مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/28

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
لوازم آرایشی >
تشخیص لوازم آرایشی بهداشتی تقبلی
راه های تشخیص مواد آرایشی بهداشتی اصل
2020/02/17

لوازم و مواد آرایشی جز محصولاتی هستند که خانم ها بیشتر استفاده می کنند .و مصرف این محصولات توسط خانم های ایرانی رنک های جهانی کسب کرده .و به دلیل اینکه بیشتر این محصولات بصورت قاچاق وارد کشور میشود نظارت بر سلامت این محصولات بسیار سخت و چالش بر انگیز است .بسیاری از این محصولات تاریخ مصرف گزشته اند یا در بیشتر موارد فیک و تقبلی هستند.

به همین دلیل تشخیص لوازم آرایشی اصلل از فیک یکی از مواردی است که خانم ها هنگام تهیه لوازم آرایش با آن روبه رو میشوند.

در بعضی موارد مواد آرایشی تقبلی بعنوان محصول اصل توسط فروشنده عرضه شده و به همین دلیل بعد از مصرف نتیجه دلخواه را نداشته و یا در شرایط بدتر موجب آسیب به بدن مصرف کننده شده است.

راه های تشخیص مواد آرایشی تقلبی

خرید از فروشگاه لوازم آرایشی بهداستی معتبر

اولین نکته که خانم ها هنگام تهیه مواد آرایشی باید به آن توجه کنند این است که سعی کنند تا حد امکان این مواد را از مراکز و فروشگاه های معتبر تهیه کنند و از خرید از فروشگاه های نا معتبر و یا دست فروش ها بپرهیزند.

بررسی تاریخ انقضا مواد آرایشی

نکته بعدی بررسی تاریخ انقضا محصولات است.بعضی از محصولات آرایشی به علات قیمت بالا و یا کمتر شناخته بودن برند آن به مدت زیادی در قفسه فروشگاه ها خاک می خورند.شما میتوانید براحتی با بررسی تاریخ انقضا محصول از خرید خود مطمئن باشید.

برند محصولات آرایشی

با توجه به نوسان قیمت دلار در حال حاضر عملا خرید لوازم آرایشی با برند های مطرج جهانی غیر ممکن است .احتمال خیلی زیادی دارد حتی شما پول زیادی برای خرید محصول اصلی با برند معتبر خریداری کنی ولی محصولی که به دست شما میرسد تقلبی یا در بهترین حالت یه های کپی از محصول اصلی باشد.

تخفیف های خارج از عرف میتواند یکی از راه های شناخت تقبلی بودن محصول باشد .بطور مثال تخفیف های 80 درصدی  که به هر بهانه ای بر روی محصول ارائه میشود بسیار شک برانگیز است .

بررسی بسته بندی لوازم آرایشی بهداشتی

یکی دیگر از راه های تشخیص محصولات آرایشی بررسی نوع بسته بندی آن محصول است .اگر محصول تقلبی ماهرانه بسته بندی شده باشد تشخیص آن مشکل میباشد.برای بررسی اینن محصول میتوانید به وب سایت کارخانه تولیدی مراجعه کنید و بستدی بندی محصول تولید شده را با محصول ارائه شده با دقت مقایسه کنید.اگر تفاوت های ریزی مثل تغییر فونت یا رنگ فونت داشت محصول تقبلی است و از خرید ان اجتناب کنید.

در مورد محصولاتی که ناشیانه تولید شده اند میتوانید با یک بررسی اولیه از اصالت کالا مطئن شوید.اگر اطلاعات درج شده بر روی بسته بندی به صورت نامرتب و یا بی کیفت چاپ شده بود از خرید محصول بپرهیزید.

 

نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
خرید لوازم آرایش و همچنین راه های شناخت وسایل ارایشی مناسب در هر زمان یکی از چالش ها برای خانم ها میباشد.زیرا همانطور که میدانید لوازم آرایش... ( تشخیص لوازم آرایشی اصل)
2020/02/17
php-1 طراحی و اجرا