مجله زیبایی صبا ریکو
2024/Apr/16

Content in section 1.

صفحه اصلی مجله زیبایی صبا ریکو
ویدیو آموزشی
صفحه اصلی >
لیست مقالات >
آموزش شینیون و بافت مو >
مدل شینیون بافت حلقه ای
مدل شینیون بافت حلقه ای
2020/10/08

آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای همراه با زهره شعبانی

آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای همراه با عکس

مدل شینیون بافت حلقه ای:در این مدل بافت_شینیون قصد داریم شما را با مدل نیمه باز آشنا کنیم که قسمت بالای سر را بافت می زنیم و انتهایبافت و بقیه  موهای باز را کرلی(فر) می کنیم که محبوب ترین مدل سال۲۰۲۰ که ترند شده مدل های بافت نیمه باز می باشد که دیزاین ساده و بسیار شیکی دارند که در این مطلب مراحل یک مدل بافت نیمه باز را به شما آموزش می دهیم.

مرحله اول آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

در این مرحله ابتدا از قسمت تاج سر بصورت نیم دایره موها راجدا می کنیم

مرحله دوم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

از قسمت جلو سر که جدا کرده بودیم مانند شکل یه تکه مو بر می داریم

مرحله سوم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

در این مرحله تکه مویی که برداشتیم را از قسمت زیر مو بصورت گره همانطور که در شکل می بینید بدور مو گره می زنیم

مرحله چهارم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

در این مرحله در ادامه مرحله قبل مو را بصورت گره دور دم اسبی می بندیم

مرحله پنجم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

در این مرحله مانند شکل یک تکه مو از موی دم اسبی بر می داریم

مرحله ششم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

در ادامه مرحله قبل دوتا مو را (مویی که انتهای موی گره زده دور دم اسبی بود را با تیکه از موی دم اسبی)باهم ادغام می کنیم

مرحله هفتم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

در ابن مرحله مانند مرحله چهارم همانطور که در شکل می بینید موهای ادغام شده مرحله قبل را از زیر موی دم اسبی  می آوریم

مرحله هشتم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

مویی که در ادامه مرحله قبل از زیر دم اسبی آورده بودیم  بصورت گره مانند شگل به دور دم اسبی گره می زنیم.

مرحله نهم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

مراحل قبل را دوباره تکرار می کنیم و گره های متعدد به دور دم اسبی می زنیم

مرحله دهم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

در انتها چندین گره متعدد به دور دم اسبی مانند شکل می زنیم و انتهای دم اسبی را با کش شینیون فیکس می کنیم.

مرحله یازدهم آموزش مدل شینیون بافت حلقه ای:

در مرحله آخر موها را با اتو موی سر گرد کرلی می کنیم و با اسپری فیکساتور موها را فیکس می کنیم که موهای فر شده از هم باز نشوند.

در آخر مدل مدنظر به این شکل می شود

نام نویسنده : زهره شعبانی

شینیون

chignon hair

شینیون باز و نیمه باز

نظرات کاربران
مقالات مرتبط
چگونه شینیونی تمیز و بدون وز داشته باشیم ؟ مهم ترین مورد  برای یک شینیون تمیزو بدون وز  آماده سازی شینیون قبل از انجا... ( چگونه شینیونی بدون وز و تمیز داشته باشیم؟)
هنر بافت مو یکی از محبوب ترین هنر های آرایشگری می باشد خیلی از ما برای آراستن موهای خود و اطرافیانمان در مجالس و مهمانی ها از مدل بافت موهای... ( آموزش بافت تمیز و بدون وز همراه با عکس بافت مو 1402)
واژه شینیون از یک کلمه فرانسوی به اسمchignon du couگرفته شده که بمعنی پس گردن می باشد که  به جمع کردن مو در پشت سر شینیون می گویند... ( شینیون کلاسیک برای چه افرادی مناسب است؟ همراه با آ موزش و عکس)
بافت مو حرفه ای که میتوان با قاطعیت گفت انتها ندارد و هر روز مدل ها و طرح های مختلفی به وجود و خلق می شود. این لاین از هنر زیبایی از پردرآمد... ( بافت های دخترانه جدید و خاص بافت مو دخترانه اسپرت بافت مو برای مهمونی عکس بافت مو دخترانه اسپرت)
شینیون عروس یکی از دشوار ترین لاین های خدمات زیبایی که باید توسط افراد حرفه ای اجرا شود. شینیون عروس از این جهت خیلی حساس می باشد که با ک... ( شینیون عروس انواع شینیون عروس جدید بهترین شینیون عروس جدیدترین شینیون عروس و خدمات شینیون عروس شینیون عروس ایرانی)
در مقالات قبلی به صورت کامل در مورد شینیون و بافت صحبت کردیم روش ها و مراحل کامل شینیون های مختلف و آموزش رایگان این لاین از خدمات زیبایی مو... ( مدل شینیون های حرفه ای و لاکچری همراه با عکس و آموزش رایگان)
شینیون یا بافت مو یکی از ارکان اصلی زیبایی در بانوان می باشد اکثر شما با آن آشنا هستید اما این لاین از زیبایی طیف گسترده ای را در بر می گیرد... ( شینیون مو جدید آموزش شینیون سال همراه باعکس)
اخیراً افراد مشهوری مانند جنا دووان ، ساندرا بولاک و جادا پینکت اسمیت آن ر. و مدل موهایشان را کوتاه کردند . نه تنها مدلهای کوتاه به موهای... ( هیرکات ها و مدل های کوتاهی مو که در سال ۲۰۲۱ مد هستند)
بیشتر خانمها در دوران قرنطینه کرونا بخاطر تعطیل بودن سالنها و یا بعضا ترس از کرونا مدت زیادی است که موهایشان را کوتاه نکرده اند و در حال حاض... ( معرفی مدل موهای زنانه جدید در سال ۲۰۲۱+عکس (کوتاهی مو))
شینیون (به زبان فرانسوی  chignon) یکی از مدل‌های رایج  آرایش مو در دنیایی زیبایی می باشد . واژهٔ و کلمه ش... ( 99 مدل بافت مو و شینیون مو همراه با بهترین عکس های سال)
بافت هلندی(بافت برجسته):بافت هلندی برعکس بافت فرانسوی که مو های اضافه شده رو به رو بافته می شود ؛بافت هلندی رو به زیر بافته می شود.ما در این... ( آموزش بافت هلندی و بافت برجسته)
مرحله اول:د. این مرحله ابتدا موها را مانند شکل به ۹ قسمت تقسیم بندی می کنیم و با کش شینیون موها را به کف سرفیکس می کنیم. مرحله دوم:در این... ( آموزش مدل شینیون-بافت حلزونی در 7 مرحله)
 معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها  این مطلب را برای آندسته از عزیزانی مینویسم که بعد از تماس با ما برای انجام کوپ و کوتا... ( معرفی ۱۵ مدل کوپ و استایل مو برای خانم ها)
چگونه  موهای خود را فر کنیم و  تا چند روز همان حالت بماند.؟؟؟ این روش  را بیاموزید و حالت فر موهای  خود را برای چند روز... ( موهای خود را چگونه فر کنیم؟)
آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس:بافت موی مکزیکی یا چهل گیس ؛توجه اغلب خانم ها را بخود جلب نموده است و چنانچه تمایل دارید به موهایتان فرم بی... ( آموزش بافت موی مکزیکی یا چهل گیس)
سلام دوباره با یک مطلب آموزشی بسیار کاربردی در خصوص کوتاهی و هیرکات در خدمتتون هستیم امیدواریم که در شرایط فعلی که سالنها محل امنی نیستند ... ( آموزش کوتاهی و هیرکات مو همراه با عکس تمامی مراحل)
20 تا از بهترین مدلهای کوپ مو در سال ۲۰۲۰ کدام است؟ عکس اول مدل موی پیکسی یک مدل موی  کلاسیک و زیبااست که مورد علاقه خانم ها در ه... ( معرفی 20 تا از بهترین مدل های کوپ مو در سال ۲۰۲۰)
ابزارهای شینیون: معمولا همه خانم ها علاقه دارند که موهای خود را آرایش و مدل های مختلف را امتحان کنند و برای حرفه ای تر شدن آرایش موهایتان به... ( آموزش و معرفی شینیون بافت مو و ابزار های مورد نیاز)
تاریخچه بافت مو زمان مشخصی ندارد انسان ها از همان ابتدا به دنبال راهی برای جمع کردن موهای بلندشان بوده اند . که بافت شینیون از مدل موهایی اس... ( آموزش شینیون_بافت خطی حلزونی همراه با عکس مرحله به مرحله)
برش باب یکی از بروز ترین مدل های ۲۰۲۰ می باشد. در این مدل کوتاهی موها به طور معمول در اطراف سر تقریبا در حد فک  کوتاه می شوند و اغلب با... ( مدل کوتاهی مو باب یا برش مو باب چیست؟همراه با عکس)
محبوب ترین خدمات
>

خدمات رنگ مو در منزل

در سالن های زیبایی خدمات متنوعی ارائه میشود.ولی رفتن به سالن های زیبایی همیشه بدون دردسر و مشکل نیست.تعیین وقت قبلی انتظار برای انجام خدمات سفارش شده تلف شدن زمان در ترافیک , هوای آلوده و... از جمله مشکلاتی است که حتما با آنها روبه رو خواهید شد.به
php-1 طراحی و اجرا