مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Jul/22

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
حواشی حادیثه و ابرو گوندش
حواشی حادیثه و ابرو گوندش
2021/04/19

خیانت رضا ضراب به ابرو گوندش توسط حادثه و درخواست طلاق ابرو

داستان خیانت رضا ضراب به ابرو گوندش  چیست؟

خیانت رضا ضراب به  ابرو گوندش(Ebru Gündeş) پای زن های زیادی در میان است اما اصلی ترین آنها حادثه آچیک‌گوز(Hadise Açıkgöz)خواننده ترکیه و سوپر استار نسل جدید ترکیه است.

 ابرو همسر ترکیه رضا ضراب تاجر ایرانی ساکن ترکیه و شریک تجاری بابک زنجانی در خواست طلاق کرده است او با رفتن به دادگاه خانواده شهر بودروم از رضا ضراب به دلیل خیانت در ازدواج از وی شکایت و خواستار طلاق فوری کرده  او  به قاضی دادگاه اعلام کرده زن های زیادی در زندگی رضا ضراب هستند و پایه های این زندگی به شدت سست هستند دیگر نمی تواند این زندگی را بسازد.

 ابرو گوندش همچنین خواستار حضانت دخترشان Alara شده است. این خبری بود که چند روز پیش در رسانه های ترکیه تحت پوشش وسیع قرار گرفت. اما خبری عجیب تر در راه بود.

ادعای رابطه حادیثه آچیک‌گوز (Hadise Açıkgöz) خواننده ترکیه و سوپر استار بین المللی با رضا ضراب در آمریکا که به شدت خبرگزاری های ترکیه را تحت پوشش قرار دارد.

رضا ضراب با حادثه آچیک‌گوز در میامی بارها با هم قرار گذاشته و رابطه برقرار کردند آخرین دیدار آنها در سال 2019 در میامی بوده در این سفر حادثه برای اینکه جلب توجه نکند با پرواز غیر مستقیم (تعویض هواپیما در مسیر ) به میامی سفر کرده است.

همچنین  ابرو گوندش در دادخواست خود اعلام کرده که یکی از زن های که رضا ضراب با آنها در رابطه است از نزدیکانش است و دختر او شاهد این ماجرا بوده است.

هدیه لاکچری رضا ضراب برای حادیثه خواننده ترک

مجری برنامه Hürriyet آقای İsmail Bayrak ادعای جنجالی دیگر کرده که بعید است واقعیت داشته باشد İsmail Bayrak گفته که لباس 146 هزار لیری برند Valentino که حادثه آچیک‌گوز در موزیک ویدئوی Küçük Bir Yol بر تن  داشته در اصل هدیه رضا ضراب به  حادثه آچیک‌گوز(Hadise Açıkgöz)  و همچنین جواهرات و الماس های زیادی بین این دو نفر رد و بدل شده است.(به این دلیل گفته شد این ادعا بیشتر دروغ است تا واقعیت چون لباس را طراح و برند لباس به خواننده هدیه می دهد تا در موزیک ویدیو ها از آن استفاده شود.)

حادثه آچیک‌گوز سکوتش را شکست و جواب اتهامات را داد.

حادثه آچیک‌گوز  : روز را با اتهامات باور نکردی از سوی بعضی رسانه ها و خبر گزاری ها شروع کردم. تا به امروز در مقابل تمامی اهانت ها دروغ ها تحقیرهای این خبرگزاری ها صبورانه برخورد کردم اما این موضوع شرافت و ناموس من را مورد هدف قرار داده و هرگز کوتاه نخواهم آمد.

هیچ چیز نمی تواند به شرافت من ضربه و خدشه ای وارد کند.از طریق وکیلم و از راه قانونی از تمامی کسانی که این تهمت های زشت را در ماه مبارک رمضان به من وارد کردند شکایت خواهم کرد.

حمایت کامل کان ییلدیریم (Kaan Yıldırım) از نامزدش حادیثه آچیک‌گوز (Hadise Açıkgöz) 

 کان ییلدیریم (Kaan Yıldırım) از اینستاگرام خود گفت همراه حادثه تا آخر این داستان خواهد بود و کاملا این شایعات دروغ است.

پای یک فالگیر ایرانی در میان است.در خبر های نه چندان موثقی که نزدیک به شایعه هستند امده است فالگیر ایرانی ابرو گوندش  این اطلاعات را در اختیار خبر گزاری ها قرار داده است

به گزارش خبر Hürriyet ابرو گوندش (Ebru Gündeş) و رضا ضراب با یک فالگیر ایرانی و حرفه ای(محدثه شکری) قرارداد دارند.رضا ضراب در سفر خود به میامی این فالگیر خانوم را با خود همراه می کند .در این سفر فالگیر ایرانی این خانواده شاهد رابطه رضا ضراب و حادثه آچیک‌گوز بوده است.رضا ضراب از این فالگیر می خواهد این راز بین خودشان باقی بماند اما همه چیز نزد  ابرو گوندش بر ملا می شود.

فالگیر رضا ضراب و ابرو گوندش همه چیز را تکذیب کرد.

فالگیری که نامش در جریان طلاق رضا ضراب و  ابرو گوندش  و رابطه رضا ضراب با حادثه آچیک‌گوز نامش به عناون شاهد برده شده بود طی مصاحبه ای همه چیز را تکذیب کرد و گفت :

این موکل من از این اسمش در یک پرونده طلاق با نیت بد علیه یک زن دیگر آورده می شود به شدت ناراحت است این اخبار و نوشته ساختگی هستند و واقعیت را نشان نمی دهند و انتشار آنها دور از اخلاق و قانون می باشد

سکوت ابرو گوندش برای چیست؟

طی چند روز اخیر بحثی به وجود آمده که سکوت ابرو گوندش در مورد اتفاقات اخیر به نوعی خیانت به حادثه آچیک‌گوز و باید واقعیت را بازگو کند. او با این کارش در حال آسیب زدن به زندگی و حرفه دوست خود است.

حمایت صدا باکان (Seda Bakan) از حادثه آچیک‌گوز

 صدا باکان در اینستاگرام گفت : این خبرهای تخریب کننده و دروغ برای بدنام کردن  حادثه آچیک‌گوز را متوقف کنید  این کارها را بشدت محکوم میکنم این هم به نوعی خشونت علیه زنان است  حادثه آچیک‌گوز در حرفه خود بشدت موفق است انگار افرادی از این موضوع ناراحت هستند هر کسی یک خانواده دارد لطفا بسه است دیگر.

Şarkıcı Arto خواننده و مجری ترکیه ای در واکنش به اخبار خیانت رضا ضراب به ابرو گوندش توسط حادثه آچیک‌گوز

 ابرو گوندش در حالی که بدترین تهمت ها به حادثه آچیک‌گوز دوست صمیمی او زده می شود و شرافت و ناموس حادثه آچیک‌گوز را هدف قرار داده و همچنین از نگاه اجتماعی شوخت علیه زنان محسوب می شد نقش سه میمون را بازی می کند (کر . کور . لال ) من بشدت او را محکوم می کنم

انتشار اخبار حادثه آچیک‌گوز ممنوع شد.

حادثه آچیک‌گوز توانست توسط وکیلش اقای  Hakan Öncel حکمی از دادگاه عالی ترکیه بگیرد مبنی بر عدم انتشار اخبار حادثه آچیک‌گوز(در مورد رضا ضراب و ابرو) طی این حکم هرکس یا مجموعه اقدام به انتشار اخبار کذب علیه حادثه آچیک‌گوز بکند باید در دادگاه جواب گو باشد.

  دریا آچیک‌گوز Derya Açıkgöz از خواهرش حمایت کرد.

  دریا آچیک‌گوز خواهر کوچکتر حادثه آچیک‌گوز به از اتفاقات اخیر و تهمت های که به ناحق به حادثه زده شد نوشت : این کمپین بد نام کردن حادثه این اواخر شده را بشدت محکوم میکنم.

حادثه آچیک‌گوز عکس های که با ابرو گوندش در اینستاگرام داشت پاک کرد.

در حالی که همه منتظر تکذیب اخبار مربوط حادثه  توسط ابرو گوندش بودند اما سکوت عجیب او باعث شد حادثه از این رفتار ابرو ناراحت شود و تمامی عکس های او را از اینستاگرام خود پاک کند. حادثه همچنین برای اولین بار کان ییلدیریم دوست پسر خود را که شایعه جدای این دونفر به گوش می رسید را فالو کرد.

شایعه رابطه احساسی مراد بز با حادثه آچیک‌گوز سریعا تکذیب شد.

فیلمی درحال انتشار بود که حادثه به دلیل ناراحتی از اتفاقات اخیر به خانه مراد بز خواننده ترکیه رفته و شب را آنجا سپری کرده این فیلم از رو به روی خانه مراد بز گرفته شده است.اما مراد بز سریعا واکنش نشان داد و نوشت : وقتی خبر دروغی را منتشر می کنید اینکه فکر نکنید طرف خانواده دارد به شدت ظالمانه است.ماشینی از بلوک های روبه روی ما مشغول فیلم برداری بوده تا خبری جعلی علیه ما بسازد حادثه و کان ییلدیریم از دوستان صمیمی من هستند.این دونفر عاشق هم هستند.

حمایت هازار ارگوچلو Hazar Ergüçlü از حادثه آچیک‌گوز

هازار ارگوچلو  در اینستاگرامش نوشت حادثه خودت را تنها حس نکن.

دمت آکالین Demet Akalın ابرو گونش حقیقت را گفته است.

دمت آکالین Demet Akalın خواننده ترکیه ای که در چند وقت اخیر با ایجاد حاشیه و حرف های کمی عجیبش مورد تمسخر قرار گرفت اهنگی از ابرو گونش را استوری کرد و به نحوی حادثه را هرزه خطاب کرد.

بعد از دمت آکالین حالا Selin Ciğerci با استوری کردن یکی از آهنگ های ابرو گونش از وی در این ماجرا حمایت کرده و گفته حادثه با رضا ضراب در ارتباط بوده و او بی آبرو است.

Hatice خواننده ترکیه هم وارد ماجرا حادثه و ابرو شده است.

مثل اینکه اختلاف حادثه آچیک‌گوز و ابروگونش تمامی سلبریتی ها ی ترکیه را درگیر خود کرده. Hatice خواننده ترکیه در اینستاگرام خودش نوشت :

با حمایت از ابرو می خواهید بگویید که حادثه بی آبرو و بی ناموس است؟ دنبال چه هستید شما ؟ منظور Hatice به Demet Akalın و Selin Ciğerci

عکس حادثه آچیک‌گوز(Hadise Açıkgöz)

عکس حادثه آچیک‌گوز(Hadise Açıkgöz)

عکس حادثه آچیک‌گوز(Hadise Açıkgöz)

نام نویسنده : حامد شعبانی
فیلم حادثه آچیک‌گوز خیانت ویدیو حادثه آچیک‌گوز عکس حادثه آچیک‌گوز حادثه آچیک‌گوز همسر ابرو گوندش رضا ضراب کیست رضا ضراب خیانت به ابرو گوندش ابرو گوندش Ebru Gündeş
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در مقاله جدیدترین خبر های مربوط به مریم اوزرلی یکی از معروف ترین بازیگر های  ترکیه را می خوانید. خیلی وقت بود که درباره مریم اوزرلی چیز... ( مریم اوزرلی بازیگر ترکیه ای کجاست و الان چه می کند؟)
 ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد اوزگه اوزپیرینچی، بازیگر سرشناس ترکیه، پدرش، کادری امراه اوزپیرینچی، را از دست داد. خ... ( ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد)
افرا ساراچ اوغلو نه تنها یک بازیگر با استعداد، بلکه یک نماد مد در ترکیه  است او که می داند که چگونه برای مناسبت های مختلف لباس انتخاب ک... ( تیپ و استایل افرا ساراچ اوغلو : نکات و ترفندهایی برای اینکه در هر موقعیتی جذاب به نظر برسید)
در این پست، برخی از رازها،سلامت که Burcu Özberk برای خوش اندام و جذاب بودن خود دنبال می کند، با شما به اشتراک می گذاریم. Burcu Özb... ( بورجو اوزبرک بازیگر جذاب ترک اسرار زیبایی و سالامت خود را فاش می کند!)
دمت اوزدمیر Demet Özdemir یکی از زیباترین ترین و با استعدادترین بازیگران زن ترکیه است، اما او به خاطر زندگی شخصی جنجالی اش نیز شناخته ش... ( تاریخچه تمام رابطه های عاشقانه دمت اوزدمیر Demet Özdemir بازیگر ترکیه ای)
هانده ارچل یکی از مشهورترین و پردرآمدترین بازیگران زن در صنعت تلویزیون و سینمای ترکیه است. او در سریال ها  و فیلم های موفق بسیاری مانند... ( هانده ارچل (Hande Erçel) چقدر درآمد دارد؟ثروت او چقدر است؟)
بیوگرافی بازیگر ترکیه ای گزده کانسو متولد 1 شهریور 1359 شهر ازمیر در خانواده هنری به دنیا آمده است.پدرش عباس کانسو نویسنده و ما... ( بیوگرافی گزده کانسو بازیگر ترکیه ای نقش زرین در سریال ملکه شب اینستاگرام قد وزن تحصیلات سریال ها)
پلین اولوکسار (31 فروردین 1373)  بازیگر نقش نرگس ,  سریال اتاق 309 در کنار  دمت اوزدمیر  در سال 2016 اولین پرو... ( پلین اولوکسار بازیگر نقش نرگس در سریال اتاق 309 بیوگرافی قد وزن اینستاگرام روابط تحصیلات خانواده سریال)
مهمت گونسور  (Mehmet Günsür) ( ۸ مه ۱۹۷۵)(18 اردیبهشت 1354) در شهر استانبول ترکیه به دنیا آمده است. مهمت را بیشتر ب... ( مهمت گونسور بازیگر نقش دنیز در سریال فی بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط)
داملا سونمز ( Damla Sönmez) متولد ( ۳ مه ۱۹۸۷) (13 اردیبهشت 1366) در شهر استانبول یکی از محبوب ترین بازیگران نسل جو... ( داملا سونمز بازیگر نقش دلروبا سریال عزیز بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام همراه با عکس)
 مراد ییلدریم در 13 آوریل 1979 (24 فروردین 1358) شهر قونیه به دنیا آمده است. او اصالتی  ماردینی دارد. مراد از ... ( مراد ییلدریم بازیگر سریال ترکی عزیز بیوگرافی قد وزن روابط تحصیلات اینستاگرام سریال و فیلم ها)
سریال ترکی پنجاه متر مربع در ژانر کمدی اکشن در تاریخ 2021 ژانویه 27  از شبکه Netflix شروع به پخش کرده است. سریال 50M2 فعلا فص... ( داستان سریال ترکی پنجاه متر مربع بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام خلاصه)
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا