مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jun/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
بیوگرافی افرا ساراچ‌اوغلو یا عفرا
بیوگرافی افرا ساراچ‌اوغلو یا عفرا
2021/08/30

افرا ساراچ‌اوغلو یا عفرا ساراچ‌اوغلو بازیگر نقش گیزم در سریال معلم بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط و تحصیلات همراه با عکس

افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌اوغلو ( Afra Saraçoğlu) کیست؟

افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌اوغل (متولد ۲ دسامبر ۱۹۹۷) (11 آذر 1376) در شهر استانبول ترکیه که بیشتر او را با حضور در سریال فضیلت خانم و دخترانش در نقش اجه می شناسیم.

خانواده افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌اوغلو ( Afra Saraçoğlu)

افرا ساراچ اوغلو بازیگر جوان و زیبای ترکیه اي که با چشمان رنگی اش درکنار هنر بازیگری خود بـه سرعت توانست بـه محبوبیت و شهرت زیادی دست پیدا کند. خانواده وی پس از شکست و فروپاشی امپراطوری عثمانی از شهر تسالونیکی و کرت جزیره یونانی  بـه کشور ترکیه مهاجرت کردند.

تحصیلات افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌اوغلو ( Afra Saraçoğlu)

افرا ساراچ‌ اوغلو تحصیلات ابتدایی و دبیرستان خودرا در شهر آنتالیا به پایان رساند . با علاقه ای که به شعر و هنر داشت  در رشته ادبیات در دانشگاه اسکی شهر مشغول بـه تحصیل شد.

سریال و فیلم های افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌اوغلو ( Afra Saraçoğlu)

ساراچ‌اوغلو در نخستین فیلمی که شروع به بازیگری کرد ازجان دنیز هم وجود داشت که سبب موفقیت این بازیگر شد. او در سریال بچه بد همبازی با تولگا ساریتاش شد و در آن فیلم به عنوان نقش اصلی بازی کرد. ساراچ‌اوغلو در سریال فضیلت خانم و دخترانش که در شبکه پخش شد در نقش اِجِه بازی خود را شروع کرد و در سریال محبوبیت زیادی در بین تماشاگران پیدا کرد و به عنوان دختر فضلیت خانم در این سریال بازی کرد. سریال فضلیت خانم در سال ۱۳۹۷ با دوبله فارسی در شبکه پخش شد و بازیگران این سریال محبوبیت زیادی را در بین تماشاگران ایرانی به دست آوردند. افرا ساراچ‌اوغلو در فیلم فرصت دوباره که ازجان دنیز و نورگل یشیلچای در آن حضور داشته‌اند نیز بازی کرده‌است از جديدترين سريال هاي افرا ميتوان به سريال فرزندان خواهر كه در دو فصل پخش شد با بازي نورفتاح اوغلو، فوركان انديچ، الارا توران و... اشاره كرد. و همچنین وی در سریال معلم ایفای نقش میکند

افرا ساراچ اوغلو کــه از بازیگران بسیار جوان ترکیه محسوب شده و از سال ۲۰۱۶ بازیگری را آغاز کرده در طی دو سال اخیر بـه شهرت بیشتری دست یافته اسـت.همانطور که پیش از این اشاره کردیم وی درسال ۲۰۱۶ در فیلمی بنام فرصت دوباره «Ikinci Sans» حضور یافت کــه دراین فیلم نقش مکمل فیلم رابه عهده داشت. از آنجا که در فیلم مذکور دو بازیگر مشهور ترکیه اي نورگل یشیلچای و اوزجان دنیز حضور داشتند، افرا توانست بیشتر خودرا بعنوان یک بازیگر جدید معرفی کند.

سال 2017 کــه در حقیقت سال آغاز شهرت وی محسوب می شد، وی در فیلمی بنام “بچه بد” «Kötü Çocuk» بعنوان نقش اول فیلم با تولگا ساریتاش همبازی شد. بـه گزارش پارس ناز او دراین فیلم نقش شخصیتی بنام کایلا رابه عهده داشت.

در همین سال وی در سریال محبوب “فضیلت خانم و دخترانش” «Fazilet Hanım ve Kızları» در نقش “اجه” یکی از دختران فضیلت خانم ایفای نقش کرد که در حقیقت این نقش پل ترقی وی محسوب می شد. وی دراین سریال درکنار بازیگران معروفی نظیر دنیز بایسال، آلپ ناوروز، چاغلار ارطغرل و نازان کسال حضور داشت. سریال مذکور کــه از شبکـه اسـتار تی وی ترکیه پخش می شد تا سال ۲۰۱۸ ادامه داشت.پس از این سریال وی پیشنهادات بازی در برخی دیگر از فیلم ها و سریال ها رابه دست آورد.

درسال ۲۰۱۸ وی در نقش اول دو فیلم بنام هاي “بازی خوب” «İyi Oyun» در قالب شخصیت آدا و سپس در فیلم “این عشقه؟” « Aşk Bu Mu» بـه کارگردانی عمر اور ظاهر شد.درسال ۲۰۱۹ بازی در سریال “خواهرزاده ها” «Kardeş Çocukları» را شروع کرد ودر نقش شخصیتی بنام حیات چتین ایفای نقش کرد. افرا دراین سریال همبازی بازیگران سرشناسی از جمله محمد اسلانتوق و آیچا بینگول اســت.

طبق برخی گزارش ها این بازیگر بسیار جوان ترکیه درسال ۲۰۱۸ رابطه خودرا با همکار بازیگرش مرت یازیچی اوغلو در فیلم “بازی خوب” آغاز کرده اســت. از دیگر همبازی هاي مرد کــه وی در فیلم ها و سریال ها با انها همبازی بوده می‌توان بـه ادریس نبی تاشکان در سریال “فضیلت خانم و دخترانش”، مرت یازیچی اوغلو در “بازی خوب” و تولگا ساریتاش در “بچه بد” اشاره کرد

قد و ورن افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌اوغلو ( Afra Saraçoğlu)

قد افرا ساراچ‌ اوغلو  170 و وزنش  48 کیلو گرم  می باشد. او با این اندام متانسب توانسته چهره تبلیغاتی برند پوشاک ورزشی هومل «Hummel» و هم چنین لوازم بهداشتی پنتن «Pantene» شود. در ترکیه لقب آدریانا لیما را به وی دادند.

اینستاگرام افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌اوغلو ( Afra Saraçoğlu)

وی در اینستاگرام 3.6 میلیون دنبال کننده دارد و عکس های از خود با طزفدارانش به اشتراک می گذارد.

روابط افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌اوغلو ( Afra Saraçoğlu)

در سال 2018 شایعه مبنی بر رابطه احساسی وی با چاعلار ارطغرل شد اما  هر دو این ماجرا را به شدت تکذیب کردند. وی در حال حاضر با مرت یازیجی اوغلو بازیگر سریال رز سیاه که با وی در فیلم سینمایی بازی خوب هم بازی بود آشنا شده است.

عکس افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌ اوغلو

عکس افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌ اوغلو

عکس افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌ اوغلو

عکس افرا ساراچ‌ اوغلو عفرا ساراچ‌ اوغلو

نام نویسنده : حامد شعبانی
افرا ساراچ‌ اوغلو کیست روابط افرا ساراچ‌اوغلو اینستاگرام افرا ساراچ‌اوغلو قد افرا ساراچ‌اوغلو وزن افرا ساراچ‌اوغلو فیلم های افرا ساراچ‌اوغلو سریال های افرا ساراچ‌اوغلو عکس افرا ساراچ‌اوغلو افرا ساراچ‌اوغلو Afra Saraçoğlu
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در مقاله جدیدترین خبر های مربوط به مریم اوزرلی یکی از معروف ترین بازیگر های  ترکیه را می خوانید. خیلی وقت بود که درباره مریم اوزرلی چیز... ( مریم اوزرلی بازیگر ترکیه ای کجاست و الان چه می کند؟)
 ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد اوزگه اوزپیرینچی، بازیگر سرشناس ترکیه، پدرش، کادری امراه اوزپیرینچی، را از دست داد. خ... ( ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد)
افرا ساراچ اوغلو نه تنها یک بازیگر با استعداد، بلکه یک نماد مد در ترکیه  است او که می داند که چگونه برای مناسبت های مختلف لباس انتخاب ک... ( تیپ و استایل افرا ساراچ اوغلو : نکات و ترفندهایی برای اینکه در هر موقعیتی جذاب به نظر برسید)
در این پست، برخی از رازها،سلامت که Burcu Özberk برای خوش اندام و جذاب بودن خود دنبال می کند، با شما به اشتراک می گذاریم. Burcu Özb... ( بورجو اوزبرک بازیگر جذاب ترک اسرار زیبایی و سالامت خود را فاش می کند!)
دمت اوزدمیر Demet Özdemir یکی از زیباترین ترین و با استعدادترین بازیگران زن ترکیه است، اما او به خاطر زندگی شخصی جنجالی اش نیز شناخته ش... ( تاریخچه تمام رابطه های عاشقانه دمت اوزدمیر Demet Özdemir بازیگر ترکیه ای)
هانده ارچل یکی از مشهورترین و پردرآمدترین بازیگران زن در صنعت تلویزیون و سینمای ترکیه است. او در سریال ها  و فیلم های موفق بسیاری مانند... ( هانده ارچل (Hande Erçel) چقدر درآمد دارد؟ثروت او چقدر است؟)
بیوگرافی بازیگر ترکیه ای گزده کانسو متولد 1 شهریور 1359 شهر ازمیر در خانواده هنری به دنیا آمده است.پدرش عباس کانسو نویسنده و ما... ( بیوگرافی گزده کانسو بازیگر ترکیه ای نقش زرین در سریال ملکه شب اینستاگرام قد وزن تحصیلات سریال ها)
پلین اولوکسار (31 فروردین 1373)  بازیگر نقش نرگس ,  سریال اتاق 309 در کنار  دمت اوزدمیر  در سال 2016 اولین پرو... ( پلین اولوکسار بازیگر نقش نرگس در سریال اتاق 309 بیوگرافی قد وزن اینستاگرام روابط تحصیلات خانواده سریال)
مهمت گونسور  (Mehmet Günsür) ( ۸ مه ۱۹۷۵)(18 اردیبهشت 1354) در شهر استانبول ترکیه به دنیا آمده است. مهمت را بیشتر ب... ( مهمت گونسور بازیگر نقش دنیز در سریال فی بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط)
داملا سونمز ( Damla Sönmez) متولد ( ۳ مه ۱۹۸۷) (13 اردیبهشت 1366) در شهر استانبول یکی از محبوب ترین بازیگران نسل جو... ( داملا سونمز بازیگر نقش دلروبا سریال عزیز بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام همراه با عکس)
 مراد ییلدریم در 13 آوریل 1979 (24 فروردین 1358) شهر قونیه به دنیا آمده است. او اصالتی  ماردینی دارد. مراد از ... ( مراد ییلدریم بازیگر سریال ترکی عزیز بیوگرافی قد وزن روابط تحصیلات اینستاگرام سریال و فیلم ها)
سریال ترکی پنجاه متر مربع در ژانر کمدی اکشن در تاریخ 2021 ژانویه 27  از شبکه Netflix شروع به پخش کرده است. سریال 50M2 فعلا فص... ( داستان سریال ترکی پنجاه متر مربع بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام خلاصه)
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا