مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/16

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش رنگ مو >
زردی رنگ مو دکلره شده
زردی رنگ مو دکلره شده
2020/08/09

از بین بردن زردی یا نارنجی مو بعد از دکلره کردن

  حتما برای شما هم پیش آمده که به امید داشتن یک موی یخی پلاتینه به سالنهای آرایشی بروید و در نهایت یک رنگ زرد یا طلایی را  روی موهای خود ببینید .
این یک مشکل بسیار شایع هنگام دکلره کردن  برای از بین بردن رنگ روی موهای تیره است. اگر بدنبال یک بلوند پلاتینه یا بلوند خاکستری هستید ، رنگ های زرد و طلایی می توانند اثر را به کلی خراب کنند. متأسفانه ، بسته به رنگ موی اصلی شما  برای رفع زردی  با مشکل مواجه خواهید بود. روش های مختلفی برای رفع موهای زرد بعد از دکلره کردن وجود دارد . برای یادگیری نحوه جلوگیری و رفع موهای زرد بعد از دکلره کردن موها ، خواندن این مقاله را ادامه دهید.

 چرا بعد از دکلره کردن موها زرد می شوند؟

اکثر مردم نمی توانند موهای بلوند پلاتینی را فقط با دکلره کردن یا استفاده از رنگهای بلوند و روشن  داشته باشند. این بدان دلیل است که برای رسیدن به پایه و رنگ پلاتینه ، همه رنگدانه ها باید از مو جدا شوند. دکلره رنگدانه ها را از مو جدا می کند ، اما در عین حال باعث ضعیف شدن آن می شود بنابراین رسیدن به رنگ سفید از موهای تیره غالباً خطرناک است. هرچه روند سفید شدن مو جلوتر برود ، مو چندین درجه از رنگ نارنجی دورتر ​​و پس از مدتی ، زرد ، زرد کم رنگ و تقریباً سفید رنگ می شود. اگر موهای شما به طور طبیعی قهوه ای یا سیاه است ، از بین بردن رنگدانه های قرمز و تیره مو تقریباً غیرممکن است و شما با موهای زبر ، زرد و طلایی در موهای خود یا موهای بسیار آسیب دیده مواجه خواهید شد.

بسته به جنس موهای شما و کیفیت مواد دکلره مورد استفاده ، نتیجه کار متفاوت خواهد بود. مهم است که مراقب باشید موهای خود را بیش از حد سفید نکنید برای اینکه از شر زردی خلاص شوید زیرا ممکن است به جای رشته موهای پلاتینی براق ، به یک موی سوخته و زرد  برسید. بنابراین بهتر است ابتدا روشهای جایگزینی برای سفید کردن را امتحان کنید تا ببینید آیا می توانید بدون آسیب رساندن به موهایتان از رنگ زرد عبور کنید یا خیر
 حتی اگر موهای خود را در آرایشگاه توسط یک رنگ و مش کار دکلره بکنید   پس از چند بار شستشو دوباره زردی های مو بیرون میزنند و ظاهر میشوند ، زیرا تونر مورد استفاده برای از بین بردن رنگ زرد ناخواسته از بین می رود. شامپو بنفش و محصولات تونینگ بهترین دوست هر موی بلوندی است که می خواهد رنگ  را روشن نگه دارد و زرد یا نارنجی نباشد.  

تونر چیست و چه کاری انجام می دهد؟

یک تونر که به آن براق کننده نیز گفته می شود محصولی است که برای از بین بردن رنگ های ناخواسته در موهای شما استفاده میشود و موها را براق و درخشان میکند. و از آن به عنوان روکش  موها استفاده میشود. بعد از دکلره کردن استفاده از یک تونر مناسب رنگ و تن نارنجی و قرمز ناخواسته را برطرف می کند و رنگ خاکستری یا پلاتینی کامل را  به شما می دهد. یک تونر می تواند یک رنگ دائمی یا نیمه دائمی باشد  برای از بین بردن رنگ زرد موها. با این وجود ، پس از دکلره کردن مو  رنگهای نیمه دائمی ترجیح داده می شوند زیرا برای مو آسیب کمتری دارند.

بسته به اینکه کدام رنگ را می خواهید از بین ببرید ( مثلا نادنجی و یا زردی ،سبزی،قرمزی) ، می توانید از تونرهای مختلف استفاده کنید  برای اینکه رنگهای مایل به قرمز را خنثی کنید، از رنگ سبز استفاده کنید ، برای از بین بردن رنگ های زرد به رنگ بنفش و از بین بردن نارنجی به رنگ و تونر آبی احتیاج دارید.با این حال ، مراقب باشید که در استفاده از آنها زیاده روی نکنید چون ممکن است در نهایت رنگ موهایتان به یک سبز کدر بد رنگ و کدر برسد.  اگر می خواهید روش های اصلاح موهای نارنجی را بفهمید ، یک تونر مایل به زیتونی راه حل خوبی خواهد بود.
 استفاده از تونر همیشه ضروری نیست: اگر موهای روشن طبیعی دارید ، یک رنگ موی بلوند  ممکن است تمام موارد مورد نیاز شما بدون استفاده از دکلره را رفع کند. با این حال ، اگر موهای تیره دارید ، سفید کردن مو را تا حدی ادامه دهید که استفاده از رنگ دائمی مو با تن پلاتینه / خاکستری ، نتایج دلخواه را به شما بدهد. تونرهای نیمه ماندگار معمولاً بسته به اینکه چند بار موهای خود را میشویید ، بعد از 2 تا 8 هفته از موها شسته می شوند.

 آیا می شود Toning را در خانه انجام داد؟

محصولاتی که در سوپر مارکت ها و فروشگاه های زیبایی فروخته می شوند می توانند به عنوان یک تونر عمل کنند ، زیرا  کمک میکنند تا تن های بد رنگ نارنجب و زرد را از بین ببرند.

 شما همچنین می توانید از یک رنگ مو دائمی یا نیمه دائمی استفاده کنید .

موهایی که سفید شده تر از حد معمول هستند یعنی به پایه ی ۱۰ و ۱۱ ، به این معنی که حتی یک رنگ موی نیمه دائمی (بدون رنگ مو آمونیاک) می تواند مدت بیشتری روی موها باقی بماند . به همین دلیل ، مهم است که از میزان رنگ مو و شماره های رنگها آگاه باشید ، بنابراین می توانید بدون اضافه کردن تن های  ناخواسته و یا تیره کردن موهای خود ، رنگی را انتخاب کنید که مورد پسندتان باشد.

 چگونه موهای دکلره شده و به پایه رسیده ی خود را   بدون اینکه آسیب ببینند  در همان رنگ و پایه نگه داریم؟

اولین قدم برای فیکس رنگ  موهای سفید شده ( دکلره شده) ، جلوگیری از آسیب بیشتر است. موهای سفید شده بسیار آسیب پذیر هستند و فاقد پروتئین است. در صورت استفاده از تونرها با ترکیب اکسیدانها ، سرانجام موهای سفید شده خود را می سوزانید. اگر می خواهید بعد از دکلره کردن زردی را برطرف کنید ، یک ماسک و یا نرم کننده را با رنگدانه های بنفش مثلا تونر بنفش   به مدت نیم ساعت روی موهای خود بزنید
 همچنین انتخاب تونر مناسب برای سطح مو و رنگ موهای بلوند مورد نظرتان نیز تا حد زیادی مهم است.   برای داشتن موهای بلوند پلاتینه ، ابتدا باید مطمئن شوید که آن را به سطح مناسب برسانید مثلا ۱۰ و ۱۱: شما موهای بلوند پلاتین را در پایه  7 نمیتوانید بدست بیاورید ، حتی اگر از تونر Wella t18 استفاده  کنید. سعی کنید موهای خود را بدرستی بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا  زرد است ، مانند رنگ داخل پوست موز ، یا اینکه بیشتر شبیه رنگ طلا  است. ، برای رفع آن باید از یک تونر یا رنگ بنفش استفاده کنید. اگر نارنجی روشن باشد ، به جای آن به یک تونر بنفش آبی احتیاج دارید.

درباره انتخاب سطح رنگ مناسب مو و محصولات مناسب بیشتر بیاموزید و از مشاوره متخصص ما در مورد میزان رنگ مو در اینجا استفاده کنید!
وقتی سعی می کنید موهای دکلره شده که زرد یا نارنجی شده  اند  را درست کنید ، باید مراقب باشید بیش از حد تونر استفاده نکنید ، یا مدت خیلی طولانی آن را روی مو نگذارید. اگر این کار را انجام دهید ، موهای شما ممکن است بیش از حد تونر را جذب کرده و مایل به سبز کدر بشود. این اتفاق در مورد افرادی که موهای خیلی تیره دارند  می افتد. اگر این اتفاق افتاد میتوانید از جوش شیرین برای پاک کردن تونر از روی موهایتان استفاده کنید.

 شامپوهای ضد زردی و نارنجی

یک جایگزین بی خطر تر برای رفع تن زرد موها ، استفاده از شامپوها و نرم کننده های اصلاح رنگ است. به عنوان مثال ، Redken Blonde Idol Tone Custom برای موهای بلوند یا پلاتینی ، که پیگمنتهای بنفش را در موهای شما قرار می دهد بسته به اینکه چه مدت از زمان رنگ  گذشته است زردی را از بین می برد. سایر شامپوها و نرم کننده های "نقره ای" طراحی شده است که یک بار در هفته یا حتی هر روز استفاده  شوند ، اما به دستورالعمل استفاده دقت کنید
این نوع شامپو ها معمولاً رنگی بسیار روشن یا بنفش دارند ، اما نگران نباشید ، موهای شما پس از استفاده از آنها ، پلاتینه به نظر می رسند زیرا مقادیر رنگ رسوب شده فقط کافی است تا رنگ های نارنجی یا زرد ناخواسته را از روی موهای دکلره شده بردارند .  برخی از  انواع شامپو های عالی در این گروه  برای موهای  بلوند ، Nexxus Aloxxi Platinum Pro Color Toning و Clairol Shimmer Lights Silver Blonde Clairol Shimmer هستند که با یک شامپوی سولفات آزاد ترکیب شده اند تا موهای بلوند شما به نظر درخشان و زیبا برسند.

نام نویسنده : صبا شعبانی

زردی رنگ مو دکلره شده

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
شاید تا چند سال پیش مو های کسی دو رنگ می شود وی  مورد تمسخر قرار می گرفت طیف رنگ مو ها یک رنگ بود و بیشتر بلوند پرکلاغی و یا شرابی را ش... ( انواع رنگ مو پاستیلی و کهکشانی خاص سال جدید عکس رنگ مو پاستیلی و عکس رنگ مو کهکشانی)
۱۰ رنگ موی بینظیر برای فصل پاییز و زمستان فصل پاییز الهام گر رنگهای بسیار متنوع گرم و زیباست  عکس های شگفت انگیز از رنگ موهای پاییزی ... ( ۱۰ رنگ مو خاص جدید در زمستان و پاییز ۲۰۲۱ کدامند؟)
آیشواریا رای Aishwarya Rai مطرح ترین چهره  زن در هند و بالیوود  تبلیغ رنگ مو  شرکت لورئال،L'Or&e... ( رنگ مو آیشواریا رای Aishwarya Rai بازیگر هندی همراه با فرمول و عکس)
در این مقاله به معرفی انواع رنگ مو , قبل و بعد از انجام رنگ مو بر روی موها  و همچنین نوع رنگ را برای شما توضیح خواهیم داد. در مقالات... ( قبل و بعد از رنگ کردن مو عکس نمونه کار قبل و بعد از رنگ کردن مو قبل و بعد از رنگ موی سر)
رنگ مو بازیگران هالیوودی یکی از بیشترین سرچ های گوگل می باشد این بازیگران , مدل ها , سلبریتی ها و خوانندگان همیشه الگویی مناسب برای افراد جا... ( رنگ مو بازیگران هالیوودی و سلبریتی ها به صورت کامل تخصصی آموزش رنگ مو همراه باعکس رنگ مو های جدید)
الکساندرا داداریو  Alexandra Daddario  بازیگر ,  مدل و یکی زیباترین بازیگران جهان در هر فیلمی حضور داشته مورد توجه ... ( رنگ مو الکساندرا داداریو Alexandra Daddario چگونه باید موهای خود را رنگ کنیم؟)
رنگ مو تمامی بازیگران ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان  رنگ مو بازیگران ترکیه ای همچون  رنگ مو ادا اجه  , رنگ م... ( رنگ مو بازیگران ترکیه ای رنگ مو بازیگرای سریال های ترکیه ای همراه با فرمول و آموزش رایگان نحو رنگ کردن مو)
رنگ مو سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) مدل ترکیه ای چه رنگی است؟ سرنای ساریکایا (Serenay Sarıkaya) بازیگر , مدل و خواننده ترک... ( رنگ مو سرنای ساریکایا فرمول رنگ موی بازیگر ترکیه ای چگونه بدست می آید)
رنگ مو هیلی بالدوین همسر جاستین بیبر چه رنگی است؟ هیلی بالدوین قطعا نام او را شنیده اید دختری که ناگهان جاستین بیبر را عاشق خود کرد و سلن... ( رنگ مو هیلی بالدوین (بیبر) چه رنگی است و فرمول رنگ مو چگونه به دست می آید)
رنگ مو اویکو کارایل چه رنگی است فرمول رنگ مو اویکو کارایل اویکو کارایل در لیست زیباترین زنان ترکیه , محبوبترین زنان ترکیه ... ( رنگ مو اویکو کارایل و فرمول رنگ بازیگر ترکیه ای سریال ضربان قلب نقش ایلول اینستاگرام)
تیلور سویفت(تیلور سوئیفت) در لیست موفقترین زنان دنیا,زیباترین زنان دنیا , محبوبترین زنان اینستاگرام و هر آنچه که یک نفر بخواهد در این سن بدس... ( رنگ مو تیلور سویفت چه رنگی است فرمول رنگ مو تیلور سوئیفت)
امبر هرد یکی از زیباترین زن های حال حاضر در دنیا که الگوی بسیاری از طراحان مد و فشن و همچنین بانوان سرتاسر دنیا می باشد. طلاق امبر ه... ( رنگ مو امبر هرد چی رنگی است فرمول رنگ مو امبر هرد)
رنگ مو اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson چه رنگی است؟ اسکارلت جوهانسن Scarlett Johansson قطعا یکی از تاثیرگذارترین بازیگران حا... ( رنگ مو اسکارلت جوهانسون به صورت طبیعی و در فیلم ها)
رنگ مو آسلیهان گونر Aslıhan Güner بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره های شمالی  این روز مورد توجه خانوم های طرفدار سریال ه... ( رنگ مو آسلیهان گونر بازیگر نقش ییلدیز در سریال ستاره شمالی)
رنگ مو کیتی پری چه رنگی است؟   رنگ مو خوانندگان زنی که در موزیک ویدیوها  به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در... ( رنگ موهای کیتی پری چه رنگی هستند چگونه موهای خود را شبیه کیتی پری کنیم؟)
رنگ مو بازیگر فیلم و یا سریالی که به تماشای آن نشتیم شاید یکی از آن مواردی باشد که در لحظه دوست دارد مخاطب وخصوصا بانوان عزیز از دانستن آن ل... ( رنگ مو مارگو رابی چه رنگی است)
رنگ مو بازیگران هالیوودی شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در فیلم یا سریالی که در حال تماشای آن هستید ناگهان رنگ مو بازیگر نظر شما ر... ( رنگ مو تمامی بازیگران خارجی هالیوود جدید بلوند عسلی کرم طلایی مسی خرمایی کاراملی)
در واقع پوست های با تن گرم با موهایی با تن گرم بیشتر تطابق دارند و این موضوع در مورد کسانی که پوستی با تن سرد دارند نیز صادق است اما هدف این... ( انتخاب رنگ مو متناسب با رنگ پوست شما همراه با صبا شعبانی)
تا به امروز در دنیای هنر و زیبایی آرایشگران در سر تا سر دنیا انواع تکنیک های زیبایی و رنگ مو را به دنیا معرفی کرده اند و انصافا بسیار زیبا و... ( آموزش رنگ کردن مو و آشنایی با انواع مدل های رنگ مو)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا