مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jun/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست خدمات >
مدلینگ و فشن >
مانتو لاکچری جدید
بهترین مانتو لاکچری جدید
2020/02/17

لاکچری بودن و لاکچری گشتن برای بعضی از خانم ها و دختران جوان از نان شب هم واجب تر شده.بسیاری از خانم ها تلاش میکنند تا زیباترین مانتو های لاکچری را بخرند.همیشه از فروشگاه ها لوکس خرید میکنند.مانتوهای لاکچری معمولا به تعداد کمی تولید میشوند به همین دلیل پیدا کردن مانتو لاکچری یکی از چالش های هر خانمی است.

این نوع مانتو ها معمولا دست دوز هست و طرح های منحصر بفرد و خاصی دارند که تهیه انها از عهده هر کسی بر نمی آید و حتما باید درامد خوبی داشته باشید.زیرا یکی از خصوصیات مانتو های لاکچری این است که در منصفانه ترین شرایط برای هر فصل طرح های جدید دوخته میشوند.و شما مجبورید هر چند ماه مانتو جدیدی را تهیه کنید.

طراحان لباس  این نوع مانتو ها معمولا سعی میکنند با توجه به شرایط اجتماعی و یا فصل یا رنگ سال یا نیم سال طراح ها جدید و دلفربیی را برای مانتو های لاکچری در نظر بگیرند.

در ادامه با ما باشید تا زیباترین مانتو های لاکچری که اخیرا مد شده را باهم ببنیم. 

مانتو لاکچری

برای دیدن نمونه  مانتو های لاکچری لطفا گالری تصاویر راببنید. , و همچنین میتوانید جدیدترین مانتوهای ترند شده در  سال 99 را در پست 90 مدل از جدیدترین مدل های مانتو دخترانه و زنانه لاکچری مشاهده کنید .

گالری عکس
( روی تصویر کلیک کنید)
نظرات کاربران
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
خدمات مرتبط
مانتوی لاکچری مانتوی جلو باز مانتوی کوتاه دنبال چه چیزی هستید؟ همانگونه که می دانید مانتو در طیف رنگ ها و جنس های مختلف در بازار ایران عر... ( مزون مانتوهای سال جدید)
2021/03/11
طراحان لباس در ایران هر ساله باتوجه به عناصر مختلف و ذوق صلیقه خود مانتو های جذابی را طراحی میکنند.معمولا طراحان تلاش میکنند که برای سلیقه ه... ( جدیدترین مدل مانتو سال 98)
2020/02/17
php-1 طراحی و اجرا