مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش شینیون و بافت مو >
شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی
شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی
2020/08/04

آموزش شینیون بافت گوجه ای فرانسوی همراه با عکس مرحله به مرحله

مدل بافت _شینیون ترکیبی:این مدل مو از ترکیب شینیون گوجه ای و بافت فرانسوی می باشد که بیشتر برای دختر خانم های نوجوان مدل مناسبی است .در این مطلب ما می خواهیم در ۱۴ مرحله  مدل ترکیبی بافت-شینیون را به شما آموزش دهیم‌.

مرحله اول شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

ابتدا قسمت وسط و بالای سر را بصورت شکل بالا به صورت نیم دایره تقسیم می کنیم

مرحله دوم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

قسمت جلوی سر را هم به صورت نیم دایره تقسیم کرده و موهای بالای سر را جدا می کنیم

مرحله سوم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

موهای دم اسبی را به داخل یک پروتز سیلیکونی دونالتی وارد می کنیم و پروتز را به کف سر با سنجاق فیکس می کنیم

مرحله چهارم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

موهای دم اسبی را روی پروتز شانه می کنیم و با تافت خورده های مو را می گیریم

مرحله پنجم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

با یک کش شینیون موهای روی پروتز را فیکس می کنیم

مرحله ششم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

مو را از پشت گردن به صورت عمودی جدا می کنیم

مرحله هفتم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

یک تکه مو از قسمت بالا و یک تکه از قسمت پایین مانند شکل زیر برمیداریم

مرحله هشتم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

مویی که از قست پایین برداشتیم به صورت علامت + به روی تکه بالای می آوریم

مرحله نهم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

دوباره مانند شکل یک تکه از بالا به صورت + روی موی تکه پایینی می آوریم

مرحله دهم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

حالا تک موی اولی را که از قسمت بالای آورده بودیم مانند شکل به صورت پیچی روی تک موی دومی که از بالا آورده بودیم می آوریم

مرحله یازدهم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

در این مرحله یک تکه از قسمت زیر به تک موی مرحله قبل اضافه می کنیم

مرحله دوازدهم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

مراحل قبل را تکرار می کنیم

مرحله سیزدهم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

کل موها را دور تا دور مانند مراحل قبل به صورت بافت فرانسوی می بافیم

مرحله چهاردهم شینیون و بافت گوجه ای فرانسوی

در مرحله آخر انتهای مو را بافت گندمی میزنیم و انتهای مو را به صورت گل رز شینیون و به روی بافت مو با سنجاق فیکس می کنیم

همراهان گرامی مشا می توانیم با دنبال کردن پیج اینستاگرام من از جدید ترین بافت ها و شینیون های روز دنیا آشنا شوید

نام نویسنده : زهره شعبانی

بافت فرانسوی

شینیون

شینیون گوجه ای

شینیون گل رز

بافت هلندی

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
چگونه شینیونی تمیز و بدون وز داشته باشیم ؟ مهم ترین مورد  برای یک شینیون تمیزو بدون وز  آماده سازی شینیون قبل از انجا... ( چگونه شینیونی بدون وز و تمیز داشته باشیم؟)
هنر بافت مو یکی از محبوب ترین هنر های آرایشگری می باشد خیلی از ما برای آراستن موهای خود و اطرافیانمان در مجالس و مهمانی ها از مدل بافت موهای... ( آموزش بافت تمیز و بدون وز همراه با عکس بافت مو 1402)
واژه شینیون از یک کلمه فرانسوی به اسمchignon du couگرفته شده که بمعنی پس گردن می باشد که  به جمع کردن مو در پشت سر شینیون می گویند... ( شینیون کلاسیک برای چه افرادی مناسب است؟ همراه با آ موزش و عکس)
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
چگونه  موهای خود را فر کنیم و  تا چند روز همان حالت بماند.؟؟؟ این روش  را بیاموزید و حالت فر موهای  خود را برای چند روز... ( موهای خود را چگونه فر کنیم؟)
آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس:بافت موی مکزیکی یا چهل گیس ؛توجه اغلب خانم ها را بخود جلب نموده است و چنانچه تمایل دارید به موهایتان فرم بی... ( آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس)
سلام دوباره با یک مطلب آموزشی بسیار کاربردی در خصوص کوتاهی و هیرکات در خدمتتون هستیم امیدواریم که در شرایط فعلی که سالنها محل امنی نیستند ... ( آموزش کوتاهی و هیرکات مو همراه با عکس تمامی مراحل)
20 تا از بهترین مدلهای کوپ مو در سال ۲۰۲۰ کدام است؟ عکس اول مدل موی پیکسی یک مدل موی  کلاسیک و زیبااست که مورد علاقه خانم ها در ه... ( معرفی 20 تا از بهترین مدل های کوپ مو در سال ۲۰۲۰)
ابزارهای شینیون: معمولا همه خانم ها علاقه دارند که موهای خود را آرایش و مدل های مختلف را امتحان کنند و برای حرفه ای تر شدن آرایش موهایتان به... ( آموزش و معرفی شینیون بافت مو و ابزار های مورد نیاز)
تاریخچه بافت مو زمان مشخصی ندارد انسان ها از همان ابتدا به دنبال راهی برای جمع کردن موهای بلندشان بوده اند . که بافت شینیون از مدل موهایی اس... ( آموزش شینیون_بافت خطی حلزونی همراه با عکس مرحله به مرحله)
برش باب یکی از بروز ترین مدل های ۲۰۲۰ می باشد. در این مدل کوتاهی موها به طور معمول در اطراف سر تقریبا در حد فک  کوتاه می شوند و اغلب با... ( مدل کوتاهی مو باب یا برش مو باب چیست؟همراه با عکس)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا