی)
سوفیا ورگارا، بازیگر,مدل و مجری برنامه امریکاز گات تلنت  در سریال جدید شبکه اینترنتی نتفلیکس حضور خواهد داشت و نقش اصلی شخصیت... ( سوفیا ورگارا در سریال جدیدش نقش ملکه مواد مخدر گریزلدا بلانکو را بازی خواهد کرد)
داستان درگری زین مالک با یولاندا حدید مادر جی جی حدید را تمام خبر گذاری پوشش دادند.درگیری که ابعاد زیادی دارد. سوال های که بوجود آمد و شایعا... ( داستان کامل طلاق زین ملک و جی جی حدید و جدایی آنها توسط یولاندا حدید جی جی حدید خیانت کرده و از شخصی دیگر بچه دار شده است)
مونیکا بلوچی بازیگر و نماد مد ایتالیایی و دخترش دوا کاسل بر جلد شماره ماه ژوئیه Vogue Italia حضور پیدا کردند. به نظر می رسد بلوچی 56 ساله سن... ( مونیکا بلوچی همراه دخترش دیوا بر روی مجله ایتالیایی Vogue)
هایلی بالدوین (بیبر) دختر بازیگر معروف استفان بالدوین و مادرش برزیلی کنیا دئوداتو بالدوین که  به طور ارثی فعالیت بازیگری خود را در... ( هیلی بالدوین بیوگرافی قد وزن روابط ثروت و هرآنچا در مورد هیلی بالدوین و جاستین بیبر وجود دارد)
آدریانا لیما  در ماه نوامبر پس از 20 سال حضور در برند لباس زیر ، از ویکتوریا سکرت بازنشستگی خود را اعلام کرد. او آخرین راهپیمایی  ... ( آدریانا لیما سوپر مدل برزیلی از ویکتوریا سکرت خدا حافظی کرد)
آدریانا لیما و دوست پسرش ترک تبارش متین هارا پس از یک سال و نیم ، مدل ویکتوریا سکرت از نویسنده ترک جدا شد. اخبار تأیید شده ای وجود دار... ( آدریانا لیما از دوست پسر ترک و مسلمانش جدا شد همراه با عکس)
مدلینگ برای بسیاری حرفه شگفت انگیزی بوده  زیرا با مدیر برنامه ای  مناسب می توان چهره برندهای درجه یک مد را انتخاب کرد. پردرآم... ( 15 سوپر مدل پر درآمد در سال 2021 چه کسانی هستند همراه با اینستاگرام بیوگرافی)
مهندس اشرفی متولد یکم شهریور هزار و سیصد هفتاد و چهار در تهران متخصص آی تی و دیجیتال مارکتینگ از سال 1387 مالک هلدینگ مهندس اشرفی که تشکیل... ( امیرحسین اشرفی مدل برجسته ایرانی بیوگرافی اینستاگرام تحصیلات شغل)
"زوزی تونزی "از تجربیاتش  هنگامی که میس وورد بود برایمان میگوید: "من سزاوار پیروزی بودم" ملکه زیبایی دنیا  خاط... ( زوزیبینی تونزی ملکه زیبایی سال 2019 از اهدافش می گوید)
اگر در اینستاگرام چرخی بزنید بی شک در عرصه مدل و مدلینگ خیلی از افراد را میبینید که خود را به عنوان مدل معرفی می کنند.همگی این افراد خود را ... ( برترین و بهترین مدل های مرد ایرانی)
ماندانا مانی هستم متولد دى ماه.رنگ چشم قهوه اى، رنگ مو (تا حالا موهامو رنگ نكردم) قهوه اى روشن مايل به شرابى.وزن ٥٧ كيلو قد ١٧٢ سانت از بچگى... ( بیوگرافی و مصاحبه با ماندانا مانی طراح مانتو و لباس زنانه)
کندال جنر Kendall Jenner از مرگ نجات پیدا کرد. براساس گزارش TMZ کندال جنر مدل مشهور ۲۵ ساله و خواهر ناتنی کیم کارداشیان از مردی ۲۴ ساله ک... ( کندال جنر(Kendall Jenner) را تهدید به مرگ کردند)
یائل شلبیا Yael Shelbia زیبایی در درون انسان است. یائل شلبیا مدل ۱۹ ساله اهل کشور فلسطین  که از سوی Tc Candler به عنوان زیبا... ( یائیل شلبیا ( Yael Shelbia) زیباترین زن جهان در سال 2020 شد)
Janice Dickinson جنیس دیکینسن مدل مشهور دهه ۷۰ تا ۹۰ میلادی و از داوران سابق برنامه «مدل برتر بعدی آمریکا» در گفتگوی جدیدی درب... ( جنیس دیکینسن(سوپر مدل دهه 90) کایلی جنر کندال جنر و جی جی حدید مدل نیستند)
۱۰ مدل پردرآمد جهان همیشه این طراحان هستند که در مورد آنها صحبت میشود و کارهایشان مورد ستایش مردم در دنیای مد و فشن قرار میگیرد اما نباید... ( 10 مدل پردرآمد و زیباترین مدل های جهان)
استلا ماین ماکسول مدل آمریکایی در ۱۵ می ۱۹۹۰  , 1369/2/15 در بروکسل بلژیک متولد شد.  ماکسول تا ۱۳ سالگی در بلژیک زندگی می کرداو در... ( بیوگرافی استلا ماکسول مدل ویکتوریا سکرت)
آدریانا لیما (Adriana Lima):لیما در ۱۲ ژوئن ۱۹۸۱ در سالوادور ؛باهیا برزیل متولد شد.بسیاری از منابع اظهار داشتند که"فرانچسکا" نام م... ( بیوگرافی آدریانا لیما رابطه های عاشقانه و زندگی خصوصی + عکس)
تیلور ماری هیل (Taylor  Hill):سوپر مدل آمریکایی زیبا و فرشته ویکتوریا سکرت  با قد ۱۷۸ و وزن ۵۵ کیلو گرم در تاریخ ۵ مارس ۱۹۹۶(۱۷ اس... ( بیوگرافی تیلور هیل Taylor Hill مدل ویکتوریا سکرت)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا