مجله زیبایی صبا ریکو
2024/May/28

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست اخبار >
سلبریتی های ترکیه >
زرین تکیندور (Zerrin tekindor)
زرین تکیندور (Zerrin tekindor)
2020/11/21

بیوگرافی کامل زرین تکیندور (Zerrin tekindor) بازیگر نفش مادمازل عشق ممنوعهه

بیوگرافی زرین تکیندور  (Zerrin tekindor)

زرین تکیندور  (Zerrin tekindor) ,(بازیگر نقش مادمازل در سریال عشق ممنوع) با قد ۱۶۸ و وزن ۵۴ کیلوگرم متولد ۵ اوت ۱۹۶۴(۱۴ مرداد ۱۳۴۳) در برهانیه بالیکسیر  آنکارای ترکیه می باشد.زرین پدرش  را در سن کودکی از دست داد و همراه مادر و خواهرش که در حال حاضر متخصص تغذیه می باشد زندگی می کند.او دوران دبیرستان خود را در  آنکارا گذراند ودر سال ۱۹۸۵ فارغ التحصیل در رشته بازیگری از دانشکده تئاتر هاکتپه شد. وی در دوران هنری خود کارهای تئاتر زیادی انجام داد و در سال های ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۴در رشته نقاشی از دانشگاه بیلکنت فارغ التحصیل شد او علاوه بر بازیگری  عاشق نقاشی بود و کارهای هنری بسیار زیبایی از خود بجا گذاشته که بیشتر سوژه های هنری او زنان هستند که در نقاشی های خود بیشتر قدرت زنان را به نمایش می گذارد و طی مصاحبه ای گفته دوست دارد چهره زنان قدرتمند و خلاق را به تصویر بکشد.

دوران جوانی زرین تکیندور  (Zerrin tekindor)

زرین بعد از فارغ التحصیلی در رشته تئاتر در تئاتر دولتی آنکارا کارآموزی خود را در رشته بازیگری شروع کردو با اولین بازی در سریال کافه کاسبلا نجا در سال ۱۹۹۶ به دنیای بازیگری قدم گذاشت و در سال ۲۰۰۳ بعلت تعدد ایفای نقش های بازیگری روی صحنه چندین جایزه نیز کسب کرد و همچنین با نقش آفرینی در سریال داستانی از استابول با افرادی همچون اوزان گوون ؛چتین تکیندور؛اسرا رونابار و ایدیل فیرات ؛مهمت آصلانتوق همبازی شد و در سال ۲۰۰۴ بعنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه کمدی تئاتر Afife را از آن خود کرد. و در سال ۲۰۰۸ با بازی در نقش مادمازل  در سریال عشق ممنوع و همبازی شدن با بازیگرانی مانند نباهات چهره,نور فتاحاوغلوو هازال کایا,برن سات و کیواچ,تاتلیتوغ بشهرت بسیار زیادی بین مخاطبان رسید

سریال های زرین تکیندور  (Zerrin tekindor)

وی همچنین در سال ۲۰۱۴ در سریال گرگ سعید و شورا که در این سریال نقش دوم را داشته و نقش های اصلی را فرح زینب عبدالله و کیوانچ  تاتلیتوغ بازی می کردند نقش آفرینی ودر سال ۲۰۱۵با بازی در سریال پر طرفدار کارا سودا (اوکیا),(عشق سیاه)در نقش لیلا در کنار بازیگرانی مانند بوراک اوزچویت؛نسلیهان آتاگول؛ملیسا آسلی پاموک؛کان اورگانجی اوغلو؛و هازال فیلیز چوکو کوسه به هنر نمایی پرداخت.

و به آخرین بازی های زرین تکیندور می توان به سریال تپه شاهین در سال ۲۰۱۸ و همچنین سریال زمهریر(زمستان سخت)در نقش عالیه در سال ۲۰۲۰ می توان اشاره کرد.

زندگی خصوصی زرین تکیندور  (Zerrin tekindor)

رابطه عاشقانه و خانوادگی زرین تکیندور: زرین تکیندور در سال۱۹۸۷ با چتین تکیندور بازیگر معروف ترکیه ای ازدواج کرد که حاصل این ازدواج پسراش هیرا بود ولی این ازدواج بیشتر از ۱۰ ماه بطول نیانجامید که بعداز مدتی  که از جدایشان گذشت آن دو تصمیم گرفتند که دوباره باهم ازدواج کنند و بعد از مدتی دوباره از هم جدا شدند.هیرا پسر ۳۱ ساله زرین و چتین در حال حاضربه کارگردانی تئاتر و فیلم های کوتاه و مترجمی زبان فرانسه مشغول است.زرین حتی بعد ازجدایش از چتین فامیلی همسر قبلیش را برنداشت و به گفته ی خود دوست دارد فامیلی اش با فامیلی پسرش هیرا همسان باشد.

کارهای هنری زرین تکیندور  (Zerrin tekindor)

از علایق زرین تکیندور می توان بنقاشی و بازیگری اشاره کرد و بنظر  وی هر دوی آنها برای او به یک اندازه ارزش دارد .از جمله سبک های نقاشی که به آنها علاقه دارد نقاشی های شکسپیر؛آثار بازلوهرمن؛ونگوک....ودر موسیقی به آثار یوهان سباستین باخ؛فردریک شوپن؛علاقه زیادی دارد وی درعرصه بازیگری،تئاتر و سینما جوایز متعددی را از آن خود کرده است.

روابط احساسی زرین تکیندور  (Zerrin tekindor)

زرین بعد از جدایی از هالوک در همان سال با فرد جدیدی که هویت او نامشخص است وارد رابطه شد

زرین بعد از جدای از چتین تکیندور در سال ۲۰۱۲ با هالوک بیلنگر وارد رابطه شد.هالوک قبل از رابطه با زرین دوبار ازدواج کرده بود  اولین ازدواج او با زحل اولجای و دوین ازدواجش با اشکین نورینگی بوده که در سال ۲۰۱۲ پس از جدایی از اشکین رابطه دوستی خود را با زرین شروع کرد و بعد از مدتی بدلیل دخالت های بیش از اندازه هیرا پسر زرین  در سال ۲۰۱۷ آن دو از هم جدا شدند.

ایناستگرام زرین تکیندور  (Zerrin tekindor)

اینستاگرام زرین تکیندور:زرین در حال حاضر با ۲ میلیون دنبال کننده جز پرطرفدارترین سلبریتی های ترک می باشد

سریال و فیلم های زرین تکیندور  (Zerrin tekindor)

 

فیلم ها و سریال های زرین تکیندور که در آنها نقش آفرینی کرده است:

۱۹۹۶-سریال Cafe Casablanca (کافه کاسبلانجا)

۲۰۰۲-سریال bir Tatli huzur (یک آرامش شیرین)

۲۰۰۳-نقش دنیز درسریالbir Istanbul masala (داستانی از استانبول) 

۲۰۰۴-نقش صدف درسریال mars kapidan baktirir 

۲۰۰۷- نقش پروش درسریال Ask yeniden (عشق از نو)

۲۰۰۷- فیلم کوتاه orumcek 

۲۰۰۷-نقش دنیز/مادمازل در سریال Aski memnu (عشق ممنوع) 

۲۰۱۰- نقش بلیط چی درسریال  Yaprak dokumu(برگ ریزان)  

۲۰۱۱-نقش گولتن چایاک در سریال kuzey guney (کوزی گونی)  

۲۰۱۴- سریال Kurt seyit ve sura (گرگ سعید و شورا)

۲۰۱۴- نقش مرال سونر در فیلم سینمایی pek yakinda

۲۰۱۵-  نقش لیلا درسریال kara sevda (کارسودا یا عشق سیاه) 

۲۰۱۶- فیلم سینمایی ikimizin Yerine (به جای هر دوتامون) در نقش مادر چیآک،اولکو 

۲۰۱۶- فیلم سینمایی Istanbul kirmizisi (استانبول سرخ)

۲۰۱۸-نقش محترم نور در فیلم سینمایی Muslim (مسلم) 

۲۰۱۸-نقش تونا آکدورا درسریال sahin tepesi (تپه شاهین) 

۲۰۲۰-  نقش عالیه درسریال zemheri (زمستان سخت)

آثار هنری زرین تکیندور  (Zerrin tekindor)

گالری هایی که آثار نقاشی زرین تکیندور در آن جا به نمایش گذاشته شد: 
۱۹۹۲ – آنکارا-گالری Selvin 

۱۹۹۶ – آنکارا- گالری  Selvin

۱۹۹۸- آنکارا- موزه Resim Heykel 

۱۹۹۹- آنکارا- گالری   T.Emlak bankasi Sanat Galerisi

۲۰۰۴- استانبول- گالری  Selvin

۲۰۰۵- استانبول- گالری  Artisan Sanat

۲۰۰۶- آنکارا- گالری  Nurol Sanat 

۲۰۰۶- استانبول -گالریArtistanbul, Nurol Sanat

۲۰۰۸- استانبول -گالری  Gallery Selvin

۲۰۰۹ – گالری Contemporary Istanbul

۲۰۱۰ – گالری Contemporary Istanbul

۲۰۱۱- آنکارا- گالری  Siyah beyaz Sanat

۲۰۱۱ -گالری Contemporary Istanbul 

۲۰۱۲ -گالری Contemporary Istanbul 

۲۰۱۳ -گالریContemporary Istanbul 

۲۰۱۴ گالری Contemporary Istanbul 

۲۰۱۶- گالری Aqua Art Miami

۲۰۱۷ – گالری Art new York

۲۰۱۸ – گالری Artankara

شما می توانی با کلیک روی مطالب زیر از بیوگرافی دیگر بازیگران ترکیه ای لذت ببرید.

بیوگرافی کامل زرین تکیندور (Zerrin tekindor) بازیگر نفش مادمازل عشق ممنوعه

بیوگرافی هازال فیلیز کوچو کوسه بازیگر نقش براک سریال زمهریر

بیوگرافی آیچا آیشین توران (فیروزه سریال Zemheri)

بیوگرافی کامل سلین ینینچی (selin Yeninci) نقش ثانیه در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی نسرین جوادزاده(شاهیکا سیب ممنوعه) و همسرش بوراک دنیز

بیوگرافی ابرو شاهین(Ebru Şahin) ریحان سریال تردید

بیوگرافی بیرجه آکالای زندگی شخصی معرفی سریال ها (عکس)

بیوگرافی سلین گنج سلین جنک بازیگر نقش گلتن کیست؟

بیوگرافی بیوگرافی هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در روزی روزگاری در چوکوروا

بیوگرافی سرنای ساریکایا بهمراه مصاحبه و عکس

بیوگرافی شوال سام بازیگر ترکیه همراه با عکس های وی

بیوگرافی الچین سانگو با مصاحبه جذاب و خواندنی (عکس)

بیوگرافی هانده ارچل و سریال ها و فیلم های که بازی کرده

بیوگرافی فخریه اوجن فیلمها و سریال ها و زندگی شخصی (عکس)

بیوگرافی بورجو بیریجیک مصاحبه جنجالی , سریال ها ( عکس )

بیوگرافی نسلیهان آتاگول مصاحبه خواندنی و معرفی سریال ها و فیلم ها + ( عکس )

بازیگران زیبای تریکه ای در بین لیست زیباترین زنان جهان

نام نویسنده : حامد شعبانی
آرایشگری در منزل بیوگرافی زرین تکیندور Zerrin tekindor زرین تکیندور بازیگر زن ترکی سریال ترکی سیب ممنوعه مادمازل
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
در مقاله جدیدترین خبر های مربوط به مریم اوزرلی یکی از معروف ترین بازیگر های  ترکیه را می خوانید. خیلی وقت بود که درباره مریم اوزرلی چیز... ( مریم اوزرلی بازیگر ترکیه ای کجاست و الان چه می کند؟)
 ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد اوزگه اوزپیرینچی، بازیگر سرشناس ترکیه، پدرش، کادری امراه اوزپیرینچی، را از دست داد. خ... ( ازگه ازپیرینچی بازیگر ترکیه ای با پدرش وداع کرد)
افرا ساراچ اوغلو نه تنها یک بازیگر با استعداد، بلکه یک نماد مد در ترکیه  است او که می داند که چگونه برای مناسبت های مختلف لباس انتخاب ک... ( تیپ و استایل افرا ساراچ اوغلو : نکات و ترفندهایی برای اینکه در هر موقعیتی جذاب به نظر برسید)
در این پست، برخی از رازها،سلامت که Burcu Özberk برای خوش اندام و جذاب بودن خود دنبال می کند، با شما به اشتراک می گذاریم. Burcu Özb... ( بورجو اوزبرک بازیگر جذاب ترک اسرار زیبایی و سالامت خود را فاش می کند!)
دمت اوزدمیر Demet Özdemir یکی از زیباترین ترین و با استعدادترین بازیگران زن ترکیه است، اما او به خاطر زندگی شخصی جنجالی اش نیز شناخته ش... ( تاریخچه تمام رابطه های عاشقانه دمت اوزدمیر Demet Özdemir بازیگر ترکیه ای)
هانده ارچل یکی از مشهورترین و پردرآمدترین بازیگران زن در صنعت تلویزیون و سینمای ترکیه است. او در سریال ها  و فیلم های موفق بسیاری مانند... ( هانده ارچل (Hande Erçel) چقدر درآمد دارد؟ثروت او چقدر است؟)
بیوگرافی بازیگر ترکیه ای گزده کانسو متولد 1 شهریور 1359 شهر ازمیر در خانواده هنری به دنیا آمده است.پدرش عباس کانسو نویسنده و ما... ( بیوگرافی گزده کانسو بازیگر ترکیه ای نقش زرین در سریال ملکه شب اینستاگرام قد وزن تحصیلات سریال ها)
پلین اولوکسار (31 فروردین 1373)  بازیگر نقش نرگس ,  سریال اتاق 309 در کنار  دمت اوزدمیر  در سال 2016 اولین پرو... ( پلین اولوکسار بازیگر نقش نرگس در سریال اتاق 309 بیوگرافی قد وزن اینستاگرام روابط تحصیلات خانواده سریال)
مهمت گونسور  (Mehmet Günsür) ( ۸ مه ۱۹۷۵)(18 اردیبهشت 1354) در شهر استانبول ترکیه به دنیا آمده است. مهمت را بیشتر ب... ( مهمت گونسور بازیگر نقش دنیز در سریال فی بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط)
داملا سونمز ( Damla Sönmez) متولد ( ۳ مه ۱۹۸۷) (13 اردیبهشت 1366) در شهر استانبول یکی از محبوب ترین بازیگران نسل جو... ( داملا سونمز بازیگر نقش دلروبا سریال عزیز بیوگرافی قد وزن تحصیلات اینستاگرام همراه با عکس)
 مراد ییلدریم در 13 آوریل 1979 (24 فروردین 1358) شهر قونیه به دنیا آمده است. او اصالتی  ماردینی دارد. مراد از ... ( مراد ییلدریم بازیگر سریال ترکی عزیز بیوگرافی قد وزن روابط تحصیلات اینستاگرام سریال و فیلم ها)
سریال ترکی پنجاه متر مربع در ژانر کمدی اکشن در تاریخ 2021 ژانویه 27  از شبکه Netflix شروع به پخش کرده است. سریال 50M2 فعلا فص... ( داستان سریال ترکی پنجاه متر مربع بیوگرافی بازیگران قسمت ها اینستاگرام خلاصه)
بیوگرافی بگوم آکایا  بگوم آکایا در 8 فوریه 1991(19 بهمن 1369) در شهر استانبول در خانواده ثروتمند متولد شد.پدر بگوم یکی از ... ( بیوگرافی بگوم آکایا بازیگر ترکیه ای قد وزن تحصیلات اینستاگرام روابط همراه با عکس)
سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال دستوراعمل عشق این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است.او ایتدا با حضور در مسابقات استعدادیابی صدا ... ( سرا آریتورک بازیگر نقش ناز در سریال ترکی دستورالعمل عشق بیوگرافی اینستاگرام قد وزن روابط)
ایل‌آیدا چویک بازیگر نقش بتول یامان دختر شرمین و دختر عموی دمیر یامان در سریال روزی روزگاری در چوکوروا 2 بزودی به این سریال اضافه ... ( ایل‌آیدا چویک در سریال ترکی روزی روزگاری در چکوروا نقش بتول یامان دختر شرمین یامان را ایفا می کند)
سلین ینینجی بازیگر نقش صحنیه در سریال روزی روزگاری در چوکوروا و ادامه این سریال عکس های را در اینستاگرامش با طرفدارانش به اشتراک گذاشت که هم... ( سلین ینینچی نقش صحنیه سریال روزی روزگاری در چکوروا 2 در اینستاگرام عکس عمل بینی خود را به اشتراک گذاشت)
سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال محبوب و پرطرفدار  روزی روزگاری در چوکوروا با بازی هلال آلتینبیلک و ابراهیم چلیکول که از شبکه &nb... ( واکنش هلال آلتینبیلک زلیخا به عکس های سلین گنچ بازیگر نقش گلتن در سریال ترکیه ای روزی روزگاری در چکوروا)
 یک زن کویتی لباس عروس بورجو بیریجیک را 1/500/00 میلیارد ریال خرید. لباس عروس بازیگر ترکیه ای بورجو بیریجیک در آخرین قسمت از سریال ... ( لباس عروس بورجو بیریجیک در سریال دختره پنجره را یک زن کویتی به قیمت باور نکردی برای خود خرید.)
بورجو بیریجیک امیدوارم روزی من هم به تئاتر برگردم. بورجو بیریجیک، بازیگر، مدل و مجری زیبای ترکیه ای روز گذشته در اولین نمایش تئاتر&n... ( بورجو بیریجیک بازیگر سریال ماکسیرا میخواهد به تئاتر برگردد.اینستاگرام بورجو بیریجیک نقش ماکسیرا)
5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا در سریال روزی روزگاری در چکوروا درباره بازیگر نقش زلیخا در سریال ترکیه ای روزگارانی در چکوروا ... ( 5 راز هلال آلتینبیلک بازیگر نقش زلیخا یامان در سریال روزی روزگاری در چکوروا با اینستاگرام)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا