مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/17

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
بازیگران ایرانی >
بازیگران و سلبریتی ها کرونا
بازیگران و سلبریتی ها کرونا
2020/03/16

بازیگران و سلبریتی ها ایرانی در اینستاگرام درباره کرونا چه گفتند؟

این روز های سخت که اپدیمی کرونا نفس مردم را گرفته بازیگران و سلبریتی ها ایرانی  واکنش های مختلفی نسبت به این موضوع که اکثریت افراد جامعه را درگیر کرده, پست هایی در صفحات اینستاگرام  خود منتتشر کرده اند که نسبت به عملکرد قبلی آنها با واکنش های متفاوتی از سوی مردم مواجه شده است.بعضی از آنها از مردم خواسته اند در خانه بمانند و بعضی از بحرانی وضعیت گفته اند.در ادامه تعدادی از پست های منتشر شده را بررسی می کنیم با ما همراه باشید .لطفا این پست را برای دوستانتان ارسال نمایید تا آنها هم مراقب خود باشند.

لیندا کیانی حمایت از کسب کارها

لیندا کیانی توجه به کسب کار هایی داشته که با تداوم این شرایط متضرر شده اند.او متعهد شده  برای  مدت ۲۴ ساعت استوری رایگان در مورد کسب کار های ضرر دیده در صفحه شخصی خود منتشر کند.

مبارزه با کرونا به سبک مهران مدیری

مهران مدیری با انتشار یک ویدئو نحوه رعایت اصول بهداشتی در برابر انتشار ویروس کرونا در ساخت برنامه دورهمی  را نمایش داده است.

سحر دولت شاهی در خانه بمانیم

خانم سحر دولت شاهی با انتشار پستی از مردم خواسته برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در منزل بمانند. او از هشتک #باهم_کرونا_را_شکست_میدهیم استفاده کرده است.

پریناز ایزدی از شرایط بد کرونا گفت

پریناز ایزدی با انتشار ویدئویی سعی می کند وخامت اوضاع را در شرایط کنونی گوش زد کند در این ویدئو یکی از پرستاران  زحمتکش در حین خدمت, از مردم خواهش می کند در منزل بمانند زیرا بیمارستان ها شرایط ارائه خدمات به بیماران بیشتر را ندارند.

جواد رضویان کرونا گرفت

جواد رضویان با همکاری بابک حمیدی ویدئویی کوتاه منتشر کرد.در ادامه او نوشت : حالا كه كرونا ما رو جدى جدى گرفته ، پس ما هم اين ويروس رو جدى بگيريم. جواد رضویان با استفاده از هشتک #کرونا_را_جدی_بگیریم از مردم خواسته که ویروس کرونا را جدی بگیرند و پشیمانی در آینده سودی نخواهد داشت.

حامد بهداد کمک های مردمی

حامد بهداد  با انتشار پستی از مردم تقاضای کمک به کادر درمانی برای مبارزه با ویروس کرونا کرده است او نوشت:دوستان سلام، از ۱۶ اسفند ماه که تصمیم به تشکیل جمعی کوچک از دوستان، برای کمک‌رسانی به تجهیزات ایمنی کادر پزشکی و درمانی بیمارستان‌ها گرفتیم ابعاد باور نکردنی نیازها برایمان قابل تصور نبود. نیازها روز به روز بیشتر و بیشتر و جمع کسانی که به ما پیوستند وسعت گرفته است. در حال حاضر گروهی از فعالان اجتماعی، پزشکان و سینماگران تحت عنوان «یادا» تلاش می‌ کنیم با همکاری نهادهای مردمی دیگر تا حد ممکن به کادر پزشکی و ‌درمانی، که در برابر تک‌ تک‌ شان تعظیم می‌کنیم، تجهیزات ایمنی برسانیم. هر چه کرده‌ایم و هر آنچه خواهیم کرد به پشتوانه کمک‌های دایره دوستان نزدیک‌مان بوده ولی ادامه کار نیاز به حمایتی بسیار گسترده تر دارد.
حامد بهداد افزود:شرایط اقتصادی همه‌مان روشن و قابل درک است ولی از دست رفتن جان هر یک نفر پزشک، یک پرستار، یک درمانگر، سرمایه بی‌قیمتی است جبران ناپذیر .
قرارمان بر این بود که این شماره حساب فقط در جمع نزدیکان‌ مان دیده شود ولی شرایط بحرانی موجود مانع هر محافظه‌ کاری است.
کمک کنید که واسطه شما  یاری‌ رسان کادر درمانی باشیم .

کمک‌های مالی خود را به

کارت شماره: ۶۲۲۱۰۶۱۰۷۷۹۱۸۰۷۸ شماره حساب: ۰۰۱۰۰۱۵۵۷۷۲۰۰۴
شماره شبای: ۷۳۰۵۴۰۱۰۲۶۰۲۰۱۰۱۵۵۷۷۲۰۰۴ IR

به نام رخشنده بنی‌اعتماد (رخشان بنی اعتماد ـ فیلمساز) واریز نمایید.

مهتاب کرامتی نوروز در خانه

مهتاب کرامتی با انتشار ویدئویی  با استفاده از هشتک #نوروزخانه از مردم خواسته در خانه بمانند.

میلاد کی مرام تشکر از پزشکان

میلاد کی مرام :از جامعه پزشکی تشکر کرده و از مردم خواسته که بیشتر احتیاط کنند.

 مهدی سلطانی در مورد کرونا چه گفت؟

آقای سلطانی با انتشار این پست سعی کرده  جو مضطرب و ملتهب جامعه را آرام کند و از هموطنان خواسته با احتیاط و معقولانه نسبت به ویروس کرونا عمل کنند.او نوشته : کرونا مثل رانندگی می‌مونه. نه تنها باید احتیاط کنی، بلکه باید نگران بی‌احتیاطی دیگران هم باشی. حالا جاده ها و خودروهای غیر استاندارد و کمبود‌ها رو هم بهش اضافه کنید. پس خیلی مواظب خودتون و بی احتیاطی دیگران باشید

نام نویسنده : حامد شعبانی
کرونا مهران مدیری برنامه دور همی ویروس کورنا حامد بهداد لیندا کیانی مهدی سلطانی
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
کشور افغانستان که در حال حاضر روزهای تغییر و تحول زیادی را تجربه می کند تا یک سال پیش از آزادی نصبی برخوردار بود. در این برهه از زمان خوا... ( برترین خواننده های زن افغان چه کسانی هستند همراه با اینستاگرام و بیوگرافی)
فلور نظری بازیگر و نویسنده خوب کشورمان که در آلمان ساکن است در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و با طرفدارانش هر لحظه در ارتباط است. او در ج... ( فلور نظری به زن ها و دختران اینستاگرامی حمله کرد حیا نمی کنید)
بازیگرهای زن ایرانی که در چند سال اخیر با ظهور شبکه های اجتماعی دیگر آن پوشش یکدست و هماهنگ را کنار گذاشتند و طرفداران شاهد استایل ها و میکا... ( آرایش میکاپ استایل و لباس بازیگرای زن ایرانی در مراسم و جشنواره ها چه کسی بازیگرهای زن ایرانی را میکاپ می کند)
حمایت تینا آخوندتبار از دروازبان تیم ملی زهره کودایی زهره کودایی دروازبان تیم ملی بانوان ایران بعد از درخشش فوق العاده خود در مسابقات بین... ( تینا آخوندتبار از زهره کودایی حمایت کرد و در اینستاگرامش پستی به اشتراک گذاشت)
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون این بار با انتشار عکسی در اینستاگرامش همه را شوکه کرد. نفیسه روشن یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی ا... ( نفیسه روشن مورد ضرب و شتم و خشنوت خانگی قرار گرفت.چه کسی به نفیسه روشن حمله کرده است)
رابطه رامانا سیاحی با امیر تتلو افشا شد. این دو هنرمند سال ها قبل رابطه پنهانی باهم داشته اند که تا ازدواج هم  پیش رفته ولی متا... ( رامانا سیاحی با امیر تتلو قرار ازدواج داشته است؟داستان رابطه پنهانی رامانا سیاحی و امیر تتلو چیست؟)
ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی طبق گفته ها وشایعات امروز صبح در ترکیه صه صورت فجیع به قتل رسیده است.اما این داستان چقدر به واقعیت نزدیک است... ( قتل فجیع یا خودکشی ریحانه پارسا آیا ریحانه پارسا واقعا مرده است؟)
امسال سال خوبی برای درخشش بازیگرای ایرانی بود با ساخت سریال های قوی و خوبی مثل قورباغه , زخم کاری , میخواهم زنده بمانم و خاتون این... ( عروسی بازیگرای زن ایرانی لباس عروس بازیگرای زن ایرانی میکاپ عروس بازیگرای زن ایرانی)
سحر قریشی بازیگر زن ایرانی از بعضی از بازیگران همکار خود با انتشار شعری در اینستاگرام خود گله ای کرد.او نوشت :‌من‌ آدمها رو با فرا... ( سحر قریشی یا انشار شعری در اینستاگرام خود از بعضی از بازیگران گله کرد)
چهار بازیگر محبوب مرد که خوانندگی را تجربه کرده اند تعداد زیادی از بازیگران ایرانی وارد مسیر خوانندگی شده اند بازیگرانی گه در حرفه خ... ( بازیگرانی ایرانی که خوانندگی را تجربه کردند همراه با اینستاگرام)
رقابت قباد و فرهاد(دو نقش اصلی مرد در سریال شهرزاد) دربرنامه های اینترنت پس از مجید صالحی و  شهاب حسینی حالا مصطفی زم... ( رقابت مصطفی زمانی و شهاب حسینی از سریال شهرزاد به اجرای برنامه کشیده شد)
ترلان پروانه مارال سریال ناصرالدین شاه شد ترلان پروانه بازیگر خوش سیما و جوان کشورمان  به عنوان جدیدترین عضو سریال نمایش خ... ( ترلان پروانه در سریال جدید آهوی من مارال نقش اصلی این سریال را عهدار شد)
طناز طباطبایی ستاره‌ای از نسل جدید بازیگری و یکی از بی حاشیه ترین سلبریتی های ایرانی   طناز طباطبایی متولد ۲۰ اردیبهشت ... ( طناز طباطبایی چگونه بازیگر شد)
خداحافظی جواد عزتی با نقش آفرینی در فیلم‌های کمدی‌ جواد عزتی با فیلم بسیار موفق شنای پروانه اثر آقای محمد کارت ب... ( جواد عزتی با نقش های کمدی خداحافظی کرده است)
فاطمه گودرزی:  در حال حاضر اگر بازیگری خوب کار کند سعی می‌کنند رویش را کم کنند تا او بله قربانگو شود ! فاطمه گودرزی ب... ( فاطمه گودرزی از بازیگران جوان حمایت می کنم)
فلور نظری بازیگر خوب ایرانی که در آلمان زندگی میکند از طرفداران و هموطنان خود در ایران خواست برای رفع مشکلات کشور بیشتر کتاب بخوانند . ای... ( فلور نظری بازیگر از آلمان برای طرفدارن خودش ویدیو ضبط کرد)
شیوا خسرو مهر (متولد متولد ۲۴ آبان ۱۳۵۰ سبزوار) یکی از بازیگران خوب ایرانی که در بسیاری از سریال های محبوب که از از شبکه های مختلف تلوزیون پ... ( تیپ و استایل خاص شیوا خسرومهر بازیگر محبوب + عکس)
شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که محبوبترین بازیگر مرد ایرانی چه کسی است؟ پارسا پیروزفر,محمد رضا فروتن,حامد بهداد,پژمان بازغی,محمدر... ( محبوب ترین بازیگر مرد ایرانی چه کسی است؟)
مریم مومن متولد سال 1377 در مشگین شهر،که با بازی در سریال بانوی عمارت در تلویزیون ایران دیده شد.به پلیس فتا رفت تا از هکری که اینستاگرامش را... ( مریم مومن به دنبال هکر اینستاگرامش در دادگاه و پلیس فتا)
زیباترین بازیگر زن ایرانی کیست؟تا به حال به این فکر کردید که بهترین بازیگر زن ایران چه کسی است.یا این جواب این سوال ها را می دانید که :زیبات... ( زیباترین بازیگرای زن ایرانی همراه با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا