مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/29

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش شینیون و بافت مو >
شینیون گره ای
شینیون گره ای
2020/06/23

8مدل شیک شینیون (شینیون گره ای)

8 مدل شیک chignon (شینیون گره ای) که شما خانم های عزیز می توانید این مدل ها را روی موهای خود امتحان کنید.اگر یه نکته وجود داشته باشد راجع به مدل chignon این است که با این سبک شینیون می توان مدل های زیادی را با خلاقیت هنر دست آرایشگرروی موی مشتری پیاده کرد. ما در اینجا شما را با 8 مدل شینیون chignon آشنا می کنیم.

مدل اول شینیون گره ای :

مدل chignon کلاسیک روبه پایین

این مدل شینیون chignon بصورت یک گره ی بزرگ پشت گردن می باشد .این مدل ؛مدلی ساده ،در عین حال شیک و کلاسیک می باشد. در این مدل شینیون ابتدا موها را دم اسبی می بندیم و انتهای دم اسبی را دو باره به داخل کش مو بصورت پیچشی می بریم و بقیه مو را بصورت گره دور کش دم اسبی می پیچانیم و با انگشت دست موها را شل میکنیم.

مدل دوم شینیون گره ای :

مدل chignon فردار(کرلی):
اگر دقت کرده باشید بیشتر بازیگران هالیوودی در فرش قرمز این مدل شینیون را دارند.در این مدل شینیون ابتدا موها را با مو پیچ یا اتو مو فر می کنیم.و در مرحله بعد مو را بصورتی که خود آرایشگر بر اساس فرم سر و حجم مو؛همانطور که در شکل زیر می بینید مورا به پشت گردن   بصورت شلوغ و نامرتب با سنجاق فیکس می کند.

مدل سوم شینیون گره ای :

wrapped chignon ( شینیون پشت گردن پیچیده شده یا گره خورده) :
این مدل شینیون یکی از مدل شینیون های ساده و کلاسیک می باشد که بیشتر در محل کار می توان از این مدل استفاده کرد.ابتدا مانند بقیه مدل های chignon موهارا به عقب می بریم و موهارا با کش شینیون دم اسبی روبه پایین می بندیم و ابتدای دم اسبی را بصورت یک پیچ بزرگ پیچ می دهیم و انتهای مو را با سنجاقیا همان کش دم اسبی فیکس می کنیم و از قسمت موهای جلو سر بعقب می آوریم و با یک پیچ ساده مو را به دور کش دم اسبی مانند شکل زیر شینیون می کنیم.

مدل چهارم شینیون گره ای :

chignon with twist

در این مدل chignon مانند مدل های دیگر گره ی انتهای دم اسبی را روبه داخل می بریم و با سنجاق یا کش دم اسبی فیکس می کنیم .فقط تفاوت آن با بقیه مدل بالای آن است که در این مدل دم اسبی را به سه قسمت تقسیم می کنیم و هر قسمت را جداگانه رو به داخل پیچ می دهیم که بصورت یه بوکل نا مرتب در آید و موهای جلو سر را با بافت دوتایی پیچ می دهیم و انتهای موی جلوی سر را بپشت سر می آوریم و داخل گرهپشت سر با سنجاق فیکس می کنیم.

مدل پنجم شینیون گره ای :

Dutch Braid chignon)chigon بافت هلندی):

این مدل شینیون مانند مدل های قبلی موهای پشت سر را بصورت گره ای بزرگ و نامرتب بپشت گردن فیکس می کنیدو جلو مو را با بافت هلندی یعنی همان بافت اضافه کردن روبه زیر شینیون می کنیم.

مدل ششم شینیون گره ای :

مدل Braided chignon

در این مدل شینیون همانطور که در شکل می بینید گره مو یا همان chignon پشت گردن به صورت بافت می باشد و موهای جلو و پشت سر را باید بصورت نامرتب بعقب دم اسبی کنید و بعد دم اسبی را به چند دسته تقسیم کنید و هر قسمت را بافت ساده گندمی و یا هر بافتی که مد نظر خودتان است می بافیدو بصورت گوجه ای دور دم اسبی می پیچانید و در آخر با سنجاق فیکس می کنید.

مدل هفتم شینیون گره ای :

Messy Braided Bun(بافت گوجه ای شلوغ):

در این مدل دم اسبی را بچند قسمت تقسیم می کنیم و هر بخش را بصورت بوکل های بزرگ پشت گردن با سنجاق فیکس می کنیم.

مدل هشتم شینیون گره ای:

Knotted chignon

این مدل chignon هم مانند مدل بالا می باشد فقط بوکل های آن بزرگتر و بصورت گره در هم پیچانده شده اند.

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون

شینیون گره ای

chignon

کلاسیک روبه پایین

فردار

شینیون

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
چگونه شینیونی تمیز و بدون وز داشته باشیم ؟ مهم ترین مورد  برای یک شینیون تمیزو بدون وز  آماده سازی شینیون قبل از انجا... ( چگونه شینیونی بدون وز و تمیز داشته باشیم؟)
هنر بافت مو یکی از محبوب ترین هنر های آرایشگری می باشد خیلی از ما برای آراستن موهای خود و اطرافیانمان در مجالس و مهمانی ها از مدل بافت موهای... ( آموزش بافت تمیز و بدون وز همراه با عکس بافت مو 1402)
واژه شینیون از یک کلمه فرانسوی به اسمchignon du couگرفته شده که بمعنی پس گردن می باشد که  به جمع کردن مو در پشت سر شینیون می گویند... ( شینیون کلاسیک برای چه افرادی مناسب است؟ همراه با آ موزش و عکس)
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
چگونه  موهای خود را فر کنیم و  تا چند روز همان حالت بماند.؟؟؟ این روش  را بیاموزید و حالت فر موهای  خود را برای چند روز... ( موهای خود را چگونه فر کنیم؟)
آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس:بافت موی مکزیکی یا چهل گیس ؛توجه اغلب خانم ها را بخود جلب نموده است و چنانچه تمایل دارید به موهایتان فرم بی... ( آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس)
سلام دوباره با یک مطلب آموزشی بسیار کاربردی در خصوص کوتاهی و هیرکات در خدمتتون هستیم امیدواریم که در شرایط فعلی که سالنها محل امنی نیستند ... ( آموزش کوتاهی و هیرکات مو همراه با عکس تمامی مراحل)
20 تا از بهترین مدلهای کوپ مو در سال ۲۰۲۰ کدام است؟ عکس اول مدل موی پیکسی یک مدل موی  کلاسیک و زیبااست که مورد علاقه خانم ها در ه... ( معرفی 20 تا از بهترین مدل های کوپ مو در سال ۲۰۲۰)
ابزارهای شینیون: معمولا همه خانم ها علاقه دارند که موهای خود را آرایش و مدل های مختلف را امتحان کنند و برای حرفه ای تر شدن آرایش موهایتان به... ( آموزش و معرفی شینیون بافت مو و ابزار های مورد نیاز)
تاریخچه بافت مو زمان مشخصی ندارد انسان ها از همان ابتدا به دنبال راهی برای جمع کردن موهای بلندشان بوده اند . که بافت شینیون از مدل موهایی اس... ( آموزش شینیون_بافت خطی حلزونی همراه با عکس مرحله به مرحله)
برش باب یکی از بروز ترین مدل های ۲۰۲۰ می باشد. در این مدل کوتاهی موها به طور معمول در اطراف سر تقریبا در حد فک  کوتاه می شوند و اغلب با... ( مدل کوتاهی مو باب یا برش مو باب چیست؟همراه با عکس)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا