مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش رنگ مو >
سایه رنگ مو بلوند
سایه رنگ مو بلوند
2020/06/20

انتخاب انواع سایه های بلوند مناسب برای مو

 اگر قصد دارید موهای خود را بلوند  کنید ، سایه های مختلف زیادی برای انتخاب وجود دارد. البته موضوع فقط در مورد انتخاب سایه مورد علاقه تان نیست. فاکتورهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد ، از جمله میزان و درجه ای از بلوند مو که دوست دارید  و سایر ویژگی های ظاهری شما مانند رنگ پوست و رنگ چشم .
برخی سایه های رنگ مو بلوند بیشتر از سایرین با ویژگی های شما مطابقت دارد. اگر رنگ بلوند انتخابی شما با ظاهر شما مطابقت نداشته باشد ، ممکن است خود را به نظر عجیب و غریب و عجیب ببینید. البته به راحتی می توانید ویژگی های خود را با سایه های مناسب رنگ مو بلوند مطابقت دهید ، و با رعایت چند قانون رنگ می توانید سایه ای مناسب برای تغییر ظاهر خود پیدا کنید.

سایه های بلوند

سایه های مختلف رنگ مو بلوند وجود دارد  ، از دسته جالب رنگ تن خاکستر گرفته تا گرمی بلوند توت فرنگی. شما می توانید بلوندهای تیره تری داشته باشید که به سایه قهوه ای نزدیک تر باشند ، یا به اندازه بلوند پلاتین یخی سرد و روشن باشند. این مجموعه از تن ها شامل موارد زیر است:

بلوند خاکستری
بلوند مروارید
بلوند طبیعی
بلوند بژ
بلوند طلایی
ورزش کارامل
بلوند توت فرنگی

تون های رنگی همسان

پوست و چشم شما می تواند سرد یا گرم باشد. دانستن تن رنگ  پوست شما به شما کمک می کند رنگی را انتخاب کنید که با پوست شما مطابقت داشته باشد.
به طور معمول ، افرادی که پوست سفید تری دارند تمایل به تن های بلوند مانند بلوند خاکستری و مرواریدی دارند ، در حالی که اگر پوست گرم دارید ، با یک بلوند گرمتر بهترین ظاهر را خواهید داشت. دلیل این امر این است که رنگ های مشابه یکدیگر را تکمیل می کنند ، اگرچه ممکن است گاهی اوقات با کنتراست واضح با تن های رنگی  مخالف بازی کنید و از نظر ظاهری هم خوب بنظر برسید.

چگونه ویژگی های خود را بررسی کنیم؟
اگر به ظاهر رگهای زیر پوست خود توجه کنید ، این یک نشانه نسبتاً خوب از رنگهای غالب موجود در چهره شماست.

 

اگر رگها به رنگ آبی باشد ، رنگ پوست شما دارای حالت صورتی رنگی است و به عنوان پوست سرد و سفید طبقه بندی می شود. با این حال ، رگهای سبز رنگ های طلای بیشتری موجود در پوست شما را نشان می دهند که آن را گرم توصیف می کند. تحلیل و تجزیه رنگ چشمان  آسانتر است زیرا می توانید از نگاه کردن به آنها بگویید که اگر خاکستری ، آبی یا سبز باشند ، رنگ آنها سرد  است. چشم هایی که فندقی یا قهوه ای هستند ، گرم و خوش رنگ هستند و با سایه های گرمتر از رنگ مو ، به بهترین شکل نشان داده می شوند.

هنگامی که رنگ پوست و چشم خود را می دانید ، بهتر است بدون خطا ، سایه های مختلف رنگ بلوند را انتخاب کنید. این رنگ هایی است که در ویژگی ها و موهای شما وجود دارد که یا مکمل یا ضد یکدیگر خواهد بود.
هنگامی که موهای خود را رنگ می کنید ، برای بهترین نتیجه همیشه مطابق با رنگ پوست انتخاب کنید. سایه های بلوند شاد اگر از پوست سرد و سفید  برخوردار هستید بهترین سایه های بلوند سرد  را امتحان کنید و سایه های گرم بلوند بهترین رنگ برای پوست گرم به نظر می رسد.

تن های بلوند سرد

سایه های خوش رنگ از موهای بلوند شامل  بور خاکستری ،  بور مرواریدی و تا حدی کمتر  بور طبیعی است. این سایه ها دارای رنگ های پایه آبی یا بنفش هستند که رنگ پایه رنگ مو شما را تشکیل می دهند و ویژگی های  یک رنگ سرد را در بر دارند.
رنگهای بلوند سرد با چشمهای آبی یا سبز مطابقت دارد. چشم هایی که این رنگ را دارند ، زیباتر نشان میدهند   و در هنگام جفت شدن با این سایه های موهای بلوند ، پر جنب و جوش تر و پر رنگ تر به نظر می رسند. با این حال رنگهای مرواریدی از این نظر قابل توجه تر  هستند و حتی اگر  چشم های قهوه ای یا فندقی رنگ دارید میتوانید از بلوند مرواریدی استفاده کنید .
اگر چشمان شما تیره رنگ هستند  ، اما پوست سفید و سردی دارید ، می توانید از تن های سرد بلوند استفاده  کنید و بسیار زیبا به نظر برسید. این مهمترین عامل در انتخاب رنگ مو است.

مو بور خاکستری شدیدترین سایه در این گروه است و می تواند هر چیزی را از یک نقره ای تا بلوند خاکستری را در بر بگیرد  ، در حالی که مو بور مرواریدی تن پلاتینی به شما می دهد. موی بلوند طبیعی سایه ای متعادل و خنثی است که نتیجه ای را ارائه می دهد که خیلی سرد و گرم نیست.

 بلوند گرم

سایه های گرم بلوند دارای رنگ پایه طلایی یا مسی است. این سایه ها مناسب پوست های گرم است و باعث برجسته تر و گرم تر شدن رنگ چشم ها خواهد شد. رنگ ها می توانند از بلوند بژ ، که یک سایه بلوند طلایی ظریف است ، تا  بلوند توت فرنگی ، که عمدتا مسی است ، باشد.

اگر چشم های فندقی یا قهوه ای دارید ، سایه های گرم رنگ  بلوند باعث می شود که آنها بسیار پر جنب و جوش و خیره کننده به نظر برسند. اگر به هر حال رنگ آبی یا سبز باشد ، چشم های خود را به هیچ وجه نمی پسندید ، و در این حالت چشمان شما کسل کننده تر به نظر می رسند.

اگر چشمان خونسردی دارید ، به همان اندازه از سایه ها و تن های  بلوند سرد استفاده کنید که تن پوست شما اجازه می دهد. بلوند بژ اغلب با تمام رنگهای چشم همخوانی دارد اما  یک رنگ پوست گرم بیشتر هماهنگ است .

سایه های گرم مانند بلوند طلایی اغلب مکمل چهره های است که  طلایی یا "برنزه" هستند.

چگونه موهای بلوند خود را رنگ کنید

رنگ کردن موهای بلوند شما کمی پیچیده تر از اکثر رنگ ها است ، اما با آمادگی و دانش درست می توانید به نتیجه ای زیبا و طبیعی برسید.

چگونه موهای بلوند را تن دهید

موهای بلوند بهترین شرایط را برای رنگ پذیری دارند. حال چگونه موهای بلوند را تن دهید و ظاهری زیباتر داشته باشید

عمق رنگ مو

سایه های رنگ مو بلوند را می توان بیشتر با عمق رنگ موجود تعریف کرد. رنگهای بلوند سطوح مختلفی دارند. از سطح 6 ، که یک بلوند تیره است ، تا سطح 10 ، که روشن ترین بلوند است ، متغیر است.

. اگر موهای تقریبا تیره دارید  سایه های تیره می تواند آن را رنگدارتر کند و  معمولاً با پوست تیره مطابقت دارد.البته اگر پوست روشنی دارید می توانید یک سایه روشن تر انتخاب کنید.
انتخاب یک رنگ بلوند که با پوست شما مطابقت دارد بهترین راه برای اطمینان از عالی بودن رنگ جدید شما است. بسیاری از سایه های رنگ موهای بلوند می توانند رنگ چشم شما را نمایانتر کند و حتی در صورت درست انجام دادن رنگ  چهره شما را واضح تر جلوه دهند. نکته مهم این است که قبل از تصمیم گیری ، ویژگی های ظاهری خود را در نظر بگیرید.

در انتخاب سایه ای که با ویژگی های شما مطابقت دارد مشکل دارید؟ برای مشاوره مناسب سوالات خود را مطرح کنید و من پاسخگو خواهم بود.

نام نویسنده : صبا شعبانی

سایه رنگ مو بلوند

رنگ مو بلوند

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
رنگ مو اویکو کارایل چه رنگی است فرمول رنگ مو اویکو کارایل اویکو کارایل در لیست زیباترین زنان ترکیه , محبوبترین زنان ترکیه ... ( رنگ مو اویکو کارایل و فرمول رنگ بازیگر ترکیه ای سریال ضربان قلب نقش ایلول اینستاگرام)
تیلور سویفت(تیلور سوئیفت) در لیست موفقترین زنان دنیا,زیباترین زنان دنیا , محبوبترین زنان اینستاگرام و هر آنچه که یک نفر بخواهد در این سن بدس... ( رنگ مو تیلور سویفت چه رنگی است فرمول رنگ مو تیلور سوئیفت)
امبر هرد یکی از زیباترین زن های حال حاضر در دنیا که الگوی بسیاری از طراحان مد و فشن و همچنین بانوان سرتاسر دنیا می باشد. طلاق امبر ه... ( رنگ مو امبر هرد چی رنگی است فرمول رنگ مو امبر هرد)
رنگ مو اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson چه رنگی است؟ اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson قطعا یکی از تاثیرگذارترین بازیگران حا... ( رنگ مو اسکارلت جوهانسون به صورت طبیعی و در فیلم ها)
رنگ مو آسلیهان گونر Aslıhan Güner بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره های شمالی  این روز مورد توجه خانوم های طرفدار سریال ه... ( رنگ مو آسلیهان گونر بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره شمالی)
رنگ مو کیتی پری چه رنگی است؟   رنگ مو خوانندگان زنی که در موزیک ویدیوها  به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در... ( رنگ موهای کیتی پری چه رنگی هستند چگونه موهای خود را شبیه کیتی پری کنیم؟)
رنگ مو بازیگر فیلم و یا سریالی که به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در لحظه دوست دارد مخاطب وخصوصا بانوان عزیز از دانستن آن ل... ( رنگ مو مارگو رابی چه رنگی است)
رنگ مو بازیگران هالیوودی شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در فیلم یا سریالی که در حال تماشای آن هستید ناگهان رنگ مو بازیگر نظر شما ر... ( رنگ مو تمامی بازیگران خارجی هالیوود جدید بلوند عسلی کرم طلایی مسی خرمایی کاراملی)
در واقع پوست های با تن گرم با موهایی با تن گرم بیشتر تطابق دارند و این موضوع در مورد کسانی که پوستی با تن سرد دارند نیز صادق است اما هدف این... ( انتخاب رنگ مو متناسب با رنگ پوست شما همراه با صبا شعبانی)
تا به امروز در دنیای هنر و زیبایی آرایشگران در سر تا سر دنیا انواع تکنیک های زیبایی و رنگ مو را به دنیا معرفی کرده اند و انصافا بسیار زیبا و... ( آموزش رنگ کردن مو و آشنایی با انواع مدل های رنگ مو)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا