مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/24

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
مصاحبه دمت اوزدمیر
مصاحبه دمت اوزدمیر
2020/06/20

مصاحبه خواندنی دمت اوزدمیر با روزنامه حریت ترکیه

دمت اوزدمیر شخصیتی که نمی تواند آرام باشد. حتی حرکات او هنگام صحبت و توضیح چیزی خیلی سریع است. هیجان ، انرژی ، احساسات او همیشه در سطح بالایی  است.
ماجراجویی ما از صبح زود شروع می شود. یک دختر بیش از حد دقیق.  جایی نبود وسوسه نشد. برای هر فریم با هیجان بلند می شود و سریع آماده می شود. یک دختر بچه پر جنب و جوش درون او زندگی می کند .  سر پروژه های فیلم برداری  در حالی که کل تیم ، پیتزا و پاستا میخورند او فقط سالاد میخواهد .

 او میگوید از دوران کودکی شما تعجب می کنم. "کودکی من با خاطرات و بازیهای خوب گذشت. سالهای بلوغ زودرس برای کنار آمدن با خواهرم ، دوره های رشد سریع برای به دست آوردن زندگی  بود. در گذشته یک دختر ناز اما سرکش و خوشحال بودم.

در استانبول ، جایی که او به همراه خواهر و مادرش زندگی میکند ، خواهر بزرگتر دمت ابتدا در کانون توجه قرار می گیرد.  خواهر بزرگترش ازدواج می کند و مدیریت خانه به دمت منتقل می شود. او کفش های رقصی را که از خواهر بزرگتر خود گرفته بود می پوشد و شروع به تمرین می کند. زندگی او پس از تصمیم به خرج کردن پولی که از رقص درآمدی را صرف آموزش بازیگری می کند تغییر می کند. "من مصمم هستم ، دوست دارم موفق شوم. ممکن است برای رسیدن به آرزویم زمان لازم باشد ، اما حتی اگر بخواهم هم شکست  نمیخورم".

شروع فعالیت هنری دمت اوزدمیر

دمته Ozdemir ، که 23 سال دارد از شهرت بسیار خوبی برخوردار است. برای او سناریوها نوشته می شود ، پروژه هایی تولید می شود و به دنبال آن فیلم های تبلیغاتی است.
 او با سریال «من به شما رازی  می گویم» شهرت پیدا کرد.
او می گوید تخیل او با آن سریال پرورش پیدا کرد.

 در حالی که همه در مورد آن صحبت می کنند ، او اعتراف می کند که خودش کاملاً متوجه نیست که زندگی وی چقدر تغییر کرده است. "من می دانستم چیزی اتفاق می افتد ، اما شاید هنوز نتوانستم آن را ببینم."

"من می دانم که به سرعت در چشم بسیاری از مردم پر رنگ شدم . از یک طرف ، ترس و نگرانی از  اینکه سرعت این تغییر را میتوانم کنترل کنم.

 Demet Ozdemir ، شخصیتی بسیار قوی و پرکار است. او می گوید: "وقتی نور و دوربین خاموش میشوند ، همه ما یکسان هستیم و هیچ تفاوتی با هم نداریم." همیشه گفته می شود که شهرت به همان اندازه که سریع میآید با همان سرعت نیز از بین می رود دمت نیز از این امر آگاه است؛ آنها مثالهای زیادی می زنند. سریع ، سریع می افتد ... ". من در ابتدای راه هستم ، و چیزهای زیادی برای یادگیری باقی مانده. اشتباه می کنم ، اما برای کار به اینجا آمدم. ، انصافاً من هیچ ترسی ندارم.

دمت اوزدمیر در سریال عطر توت فرنگی

 سریال عطر توت فرنگی ، آخرین پروژه ای که وی با یوسف جیم در آن بازی کرد ، به عنوان یک سریال تابستانی آغاز شد اما خود را نیز در بین تولیدات فصلی پیدا کرد. با این حال ، این پروژه ماه گذشته به پایان رسید. دمت می گوید قطعاً این وداع با دوربین و صحنه طولانی نخواهد بود. وقتی فهمید که این سریال به پایان می رسد ، خواب یک تعطیلات طولانی را در سر می پرورانید ، اما  بحث و گفتگو برای پروژه های جدید را آغاز کرد. آنها در مورد بازیگری جاه طلبی دارند.

او در حالی که برای شخصیت های خود آماده می شود ، سعی می کند مثل شخصیتی باشد که روزها و ماه ها در آن بازی خواهد کرد و مانند او قدم می زند ، سعی می کند راز باشد.  هیچ شخصیتی وجود ندارد که او نتواند با تیم و اسکریپت مناسب برای بازیگری به تصویر بکشد. گوش دادن به سخنان افرادی که به او اعتماد دارند روش زندگی اوست.
او میگوید. "من به همه احترام می گذارم ، بی پایان. قیاس ها همیشه اتفاق می افتد. من آرایش می کنم ، به شخص دیگری تشبیه می کنم ، موهایم را شبیه  شخص دیگری باز می کنم ....در طول  این نقشها نه بیش از حد خوشحال هستم و نه ناراحت. زیرا در پایان روز ، هدف من این است که به اندازه خودم موفق باشم ، مثل تمام افراد موفق. " او فکر می کند که این ژست های اوست که او را یک قدم جلوتر در بازیگری قرار میدهد. "من می توانم تا آخر گریه کنم و می توانم با چشمان و دهانم به درستی بخندم. من جلو میروم زیرا من واقعی هستم. "  
از او پرسیدم که چه مقدار از موفقیتش مربوط به ظاهر و زیباییش است و چه مقدار  از هنر بازیگری او؟   هر دو. به چشم مردم نگاه می کنم. من حتی می گویم ، "من نمی خواهم با این شخص کار کنم ،
من طبیعی بازی میکنم ، می توانم آنرا به مخاطب منتقل کنم. فکر می کنم توانستم مخاطبم را به حقیقت شخصیت خودم نزدیک کنم.

دمت اوزدمیر در تبلیغات

 توافقنامه های تبلیغاتی تصمیمات دشواری هستند ، به همان اندازه سریال های تلویزیونی و فیلم ها فراموش نمی شوند و نشان دهنده ارزش برند شخصی شما هستند.  منتقدان بسیار کمی در مورد مهارت بازیگری وجود دارد. همه فقط بحث می کنند که زیباست یا نه؛ "صادقانه ، وقتی من خودم را در آینه نگاه می کنم ، خدای من ، من نمی دانم که زیبایی صورت من  کجاست. برعکس ، من ده‌ها نقص را در خودم مشاهده می کنم. اما خودم و جسم خود را پذیرفتم. در واقع وقتی خود را می پذیرید ، تبدیل به فردی با اعتماد بنفس میشوید و این امر به بیرون منعکس می شود. در غیر این صورت ، همه چیز استاندارد است ، فقط وقتی به کل نگاه می کنم و وقتی به صفحه  تلویزیون می روم ، چهره استخوانی ، بدن محکم دارم. من می دانم چگونه از زبان بدن استفاده کنم ، در واقع بزرگترین راز من!

من یک دختر جوان ، زیبا ، موفق ، جذاب و مشهور را میبینم . بنابراین ، زندگی خصوصی وی نیز موضوع کنجکاوی است. اما مطمئناً او به سؤالات مربوط به زندگی خصوصی خود نیز پاسخ نمی دهد. فقط سؤالات عمومی جوابهایی را دارد. من می گویم عشق ، بقیه جمله را برای او می گذارم.
دمت میگوید عشق روح و بدن را تغذیه می کند. هر موجود زنده باید این شیمی را تجربه کند. اگر فداکاری ، فداکاری و اخلاص در رابطه وجود داشته باشد ، رابطه حفظ می شود! " دمت کسی است که با نگاه کردن به چشم مردم ارتباط برقرار می کند و از این تماس بسیار مراقبت می کند. درک آنچه او می خواهد و چه احساسی دارد وقتی به چشمان خود نگاه می کند دشوار نیست. اما هنگامی که عشق می آید ، او می گوید که نمی تواند بیش از حد احساسات خود را در بیرون منعکس کند. "من یک دریا آرام ، طوفانی در داخل ، از خارج خواهم بود.

" دوران کودکی و اوایل نوجوانی ، که همه ما را به آن چه امروز تبدیل کرده است برخی از سختی ها را پشت سر گذاشته اند. من نمی دانم که آیا او به خاطر قدرتی که باید در سنین پایین داشته است ابراز پشیمانی می کند. وی گفت: "ما در عصری هستیم که پشیمانی فقط اتلاف وقت است و زندگی به سرعت در حال اجرا است. بدون اشتباه کردن هیچ چیز آموخته نمی شود. کودک بدون اینکه بارها و بارها بیفتد قادر به راه رفتن نیست ، کودک نمی تواند دوچرخه سواری کند بدون اینکه زانوهایش زخمی شوند مشکلاتی وجود داشته است که همه با آنها روبرو شده اند ، وقتی زندگی میکنم تجربه میکنم.

اما از آنجا که من  کمال گرا هستم ، بدون شک نشان دادن آن برای کسی ، قطعاً آنچه را تجربه کرده ام را زیر سوال می برم. اگرچه نمی توانم به راحتی عذرخواهی کنم و لجوج هستم ، اما دوست ندارم اشتباهاتم را تکرار کنم. " ذهن من هنوز قوی است. "من همیشه فکر می کنم که قدرت مادی ، معنوی می تواند براب شخصیت های ضعیف  بسیار خطرناک باشد ،  من همیشه به افراد قدرتمند احترام می گذارم.
در مورد موفقیت چطور؟ آیا دمت اوزدمیر خود را موفق می داند؟ او فکر می کند که بزرگترین موفقیت وی عزم و پشتکار او است؛ . وی معتقد است موفقیت در تجارت باید از دو سطح تشکیل شود. او می گوید هم باید روح را تغذیه کند و هم بطور دقیق دیده شود

مانند خرید یک هدیه برای خودتان از یک مارک لوکس ، شما قیمت خرده فروشی دارید و این به طور پیوسته در حال رشد است ، یک احساس خوب است. " ما موفقیت ، قدرت و شغل را کنار گذاشته ایم. زمان آن فرا رسیده است که رویایی داشته باشیم. نظر شما در مورد دیمیت هنگام رسیدن سال نو چیست؟ "جشن ، با موسیقی فراوان!  . من حاضرم یک صفحه سفید از ابتدا با امیدهای کاملاً جدید باز کنم ، حتی اگر وعده هایی که سال گذشته به خودم دادم صد در صد  محقق نشده باشد.

شما می توانی با کلیک روی مطالب زیر از بیوگرافی دیگر بازیگران ترکیه ای لذت ببرید.

بیوگرافی کامل زرین تکیندور (Zerrin tekindor) بازیگر نفش مادمازل عشق ممنوعه

بیوگرافی هازال فیلیز کوچو کوسه بازیگر نقش براک سریال زمهریر

بیوگرافی آیچا آیشین توران (فیروزه سریال Zemheri)

بیوگرافی کامل سلین ینینچی (selin Yeninci) نقش ثانیه در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی نسرین جوادزاده(شاهیکا سیب ممنوعه) و همسرش بوراک دنیز

بیوگرافی ابرو شاهین(Ebru Şahin) ریحان سریال تردید

بیوگرافی بیرجه آکالای زندگی شخصی معرفی سریال ها (عکس)

بیوگرافی سلین گنج سلین جنک بازیگر نقش گلتن کیست؟

بیوگرافی بیوگرافی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی سرنای ساریکایا بهمراه مصاحبه و عکس

بیوگرافی شوال سام بازیگر ترکیه همراه با عکس های وی

بیوگرافی الچین سانگو با مصاحبه جذاب و خواندنی (عکس)

بیوگرافی هانده ارچل و سریال ها و فیلم های که بازی کرده

بیوگرافی فخریه اوجن فیلمها و سریال ها و زندگی شخصی (عکس)

بیوگرافی بورجو بیریجیک مصاحبه جنجالی , سریال ها ( عکس )

بیوگرافی نسلیهان آتاگول مصاحبه خواندنی و معرفی سریال ها و فیلم ها + ( عکس )

بازیگران زیبای تریکه ای در بین لیست زیباترین زنان جهان

 

نام نویسنده : حامد شعبانی
دمت اوزدمیر
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در مقاله جدیدترین خبر های مربوط به مریم اوزرلی یکی از معروف ترین بازیگر های  ترکیه را می خوانید. خیلی وقت بود که درباره مریم اوزرلی چیز... ( مریم اوزرلی بازیگر ترکیه ای کجاست و الان چه می کند؟)
 ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد اوزگه اوزپیرینچی، بازیگر سرشناس ترکیه، پدرش، کادری امراه اوزپیرینچی، را از دست داد. خ... ( ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد)
افرا ساراچ اوغلو نه تنها یک بازیگر با استعداد، بلکه یک نماد مد در ترکیه  است او که می داند که چگونه برای مناسبت های مختلف لباس انتخاب ک... ( تیپ و استایل افرا ساراچ اوغلو : نکات و ترفندهایی برای اینکه در هر موقعیتی جذاب به نظر برسید)
در این پست، برخی از رازها،سلامت که Burcu Özberk برای خوش اندام و جذاب بودن خود دنبال می کند، با شما به اشتراک می گذاریم. Burcu Özb... ( بورجو اوزبرک بازیگر جذاب ترک اسرار زیبایی و سالامت خود را فاش می کند!)
دمت اوزدمیر Demet Özdemir یکی از زیباترین ترین و با استعدادترین بازیگران زن ترکیه است، اما او به خاطر زندگی شخصی جنجالی اش نیز شناخته ش... ( تاریخچه تمام رابطه های عاشقانه دمت اوزدمیر Demet Özdemir بازیگر ترکیه ای)
هانده ارچل یکی از مشهورترین و پردرآمدترین بازیگران زن در صنعت تلویزیون و سینمای ترکیه است. او در سریال ها  و فیلم های موفق بسیاری مانند... ( هانده ارچل (Hande Erçel) چقدر درآمد دارد؟ثروت او چقدر است؟)
بیوگرافی بازیگر ترکیه ای گزده کانسو متولد 1 شهریور 1359 شهر ازمیر در خانواده هنری به دنیا آمده است.پدرش عباس کانسو نویسنده و ما... ( بیوگرافی گزده کانسو بازیگر ترکیه ای نقش زرین در سریال ملکه شب اینستاگرام قد وزن تحصیلات سریال ها)
پلین اولوکسار (31 فروردین 1373)  بازیگر نقش نرگس ,  سریال اتاق 309 در کنار  دمت اوزدمیر  در سال 2016 اولین پرو... ( پلین اولوکسار بازیگر نقش نرگس در سریال اتاق 309 بیوگرافی قد وزن اینستاگرام روابط تحصیلات خانواده سریال)
مهمت گونسور  (Mehmet Günsür) ( ۸ مه ۱۹۷۵)(18 اردیبهشت 1354) در شهر استانبول ترکیه به دنیا آمده است. مهمت را بیشتر ب... ( مهمت گونسور بازیگر نقش دنیز در سریال فی بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط)
داملا سونمز ( Damla Sönmez) متولد ( ۳ مه ۱۹۸۷) (13 اردیبهشت 1366) در شهر استانبول یکی از محبوب ترین بازیگران نسل جو... ( داملا سونمز بازیگر نقش دلروبا سریال عزیز بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام همراه با عکس)
 مراد ییلدریم در 13 آوریل 1979 (24 فروردین 1358) شهر قونیه به دنیا آمده است. او اصالتی  ماردینی دارد. مراد از ... ( مراد ییلدریم بازیگر سریال ترکی عزیز بیوگرافی قد وزن روابط تحصیلات اینستاگرام سریال و فیلم ها)
سریال ترکی پنجاه متر مربع در ژانر کمدی اکشن در تاریخ 2021 ژانویه 27  از شبکه Netflix شروع به پخش کرده است. سریال 50M2 فعلا فص... ( داستان سریال ترکی پنجاه متر مربع بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام خلاصه)
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا